V háji

Anonymní
23.11.15 15:49

v háji

Ahoj předem se omlouvám za anonym, ale je to dost choulostivé a chodí sem dost známých. Jsem skoro na konci těhotenství, termín mám na vánoce. S přítelem jsem skoro 10 let, a teprve nedávno jsem se o něm dozvěděla hrozné pravdy. Vše vypadalo že si žijeme tak nějak normálně, já chodila do práce tak mi to ani nikdy nějak nenapadlo, že můj slavný chlap by žil na dluh. Věděla jsem že má pár půjček jako je na auto apd.ale ani ve snu jsem si nemyslela že to je tak vážný. Je zadlužený až po uši, a má jediný štěstí že si vydělává kolem 30 tisíc měsíčně jinak by byl nahranej.Ale co z toho když jsem zjistila že skoro celý jeho plat jde na dluhy a na víc si ted zase půjčil. já na vše přišla včera po prohrabání všeh jeho sms a výpisů z účtu apd… Při tom jsem se s ním několikrát spíše pořád bavila na tohle téma jak na tom jsme apd…a on mě pořád tahal jenom za nos. já to vůbec nechápu, jsem z toho zdrcená protože čekáme miminko. A to jsme plánovali a on ten hlupák mi tvrdil jak vše bude super že jsme na tom dobře a ted se dozvím tohle vše?? na víc jsem si přečetla že má exekuci. vůbec nevím co mám dělat. bydlíme v podnájmu, byt je na štěstí psaný na mě, na štěstí už mám i pro mimčo všechnu výbavičku že strádat nebude, ale ted otázka kde budu na vše brát, je jasný že na něj se spolehnout už nemůžu. A abych pravdu řekla mám sto chutí ho vyhodit. omnlouvám se tak dlouhý a pro některý nezáživný příspěvěk, ale já se z toho musím aspon vypsat :( :cert: :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12100
23.11.15 15:58

To je zas den :roll: bud zhulenec co dělá scény a teď zas zadluženec a pohádkář…promin zakl ale to mi chces tvrdit ze s někým žiješ 10let a netusis ze ma x dluhů a exekuci? Jak a za co to nasekal vis? A kolik celkem dluží vis? To nevim jaky mate vztah :think: co chceš slyset? Je to de*il a ty jsi hloupá. Mas neco alespon nasetreno? Utahnes event finančně sebe i dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 15:58

Sednout si, promluvit si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
23.11.15 16:07
@Sandra-emimi píše:
Sednout si, promluvit si.
:think: o čem?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
23.11.15 16:11

Ja bych pochopila tajeni dluhu z mladi, ktere by radne umoroval, ale pokud cekate dite a on si opet vzal pujcku, pricemz zrejme vytlouka klin klinem, tak by letel. S takovym clovekem bych spolecnou kasu a domacnost nechtela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
23.11.15 16:14

Ahoj, mam podobnou zkusenost s pritelem, nakonec jsem se s nim rozesla, vlastne kdyz si to tak zpetne uvedomim vzdy jsem vsechno tahla ja, kdyz jsem pracovala nebyl problem vydelavam hodne, ale kdyz jsem nastoupila na rodicak jsem teprve pocitila jak zavazne jeho problemy-dluhy jsou, mela jsem RD na 2 roky, kdyz bylo male rok sla jsem si na castecny uvazek privydelavat a zila celkem slusne, ale mam stesti ze jsem mela hlidani, a taky on si dceru bral. Takze ver ze vsechno jde i kdybys byla sama. Ale urcite bych si s nim jeste promluvila treba to k necemu bude-i kdyz dluhu se jen tak nezbavi a u me osobne to vedlo k naprostemu ochladnuti citu, uz i z toho duvodu ze neustale o penezich lhal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 16:16

@jdukolem
o čem? O dane situaci ne? Jak si to představuje, pěkně ať jde s pravdou ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
23.11.15 16:19
@Sandra-emimi píše:
@jdukolem
o čem? O dane situaci ne? Jak si to představuje, pěkně ať jde s pravdou ven.
:think: a dál?
víš často se radí promluvte si, no ok ale co dál.. :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3704
23.11.15 16:24

Nějak nechápu jak jste spolu mohli žít 10 let a ty si neměla přehled o jeho penězích? Já mám za to, že pokud spolu dva jsou a žijou spolu, tak o svých financích vědí, ale asi se pletu 8o… trend jet sám na sebe je velmi populární, ale cesta do pekel. Nicméně teď by asi šel upřímně, zaprvé lhal, zadruhé má další nabraný půjčky, za třetí má exekuci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 16:38
@jdukolem píše: :think: a dál?
víš často se radí promluvte si, no ok ale co dál.. :nevim:

Tady se spis všude rádi ať se na něj vyprdne. A pochybuji že 10 let o ničem nevěděla. To je sakra blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6036
23.11.15 16:54

Víš, kde je problém? Že on vydělává 30 tis. měsíčně a ty 10 let netušíš, že nemáte žádné úspory a proč. Chyba je na straně vás obou, evidentně u vás vázne komunikace, společné finance. Nejsi v tom nevinně, tak neutíkej z boje. Koukejte si to doma urovnat, sjednoťte peníze a začněte veškeré finanční náležitosti řešit společně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.11.15 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj předem se omlouvám za anonym, ale je to dost choulostivé a chodí sem dost známých. Jsem skoro na konci těhotenství, termín mám na vánoce. S přítelem jsem skoro 10 let, a teprve nedávno jsem se o něm dozvěděla hrozné pravdy. Vše vypadalo že si žijeme tak nějak normálně, já chodila do práce tak mi to ani nikdy nějak nenapadlo, že můj slavný chlap by žil na dluh. Věděla jsem že má pár půjček jako je na auto apd.ale ani ve snu jsem si nemyslela že to je tak vážný. Je zadlužený až po uši, a má jediný štěstí že si vydělává kolem 30 tisíc měsíčně jinak by byl nahranej.Ale co z toho když jsem zjistila že skoro celý jeho plat jde na dluhy a na víc si ted zase půjčil. já na vše přišla včera po prohrabání všeh jeho sms a výpisů z účtu apd… Při tom jsem se s ním několikrát spíše pořád bavila na tohle téma jak na tom jsme apd…a on mě pořád tahal jenom za nos. já to vůbec nechápu, jsem z toho zdrcená protože čekáme miminko. A to jsme plánovali a on ten hlupák mi tvrdil jak vše bude super že jsme na tom dobře a ted se dozvím tohle vše?? na víc jsem si přečetla že má exekuci. vůbec nevím co mám dělat. bydlíme v podnájmu, byt je na štěstí psaný na mě, na štěstí už mám i pro mimčo všechnu výbavičku že strádat nebude, ale ted otázka kde budu na vše brát, je jasný že na něj se spolehnout už nemůžu. A abych pravdu řekla mám sto chutí ho vyhodit. omnlouvám se tak dlouhý a pro některý nezáživný příspěvěk, ale já se z toho musím aspon vypsat :( :cert: :cert: :cert: :cert:

bych se sebrala a odesla od nej dokud si to nepoplati sam a neukaze ze se umi o tebe a dite postarat jinak to bude jen a jen horsi a bude to odnášet vase dite :roll:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
23.11.15 18:03

Blbost je to, jak si všechny myslí, že někoho mají doma 10 let a něco takovýho by se jim nikdy nestalo :oops: Já jsem jsem v práci od klientů a klientek slyšela nastokrát "to přeci není možný, nikdy by mě nenapadlo, že se nám něco takového může stát, že zrovna mě on/ona toto udělá 8) Když si někdo vědom, že se nechová z nějakého důvodu právě košér a toho druhého má přesto nějakým způsobem ráda, tak zatlouká a zatlouká a doufá, že situaci nějak zvládne. Na druhou stranu mu nahrává i právě ta bezmezná důvěra toho druhého. Vždyť i v této diskuzi sem se málem bála, že zakladatelka může být kamenována, že nevěřila a prohlídla šuplík, telefon. Jo, říká se důvěřuj, ale prověřuj, ale i když není problém vztahový, tak si ten druhej kolikrát nevšimne, že ten druhej je nevěrněj, nevěrná, sází, podporuje sirotky v Africe, jedna má známá utratí x tisíc každý měsíc v drogérii 8) A věřím, že pro spoustu lidí, prostě věrnost či pravdomluvnost nic neznamená a přesto dokážou dávat tomu druhýmu pocit lásky. A pak se stane po x letech průser - nemoc, problém s dětma, je nachytán/a a najednou se ukáže, že vše lehce jinak. Zažila jsem nastokrát při řešení problémů jiných, v životě jen 1×, naštěstí.

@Sandra-emimi píše:
Tady se spis všude rádi ať se na něj vyprdne. A pochybuji že 10 let o ničem nevěděla. To je sakra blbost.

@Sandra-emimi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.15 18:05
Jaká komunikace, on jí lže a asi je v tom dobrej, ona mu věří
@Karleon píše:
Víš, kde je problém? Že on vydělává 30 tis. měsíčně a ty 10 let netušíš, že nemáte žádné úspory a proč. Chyba je na straně vás obou, evidentně u vás vázne komunikace, společné finance. Nejsi v tom nevinně, tak neutíkej z boje. Koukejte si to doma urovnat, sjednoťte peníze a začněte veškeré finanční náležitosti řešit společně.

@Karleon

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama