Jak zapomenout na lidi?

Anonymní
25.3.21 08:57

Jak zapomenout na lidi

Zradil mě ex a „kamarádka“.
Už je to delší doba. Asi tři čtvrtě roku. Ale před 3 měsíci mě skontaktovali, aby si ze mě udělali srandu, což jsem nepochopila, bylo to dětinský a i přesto jsem si díky tomu na ně zase vzpomněla s tím, že ve mně zakořenili, dalo by se říct že nenávist… Vlastně před tím, když jsem si vzpomněla, tak mi byli už jedno, ale od té doby si na ně vzpominam častěji a provází to opravdu HODNĚ nepříjemný pocit. A já nevím jak se s tím vypořádat. Přeříznout absolutně kontakt nemůžu. Jeho potkávám (teď jen slyším) ve škole a o ní slyším jednou za čas, a i tak jí mám zakořeněnou v hlavě víc než jeho…
Nevím jak se zbavit svého pocitu vůči nim. Meditace, pomsta (to ne, ale někdy mě to láká :D), nějaké cvičení,… (zaneprazdena kamarády, koníčky, povinnostmi jsem, jen jsou chvilky - skoro každý den - kdy mě to a věci okolo toho, protože uzavřena kapitola díky škole atd. to není, raní…)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7728
25.3.21 09:03

Jsou to ubožáci. Život je kratkej na to aby ses zabyvala lidmi co si tě neváží a dělají si z tebe srandu. Přijmi to prostě jako fakt a běž dál se vztyčenou hlavou. Věřím v karmu, takže se jim to určitě někdy vrátí samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
25.3.21 09:44

Nejlepší „pomsta“ bude ta, když se přes to přeneseš. Bradu vpřed, úsměv a maximálně zdvořilostní ahoj, jinak ignor. Nevím, co tak hrozného ti provedli, ale zjevně je to vrána k vráně, tak jim to přej a věř, že kamarádek a chlapů můžeš mít na každém prstě pět a stokrát lepších :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
25.3.21 10:40

Ahoj zakladatelko,
osobně nemám pochopení pro žádné jednání, jehož cílem je s radostí někomu ublížit.
Ale nevypovídá to nic o tobě. Nemůžeš za to, jak se kdokoliv jiný zachová.
K lidem, kteří mi v minulosti ublížili přistupuji tak, že se snažím uchovat si třeba ty dobré okamžiky, a jinak být rád, že s těmi lidmi už nic společného nemám, můj život neovlivňují.
V popisovaném případě, byť vím, že psychika tě nutí na to myslet, bych se pokusil uvědomit si, že pokud mají tohle zapotřebí, tak jejich život asi nebude nejšťastnější, protože štastní lidé tohle nedělají, a tak by mi jich vlastně bylo trochu líto…
Ono to ve vesmíru chodí tak, že co činíme zlého jiným, se nám ve stejné podobě vrátí… Takže jak jsem napsal, je mi líto, že to zažijí také.
Měj se hezky, ať jsou důvody k lepší náladě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat