Reklama

V čem na muzikál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 30.12.09 14:22
V čem na muzikál

Ahoj, doslala jsem od manžela poukázku na Angeliku, jedeme na začátku února. Ještě jsem na žádném muzikálu nebyla a prostě nevím co si mám obléct. Tchýně mi radí šaty, já šatová moc nejsem, chtěla jsem černé kalhoty a nevím zda nějakou slavnostní halenku nebo stačí hezčí tričko?? Prosím poraďtě. Manžel chce jí v riflích, to se mi nezdá, radím mu taktéž kalhoty a košili.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 30.12.09 14:25

Ty kalhoty a halenka nebo i tričko si, myslím, postačí. Manža taky chodí v džínách a k tomu vezme košily nebo lepší svetřík.

Meduza
Ukecaná baba ;) 1235 příspěvků 30.12.09 14:30

Muzikál není Národní, takže hlavně čistě a slušně. My byli na muzikálu i v Paláci kultury, tam mi to přišlo takové trochu víc nóbl, takže určitě na halenku, ale třeba na Krysaře to bylo úplně o něčem jiném.
 M.

Enoulik
Zasloužilá kecalka 949 příspěvků 30.12.09 14:42

díky holky, já si teda dám stopro ty kalhoty a uvidím co ženenu k tomu. Je to divadlo Broadway.
Manža má rifle všechny takové ty prodřené, uvidím zda na něho narvu kalhoty, on nesnáší obleky :roll:

Povídalka
Povídálka 22 příspěvků 30.12.09 15:06

Také jsem si myslela,když jsme jeli do Prahy do divadla,že oblečení musí být vyložene decentní.Šok byl,že skoro všichni byli v běžném oblečení,rifle,ne­jen chlapi,ale i ženský.Na muzikál to bylo ještě citelnější,tam skoro nikdy oblečený jako do divadla nebyl.

Petra Z
Hvězda diskuse 51929 příspěvků 30.12.09 15:17

Tak na Angelice jsem byla–též na Brodway---a měla jsem černé kalhoty a takový „lepší“svetřík.
Je to malé divadlo,bylo tam dost teplo,hodně lidí,vydýcháno,tak mi bylo i docela teplo.
Ale přesně–většina lidí rifle a trička,mikiny a nic extra.

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 30.12.09 16:10

Možná trochu OT, ale nelíbí se mi, když vidím, jak i na plesech jsou chlapi v riflích atd, prostě jsou to společenské akce a člověk by se podle toho měl obléknout. Ale kolikrát jsem si zase připadala blbě já, když jsem měla společenské šaty a skoro všichni okolo byli jen tak „lépe“ oblečení…

Petra Z
Hvězda diskuse 51929 příspěvků 30.12.09 16:20

Já na svůj 1.muzikál jela načančaná a bylo mi skoro trapně…a to že už jsem jich viděla dost…
no dnes ani na ples už ženský nejsou v plesovkách kolikrát…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 30.12.09 17:42

na muzikaly se ted uz chodi jak do kina…takze fakt nic zvlastniho..nebo tam budete spis za exoty…rifle staci chlapovi uplne v pohode…kdyz ho donutis do lepsiho tak pak budes poslouchat ze je tam za vola kdyz je jedinej „v lepsim“ :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 30.12.09 18:48

Tak já byla poprvé na muzikálu před měsícem v Karlínském divadle (Producenti) a byla jsem v šoku, že tam byli lidi oblečení jak do opery! Pár jich bylo i v civilu, ale jen tu a tam.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 30.12.09 18:49

Na muzikály se už opravdu chodí v běžném oblečení, počítej s tím, že tam bude spíš vedro a vydýcháno, takže spíš něco pohodlného a lehčího (a k tomu třeba variantu pro případ, kdyby pustili ventilaci, to pak pěkně táhne). Já na podobné akce chodila v černých riflích, nejsem sukňový typ a černé rifle se dají doplnit halenkou nebo tak podobně, popř. sáčkem a nemusíš si připadal blbě tak ani tak. Jen do Kongresového centra jsem šla na muzikál ve více společenském..

td 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.11 20:58

Pokud není muzikál třeba v Národním divadle nebo to není premiéra či derniéra, tak postačí kalhoty od obleku, košile a svetr.

Eva 45 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.12 07:24
Diadlo Brodway- co si obléci

Šla jsem se známýma na muzikál Kat Mydlář do divadla Brodway.Týden jsem řešila co na sebe.Na konec jsem si vzala volné kalhoty a halenku.Když jsem pak viděla v čem lidé jsou schopní dorazit do divadla tak už to příště řešit nebudu!Někdo byl v obleku jiný v džínách i modrých, ale když tam dorazil pán v běžeckém triku s baťohem na zádech tak jsem šla málem do kolen!Prostě to neřešte!je doba kdy si můžete vzít úplně všechno! :D :jazyk:

VickyViky
Stálice 59 příspěvků 08.07.12 13:15

Já myslím, že nejde o to, jak se oblíkají ostatní, ale jak se chceš cítit ty. Samozřejmě se můžeš zařadit do zástupu buranů v riflích, ale myslím, že je lepší se obléci s vkusem. Není nutné na sebe dávat žádné šaty nebo tak, ale myslim, že muž minimálně košili a žena sukni či společenské kalhoty. ;)

Majda88
Povídálka 37 příspěvků 25.03.13 14:32
Zkušenost s divadlem Karlín z. Spěchá

Ahoj my máme jet v půlce dubna taky do Karlína na Aidu a vůbec nevíme co na sebe. Už jsem byla na pár muzikálech, ale okolí mě straší, že tohle je lepší divadlo a je třeba se společensky obléknout…tak nevím
jet ze šumavy busem do prahy v obleku se manželovi fakt nechce a tahat s sebou oblek je nepředstavitelná věc :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >