Uzliny pod čelisti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emadri
Kecalka 106 příspěvků 25.10.14 15:43
Uzliny pod celisti

Ahojky, omlouvam se predem, jsem sileny panikar, co se tyka nemoci a deti. :( 7 letemu jeden den bolely kyvace vzadu na krku, bolelo ho pri otaceni hlavou, druhy den mu natekl krk pod celisti cca 2cm - 2.5 cm? na delku, spise ovalny tvar, oteklo mu to na obou stranach, pricemz na jedne vice a na dotek ho to i na te jedne bolelo, pres noc mirne ale opravdu jen mirne dychal pres nos ( hodne slaba ryma? ). Oba dny bez teplot a nachlazeni ( obcas kychnul) Dnes po prubuzeni ho nic nebolelo, je vesely, hraje si, jí, jen je vice vztekly nez obvykle. 3 tydny zpet slabe oodkaslaval jen takove ehm ehm a to pouze navecer, v tydnu se 3× v noci probudil s placem ( to normalne nedela, spi jak dudek), po uklidneni spal dal. Nyni to ma natekle porad, ale na bolest si uz nestezuje, dala jsem mu erius a ascorutin ( doporuceno v lekarne) jinak zazvorovy caj, vitamin c - citron, rakytnik, homeogene na bolest v krku, oscillo. Nevite co by to mohlo byt? :think: pokud by mel teplotu tak jasna viroza ale takhle vice mene bez niceho? Dekuji

Reakce:
nonina
Závislačka 4102 příspěvků 25.10.14 16:36

Ahoj, nemám zkušenost, ale ty oteklé uzliny my připomínají příušnice u sestry. Asi bych si zavolala na pohotovost a poptala se. I když je fakt, že ona je měla jako dospěká a měla bouřlivější reakci, včetně vysokých horeček.

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 25.10.14 17:17

Priusnice me napadly jako prvni, jenze on krome mirneho pokaslavani v minulem tydnu nema zadne jine priznaky, teplotu nema, jen v noci trosicku chrci, pres den vubec NIC

adna
Kecalka 303 příspěvků 28.10.14 19:18

Letos se mi taky poprvé stalo, ze mi natekly uzliny pod čelisti a pod jazykem. K doktoru jsem nesla, tak nevím, co to bylo. Ale s malým dítětem bych určité hned zítra rano k doktoru sla.

Emadri
Kecalka 106 příspěvků 04.11.14 16:58

Tak nakonec je to streptokok a máme antibiotika na 10 dni, kdyby to někoho zajimalo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >