V 16 stále pannou... Jsem divná?

Anonymní
26.3.21 02:40

V 16 stále pannou... Jsem divná?

Zdravím, mám takový problém.

Před necelým půl rokem jsem byla poprvé na gynekologické prohlídce. Když se mě paní doktorka ptala, jestli jsem v 16letech stále panna a ja odpověděla ano, hodila udivený výraz jak kdyby to byla chyba. K tomu dodala „zvláštní“ a zasmala se.

Mamka mi vždycky říkala, ze na některe věci se spechat nemá, protože nikam neutecou… A tohle patří mezi ně.

Navic se o kluky moc nezajimam a samotná představa aktu me malinko děsí, ale to předpokládám každýho, když je to poprvé.

Zkrátka, nejsem divná, když jsem v 16 ještě panna? Docela se bojim, ze budu panna i v 18-22 a budu u doktoru povazovana za tu „zaostalou“ nebo „divnou“

Mamce jsem to vsechno řekla. Soptila, zavolala gynekolozce - vynadala ji a objednala me k jine. Presto nevím jak se s tím „poprat“ asi delam z komara velblouda… Ale trapi me to.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1908
26.3.21 02:47

Nejsi divná spíš naopak :srdce:
Je to něco co by sis měla chránit dokud nepříjde den D. Já byla panna do 19 let a jsem upřímně ráda, že jsem nikam nespěchala :srdce:
A maminka se zachovala správně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
26.3.21 05:06

Nepřijde mi na tom nic zvláštního. Prostě až přijde někdo s kým se na to budeš cítít tak se to stane…a je jedno kdy to bude :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
26.3.21 05:47

Není na tom nic divného. Opravdu není kam spěchat. Nezáleží na tom, kolik ti je let. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
26.3.21 05:48

To mi přijde daleko horší být nějaká " davačka" no doktorka už je asi zvyklá, že kni chodí samé 15tky z vytahanou Macochou :mrgreen: a dětmi na spadnutí.
Nech to být, až přijde čas. Tady to není závod o to kdo dá dřív :wink: :lol:
Hlavně klid divná rozhodně nejsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63172
26.3.21 06:04

Je ti 16, kam chceš spěchat? To je blbost.. Až na to budeš připravena, jdi do toho. Nechápu, proč by to mělo být divné :think: je spíš divný, že maj holčičky v 15 potřebu hned mít sex a sbírat zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
26.3.21 06:20

Ale jdi ty! Mamka vynadala gynekolozce a objednala tě k jiné… Kde, prosím, žiješ, že je tak jednoduché najít novou gynekolozku? A proč tolik prohlídek? V 16 letech snad nepotřebuješ na prohlídku každý měsíc!
Troll jako vyšitý. Už ten sloh mi k 16 leté dívce nesedí, spíš k nějaké zakyslé babě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49218
26.3.21 06:27

Není na tom nic divnýho a není kam pospíchat. Počkej si na kluka, kterýmu budeš důvěřovat a nevyspi se s nějakým jen proto, aby sis nepřipadala blbě.
A je dobře, že jsi to řekla mamce a ta zareagovala skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
26.3.21 06:34

Zvlastni mi prijde reakce pani doktorky, ty urcite divna nejsi, ze jsi v 16 panna a ani kdyby ti bylo 18. Naopak, nehrnes se do toho kvuli ostatnim a ze bys mela. Mas svoji hlavu, to je zvlastni v 16! Ale v pozitivnim slova smyslu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
474
26.3.21 06:36
@Alriga píše:
Ale jdi ty! Mamka vynadala gynekolozce a objednala tě k jiné… Kde, prosím, žiješ, že je tak jednoduché najít novou gynekolozku? A proč tolik prohlídek? V 16 letech snad nepotřebuješ na prohlídku každý měsíc!
Troll jako vyšitý. Už ten sloh mi k 16 leté dívce nesedí, spíš k nějaké zakyslé babě.

A kde zijes ty? Ja menila gyndare uz 3× za posledni rok, muj sel do duchodu, s tim co prisel po nem jsem nebyla spokojena, nasla jsem jinou a taky ne, tak jsem sla k privatni a ok. A ja treba v 16 byla u gyndare casto, zanety a problem s MS. Nektere uz ty troly vidi vsude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5705
26.3.21 06:37

@Alriga vždyť má za sebou jwdnu prohlídku. A proč by ebylo jednoduche najit gynekologa?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
26.3.21 06:41

Protože ten drak, který žral jen patnáctileté panny už dávno chcípl hlady. Té doktorce projde rukama takovej materiál, že kdokoliv normální se jí zákonitě musí jevit jako divnej. Divná nejseš, i kdyby ti bylo třicet. Divnej je ten, kterej to za divnost považuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 07:01
@Anonymní píše:
Zdravím, mám takový problém.

Před necelým půl rokem jsem byla poprvé na gynekologické prohlídce. Když se mě paní doktorka ptala, jestli jsem v 16letech stále panna a ja odpověděla ano, hodila udivený výraz jak kdyby to byla chyba. K tomu dodala „zvláštní“ a zasmala se.

Mamka mi vždycky říkala, ze na některe věci se spechat nemá, protože nikam neutecou… A tohle patří mezi ně.

Navic se o kluky moc nezajimam a samotná představa aktu me malinko děsí, ale to předpokládám každýho, když je to poprvé.

Zkrátka, nejsem divná, když jsem v 16 ještě panna? Docela se bojim, ze budu panna i v 18-22 a budu u doktoru povazovana za tu „zaostalou“ nebo „divnou“

Mamce jsem to vsechno řekla. Soptila, zavolala gynekolozce - vynadala ji a objednala me k jine. Presto nevím jak se s tím „poprat“ asi delam z komara velblouda… Ale trapi me to.

Naprosto chápu, mě ten výraz mé gynekoložky taky tak přišel, byla jsem panna docela dlouho, ještě po 20. narozeninách a nechtěla jsem ten trapas absolvovat pořád dokola. Mě samotné to nevadilo, necítila jsem, že bych měla na něco spěchat, tlačit, taky jsem dost nesmělá a potřebuji spousta času, abych se někomu jinému mohla více otevřít, měla jsem štěstí a i po 20.ce vychutnávala intenzivní vztah, ale bez sexu, se vším tím příjemným mazlením a dotyky…poznávání se navzájem, bylo to krásné…Ale k té gynekoložce, ona se o to samozřejmě zajímá, protože podle toho vyšetřuje, možná jí samotné to nemusí být příjemné, ale já později zjistila, že jak se tehdá vždy tvářila, je u mé dr. dost normální výraz, jen už mě prostě nadále nepobouzel a vesměs se tvářila úplně stejně, i když jsem ji odpověděla, že již mám 1.styk zasebou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4744
26.3.21 07:07

Někdo se tvářil jo? Třeba zrovna zadržovala prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 07:10

Já jsem byla panna až do 21. Nic mi neuteklo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat