V 6+0 dle ms prázdný vacek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
13.10.21 16:25

V 6+0 dle ms prázdný vacek

Zdravim děvčata, potřeboval abych asi uklidnit. Dnes jsem byla u dr., kde mi bylo řečeno, ze podle utz jsem 5+4 ale dle ms 6+0.
Na utz viděl pouze gestacni váček a moc se netvaril, ze pry budeme doufat ze to nebude zamlkle tehu.
Moc prosim o názory. Uz jeden ZT mam za sebou dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26137
13.10.21 16:42

Šla jsi moc brzo, může to být o pár dní mladsi než podle ms a pak je ten nález v pořádku. Nezbývá než počkat na další kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
13.10.21 16:46

Však to je odchylka 3 dny, to nic není… Jinak i kdyby tam teď viděl kdoví co tak stejně do konce prvního trimestru je velké riziko že to zanikne..ale držim pěsti aby to bylo zdravé :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.10.21 16:51

Mně se ukázal až v 7.tt,ale byly to nejhorší dva týdny čekání, hned se vyhrožuje mimoděložní :roll: To opravdu přidá ke klidu, myslím si, že máš naději, dej pak vědět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
13.10.21 16:55

@Raduš 11 Nechodit tak brzy…pak to takto dopada

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
13.10.21 17:36

Na první kontrolu v těhotenství se chodí ideálně okolo 8 týdne. To máš plus mínus tři týdny. Je opravdu ještě brzy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 17:58

@Kriss Tina to ja vim, jen ze se netvaril ze i kdyz jsem podle utz 5+4 tak ve váčku neni ani zloutkovy 🙈tak jsem chtela vedet jestli nahodou to nemel nekdo taky tak a nakonec to klaplo 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 18:00

@Vladusxx dekuji, ja jen jestli to nekdo nemel taky tak v 5+4 nebyl ani zloutkovy vacek, toho prave zarazilo 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 18:02

@Arctury vim, ze srdicko bývá déle, ale ze gestacni vacek je uplne prázdný, toho prave zarazilo 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
13.10.21 18:24

@Raduš 11 tak třeba konkrétně já sem měla v 7tt na utz velký kulový…resp. byla vidět děloha a v ní černý flek žádný Vacek, žádný plod, žádné srdicko…můj gyndar má starší utz. Ordinaci převzal před pár lety po metuzalemovi a postupně modernizuje… Ale i tak by něco být vidět mělo že..no říkal že něco tam je uvidíme za mesic…a byla tam princezna moje…teď má 5 kilo a je pěkně protivná protože dneska dostala první očkování :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
13.10.21 18:24

@Raduš 11 6+něco jsem byla na gyndě a měla jsem prázdný gestační váček, ale doktorka měla taky dost nekvalitní ultrazvuk. Teď jsem ve 37. týdnu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 19:21

@Vladusxx dekuji moc, tak snad to bude taky v pořádku 😊, jinak malé přejíli hodne zdravicka 💙

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 19:22

@Asiina jo je pravda, ze náš gyndar uz tam tráví taky léta, tak snad to bude v pohode, dekuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.10.21 19:42

@Angry_birds to ja vim, ja tam dnes sla protoze jsem dostala kvasinky, ale nic hroznyho a rovnou to zkontroval a divil se ze kdyz utz ukazuje 5+4 tak krome gestacniho váčku tam nic neni, tak prave proto se ptam jestli to taky nekdo takhle nemel 🙈 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 20:14

U dvou těhotenství, podle termínu ms 6+0 vždy gestacni+ žloutkový.. :nevim: obě těhotenství mladší první 5+1 druhé 5+3.. ale určitě naděje ještě je :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat