V čem spí vaše miminko?

13496
29.10.08 07:42

V cem spi vase miminko?

Ahoj holky
nase mala spinka v pokojicku kde je 20C v overalku s dlouhym rukavkem,na tom ma spaci pytel bez rukavku a je prikryta spanelskou dekou.
Ja osobne si myslim ze ji zima neni protoze je hezky teplounka ale partner tvrdi ze je ji urcite chladno.
Takze v cem spinkaji vase miminka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14079
29.10.08 08:00

V tomhle jí zima určitě nemůže být. Jestli jsi zoušela sahat na ručky (určitě jo), tak je má teplý a je v pohodě. Nám Matýsek od 2 měsíců odkopal peřinku, dostal pytel. Od 9 měsíců odmítal pytel a do dnes spí jen navrchu na dece. Do roka měl overálky s capáčkama, od té doby dole naboso a je zdravý jako řípa. Topíme v ložnici tak na 18-19 st.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
29.10.08 08:01

spaní

Tami, mám to úplně stejně jako vy - overal nebo pyžamo + lehký ponožky, pytel na ramínka a deku. A stačí to, malej je vyhřátej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
29.10.08 08:45

Ahoj,
malej dneska spal jenom v overalu, prikryty a prislo mi, ze byl rano chladny, hlavne rucicky, takze mu dam pytel a prikryju ho, to by melo stacit. Takze to bude stejne, jako u vas :wink: .
jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4444
29.10.08 09:00

Ahoj Pája chodí spát v bodyčku a overalku, pak ho jen přikreju peřinou, kterou občas odkope, ale ráno je vždy teplounkej, takže v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
29.10.08 09:03

Tami, Riky mi ted sinka ve slabem overalku + ponozticky. Spaci pytel a navrch perinka. Rucicky, jak je ma venku, jsou chladnejsi, ale jinak je teplounka a spinka krasne. Z kocarku mam vypozorovane, ze kdyz ji je moc teplo nebo zima, tak se krouti a moc nespi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
29.10.08 09:13

Ahoj Tami,
naše Lucinka spí v bodýčku s dlouhým rukávem a dupačkách, přikrýtá peřinkou, ale přikrývám jí až když usne, jinak strašně pláče. Nesnáší horko a teplé oblečení. Myslím, že Eminku oblíkáš tak akorát.
R.

""http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png:http://b3.lilypie.com/aUg3p2/.png

""http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png:http://b1.lilypie.com/ahMIp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
29.10.08 09:14

Holky, určitě to oblečeníčko miminkům stačí, overálek a spací pytel je super - já vám do toho teda nechci kecat, ale podle ručiček by jste se neměly orientovat ani v noci ani v zimě!!! Musíte zkoušt bobiškům za krčkem, podle toho poznáte jestli je mu teplo - ručičky můžou být studené jak s nimi mimi šermuje a většinou je nemá pod peřinkou!

• Nahlásit
  • Citovat
13496
29.10.08 09:52

Holky diky moc..Jsem rada ze ji oblekam na noc vesmes stejne jako vy.
Jinak me taky dr rikala jak pise Verca ze u miminek se ma zkouset za krckem zda jim neni zima nebo horko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TehotnaTerezka
29.10.08 10:24

ja teplotu miminka zkousim jeste podle nosu, pac v nasi loznici je taky 18-20 stupnu a Rozarka ma vzdycky rucicky uplne ledovy, protoze je ma venku, ale nos ma teply, tak jsem v klidu
mam ji jen v overalku a zabalenou do periny jako do rychlozavinovacky

• Nahlásit
  • Citovat
7584
29.10.08 11:39

No na druhou stranu, když má ručičky teplý, asi jí teplo bude:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.08 14:25

My prvni mesic v overalu+rychlozavinovacka+ mala deka
Od 2 do 16.mesice overal+spaci pytel bez rukavu+mala deka
Ted overal + perina ,za:,–(ne ale spi NA ni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
29.10.08 19:25

Ahoj, myslím, že kdyby mu byla zima tak by vám to dal určitě najevo :twisted:

My teď spíme: overal, tenký spací pytel a deka, ale tu někdy nechce. V létě spala jen v overalu, deku okamžitě odkopala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
29.10.08 21:07

Tak sleduju, že každé mimi je jiné, malý by se mi v tom, co píšete, upekl. Jako malý měl overálek a zavinovačku, teď overálek (někdy jen body) a tenký spacáček. Jinak je mokrý až za ušima.
V zimě býval oblečený taky míň než ostatní miminka a fusak nehrozil ani náhodou. Zkoušení za krčkem se nám osvědčilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3136
29.10.08 21:30

tak náš malej spinká jen v bodyčku, někdy má i kalhoty bez ťapek - podle toho jestli spí doma nebo u babičky :wink:
ponožky nesnáší a pod peřinkou taky nevydrží…dostal pytel (od dědy na knoflíky :roll: ) a pokaždý si ty nožičky našly cestu ven :lol:
takže malou oblíkaš normálně 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama