Reklama

V kolika letech vzít dítě na hokej?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 15:43
V kolika letech vzít dítě na hokej?

Zdravím,

pocházíme z menšího města, dospělí hokejisti už skončili a teď hrají nějaké finále junioři. Tak chlap by chtěl jít se podívat a chce si sebou vzít dcerku. Ta hokej miluje, teda v TV ho žere :mrgreen: Jenže ji budou teprve 2roky. Myslíte, že ji mám pustit?
Vždy když jsme šli na hokej, malá byla na hlídání. Všímala jsem si, že pokaždé tam byl (letos) 3letý chlapeček, jeho tatínek hrál. Vždy tam teda byl až třeba do 21h, což bych rozhodně nechtěla. Ale nepřišlo mi divné, že tam je :wink: A to tam chodíval snad už od roka :nevim: :wink:
Jaký máte na to názor, mám malou s tatínkem pustit, třeba na první dvě třetiny ? :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 30.03.11 15:53

Jestli je manžel rozumný tak bych malou s ním pustila,můžou jít po první třetině domů.Za zkoušku nic nedáš :wink:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 30.03.11 15:55

Asi bych ji tam vzala…ne do kotle :lol: ale myslím že pokud to tam máte klidný tak proč ne? Můžou kdykoliv odejit :wink:

Tinuvien
Generální žvanilka 22989 příspěvků 30.03.11 16:17

Malý chodí od čtyř si pořádně zahulákat. :-D A fandí Třinci. :mrgreen:

Bavi
Generální žvanilka 20870 příspěvků 84 inzerátů 30.03.11 16:35

Taky fandíme třini :wink: jak jinak když jsme z Třince :mrgreen: ale k tvému dotazu,dcerka chodí na Oceláře už asi tak od 3.ne nijak pravidlně ale jen občas,ve dvou letech si myslím že z toho ještě nic nemá,možná jen tak se jít na chvíli mrknout

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16724 příspěvků 30.03.11 16:39

taky fandime Trinci :D :D oba kluci meli premieru jako dvouleti a vydrzeli v pohode dve tretiny, pri treti uz prudili, takze jsme obchazeli stanky a tak…
ted uz vydrzi i mladsi uplne v klidu, mava salou a hulaka :D

Pipet
Generální žvanilka 24086 příspěvků 30.03.11 16:48

Já bych trnula hrůzou, jaké pěkné výrazivo si domů donese :twisted: (naše už solidně mluví a všechno opakuje)…
Ale jinak proč ne, pokud je tatínek smířen a případným předčasným odchodem…

(ehm… Vítkovicéééé :mrgreen: )

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 30.03.11 17:03

Pokud tam neni rachot jako treba na Komete, tak bych to zkusila s tim, ze tatinek bude smiren s tim, ze je dost mozny, ze odejde driv, nez by chtel. Ja bych syna na Kometu vzala rada, ale asi by se tam pos.al z toho silenyho rachotu. V Brne to neni totiz jen kotel, v Brne rvou i sedadla. :wink: Takze my si holt jeste pockame :roll:

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 30.03.11 18:21

chodili jsme cela rodina v Pze na Spartu - navic jsem bydleli pres dva, tri bloky od haly - byl tam detsky koutek, takze pri Play off jsme tam byla cela rodina na kazdem zapase.

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46980 příspěvků 30.03.11 18:30

Jsme sportovní rodina(až na mě) a máme v rodině hodně hokejistu i pár hvězd :lol: takže u nás se šlo asi v roce a pul na jednu třetinu.Ve 2 zvládnul 2 třetiny a ted už to nebaví ani mě ani malého tak chodíme jen mrknout na strejdy,já si trochu zařvui a zase jdeme :lol:
Na velkej zápas byl v loži.Mezi ty hovada bych ho asi nepustila

Pájinka25
Závislačka 2885 příspěvků 30.03.11 19:25

Héééj tady jsou samí třinečáci nebo co???? Já jsem Litvínovačka, tak bacha :mrgreen: Třinec nás sice letos vyřadil, ale potrápili jsme je pěkně :palec: jinak co se týče hokeje, klidně bych malou pustila. Přítel se taky těší, až bude s prckem chodit na hokej, i když teda až za dva roky, protože teď jsou mu 4 týdny a příští rok v jednom roce asi bude ještě moc brzo.

Kvaky
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 30.03.11 19:58

Manžel je velkej fanda,chodí na Kometu.Sedačky jsou v klidu,chodí tam hodně tatínků s prckama,nasadí jim takový ty traktoristický sluchátka,takže prcci jsou tlumeni od hluku a jsou v pohodě,na sobě mají malej dres a šálu a jsou v tom kouzelní :palec: :palec:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 30.03.11 20:11
Pipet píše:
Já bych trnula hrůzou, jaké pěkné výrazivo si domů donese :twisted: (naše už solidně mluví a všechno opakuje)…

:lol: Presne tak, my vzali kdysi syna teda az v 5ti letech, na Spartu, kde souperi (nevim uz odkud) pred nami u vchodu zpivali „areeena, areeena, zasr..a Pegas areena“, coz pak bylo jeho oblibenym popevkem :lol: Jinak teda byl docela vyjuklej, obzvlast kdyz hala rvala GOL, to se myslim i bal, ale rozkoukal se a libilo se mu to. Nakonec je z nej ale fotbalista :mrgreen: a Slavista :mrgreen:

Mladsimu jsou ted 2r, ale jeste bych ho nevzala, hlavne nevydrzi na miste.

Jinak ale jakozto zastupkyne prazskych ku..v volam Slavie jedeeem :lol: :mavam:

nakukovatelka
Závislačka 4175 příspěvků 30.03.11 20:47

Ajajaj, se nam tam kluci jeste poprali :lol:
No co se da delat (copak ja, ja to vcelku vydycham, ale kluk je z toho nejak spatnej :-) ) - gratulace ! :mavam:

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16724 příspěvků 30.03.11 20:51

jojojoooo :-))) jede se domuuuu :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >