V kojenecké vodě je toluen!!!

472
5.3.10 22:59

V kojenecké vodě je toluen!!!

Holky posílám odkaz na kojeneckou vodu, v níž je podle inspekce toluen, čtěte tady:

http://www.blesk.cz/…-toluen.html

Používám tuto značku, sice vadnou šarži nemám, nicméně uvažuji, že bude jistější voda z vodovodu. :evil: :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Michaelakkk
5.3.10 23:02

tu já taky používám?? snadto opravdu našli jen v té pětilitrové, ale kupovat ji asi už nebudu!! 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
Michaelakkk
5.3.10 23:04

Jé mám strach že to je i vté co mám doma? jaká je pravděpodobnost? mám 2L petky!! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
218
5.3.10 23:06

Hm, už jsem to taky četla. Ty pětilitrovky jsme měli asi tři, čtyři, bohužel už nezjistím, jestli to byly zrovna ty závadné :evil: A dcera je všechny poctivě vypila..... :-( :-( :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13657
5.3.10 23:06

No holky já ji taky používám a tenhle týden jsem načala mormálně novou flašku,malé jsem udělala čajík a nechtěla to,já jsem se pak napila a smrděla jak ředidlo,tak jsem to všechno vylila,ale další láhev už nesmrděla,tak jsme to pili!Člověk už fakt neví,co si koupit,když už je to i v kojenecké vodě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
5.3.10 23:13
Pett1 píše:
Používám tuto značku, sice vadnou šarži nemám, nicméně uvažuji, že bude jistější voda z vodovodu. :evil: :twisted:
… tak tohle si říkám odjakživa a baleným vodám (ať už si říkají jakkoli - kojenecká, pramenitá, zázračná…) prostě nevěřím. Nedávno dělali test balených vod a z 20 prošla snad jen jedna, kdežto vody z vodovodu prošly všechny. :think:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.10 23:37
Michaelakkk píše:
Jé mám strach že to je i vté co mám doma? jaká je pravděpodobnost? mám 2L petky!! :nevim:

koukni na datum spotřeby ta vadná má 2.8.10 jiné jsou o.k

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
6.3.10 00:40

no, osobně baleným vodám moc nevěřím i proto, že vím, jak se skladují atd., s tím výrobce nepočítá, distributorovi je jedno, kde to nechá, klidně s nějakou chemií atd., mnohdy ani netuší, že to může být problém…
nevím, úplně bych si nebyla jistá, že se to ocitlo jen v jedné šarži, pokud by mne neujistili, že zkontrolovali tzv. departážní vzorky, nebo neobjasnili příčinu obsahu toluenu. což se nestalo..

tuhle vodu bych si nekoupila a taky Vojta pil odp počátku jen kohoutkovou vodu. trochu tvrdší, pravda, ale zdravotně nezávadnou, z pohledu mikrobiologie určitě taky..

vlatsně mě tohle ani nepřekvapilo, říkala jsem si, že už dlouho nebyla žádná vadná voda… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
6.3.10 08:08

No já mám doma pětilitrovku se spotřebou do 1.8.2010, to je jen o den :nevim: , radši jí asi taky vyleju a budu používat vodu z vodovodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2069
6.3.10 08:21

jee, ta v tech testech v D-testu zrovna vysla nejlip, teda v dobe, kdy jsme s balenou koncili, tak jsme ji nepili. To je drsnyyy :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
6.3.10 08:56

Ahojky,dávali to včera ve zprávách.Koukám,že si člověk nemůže být už ničím jistý,ani tím,že je to pro děti.Vodu z vodovodu doporučují už pár let.Když kouknete www.dtest.cz,tak tam zkritizovali balené vody.Od malička používám převařenou a žádné problémy jsme nikdy neměli.Zkuste to! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
6.3.10 09:34

Ještě že kojenecké vody nepoužívám jak se malá narodila bylo mi vyslovně doporučeno dávat vodu z kohoutko, ale převařenou, kojenecká voda je prý zbytečná, tak snad to bude oka :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
6.3.10 09:38

Safryš… Šárka byla týden na UM (kvůli mým ATB), doma jsem jí vařila UM z kohoutkové vody, ale na dva dny jsme jeli k mamce a u nich má celá dědina ve vodě ve studních koliformní bakterie (asi z okolních polí), takže jsem poprvé (a zřejmě teda naposledy) koupila balenou kojeneckou vodu - a zrovna Horský pramen… Tak nevím, jestli ty koliformní bakterie, navíc po převaření, nebyly bezpečnější :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
6.3.10 11:03

Ježiš, to je výborné, kojeneckou vodu vůbec nekupuju a zrovna dneska jsem mu s tím zředila pití - ať má taky někdy něco lepšího :cert: Byla to dvoulitrovka teda… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
8.3.10 13:20
Angua píše:
Ježiš, to je výborné, kojeneckou vodu vůbec nekupuju a zrovna dneska jsem mu s tím zředila pití - ať má taky někdy něco lepšího :cert: Byla to dvoulitrovka teda… :roll:

Angi, to se povedlo! To fakt naštve :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama