V práci jsem nesedla paní vedoucí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 19:48
V praci

Jdu se spíše vybreptat. Jsem v novem zaměstnání dva měsíce. Mam tam vedouci které jsem nesedla od začátku. Nevim vubec proč.. Jsem nekonfliktní, když se neco stane tak jsem spíš ten typ že se mi chce brečet než když bych se s nekym hadala. Jsem prodavacka v železářství. Zaucovani probíhalo spíše tim stylem jako jestli nejsem padla na hlavu když nevím co kde je. A ze tam toho je. Takže jsem si začínala pripadat vážně divně. Ale v práci se mi jinak líbí. I se zakaznikama nemam nijak problém. Jenže já to jednou už neunesla a šla jsem za zamestnavatelem že prostě mě paní vedoucí nechala pri zarucaku sama, když jsem nevěděla jak to mam vlastně ani vyplnit. Prostě jsem se bála jestli jsem něco nepopletla. Jenže šéf to te vedouci vsechno rekl, jak to že mi to ani nevysvětlí. A od té chvíle to tam mam jen horší. A to jsem se i omluvila. Po měsíci mi to vubec nemůže zapomenout. Takže když přišlo na to zdali si mě tam ještě nechaji nebo ne, jelikož jsem stale ještě v zaucovaci době, tak se zase samozřejmě ozvala. Že se ke mě vubec nehodlá vyjadrovat a tak. No to je situace. Já vubec nevim co mam dělat. Chce se mi z toho brečet. Práce co mě baví a do toho tohle :( :,(

Reakce:
Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 19:55

Ja ti reknu jen tohle, nedej se. Nenech si otravit zivot jakousi babou. Ocividne v tobe vidi konkurenci, proto ani nema zajem te zaucit. Problem s ni si vyresila dobre, pokazde kdyz ti nebude chtit vyhovet zajdi za nadrizenym, ale ne zas s kazdou kravinou abys nevypadala ze si uplne neschopna. Ocividne ma ta zenska nejaky problem, rozhodne se ji zeptej co ma za problem a neomlouvej se, omluva opravdu nebyla na miste. Je to jen dalsi koza co se boji o svoje misto protoze prisel nekdo mladsi lepsi schopnejsi, ukaz co v tobe je ze jsi pracovita

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 07.01.19 19:56

To mě moc mrzí…kolektiv v práci je zásadní věc, brzy bys chodila do práce nešťastná. Asi se shodnou s ostatními, že té krůty se nezbavíš - jestli se bude muset vedení rozhodnout, půjdeš ty, a pokud tam zustaneš, budeš mít peklo. Radši si už hledej něco jiného, máš možnosti? Přeji ať ti to dobře dopadne a nenech se deptat, madam má buhvíjaký problém ale to je její karma.
:hug: :hug: :hug:
Edit: vypadlé slovo

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 19:57

A az dojde na lamani chleba jestli si te tam nechaji, normalne slusne rekni nadrizenemu jak se k tobe chova-ze neni ochotna te zaucit. Aby videl ze problem neni v tobe, ale v ni.

Uju
Kelišová 6652 příspěvků 07.01.19 19:58

No, ono jít za šéfem si valstně stěžovat na vedoucí.....to se nediv, že teď s tebou má problém. Jinak to tak prostě je, no někdo si sedne hned, jinej až po čase a někdy vůbec. V práci mám taky lidi kteří mi prostě nesedí a já samo taky nesedím každému,dlám co mám,tak,abych měla svědomí vůči zaměstnavateli čistý a zbytek mi může políbit… :nevim:
Má rada: Nedělej nic. Vedoucí jsi možná nebyla sympatická,teď tě nejspíš nesnáší(dala jsi ji důvod) tak si to bud sedne nebo ne. :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 20:00

Takhle se chovaji zensky 50+ k mladsim, s tim mam bohuzel taky zkusenost. Nakonec nadrizeny sam pozna kdo jakej je, nedej se.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 20:12

Jako zase kdyz si v nove praci a nekdo te ma na starosti, ma te zaucit a nedela to..jednak si pripadas jako blbec, a nevis co mas delat. Bud udelas chybu a tim zpusobis firme problem nebo zajdes za nadrizenym a proste mu narovinu reknes ze ti nepomaha-neplni si co si plnit ma. To je cele, tady nejde o nejake praskani prece. Muze si byt nastvana jak chce, ale spis na sebe ze neni ochotna delat to co ma. Vubec bych si to nevycitala. Jeste bych se ji zeptala jakej ma semnou problem a jak jsem to podle ni mela resit jinak, kdyz ocividne nema zajem me zaucit?!? Ze kdyz nema zajem tak at to rekne nadrizenymu a budu pridelena k nekomu jinymu kdo ten zajem mit bude

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 20:24
@Renca8 píše:
Jako zase kdyz si v nove praci a nekdo te ma na starosti, ma te zaucit a nedela to..jednak si pripadas jako blbec, a nevis co mas delat. Bud udelas chybu a tim zpusobis firme problem nebo zajdes za nadrizenym a proste mu narovinu reknes ze ti nepomaha-neplni si co si plnit ma. To je cele, tady nejde o nejake praskani prece. Muze si byt nastvana jak chce, ale spis na sebe ze neni ochotna delat to co ma. Vubec bych si to nevycitala. Jeste bych se ji zeptala jakej ma semnou problem a jak jsem to podle ni mela resit jinak, kdyz ocividne nema zajem me zaucit?!? Ze kdyz nema zajem tak at to rekne nadrizenymu a budu pridelena k nekomu jinymu kdo ten zajem mit bude

No takhle to vim asi taky, ale když prijdu tam, tak teď už jsem z ni snuska nervů. Vyvolala ve mě pocit že jsem úplně padla na hlavu. Jsme v obchodě tri. Nastesti mam kolegynku která je ochotná a pomaha mi. Ale tady na tuhle já už nemůžu ani promluvit. Navíc když jsem mela snahu tak prostě delala jako že mě neslyší. To jsem dopadla. Dnes jsem volala šéfovi že když bude chtít tak klidne po zaucovaci době odejdu. Ze se podivam po necem jinem. Jinak že práce tam je skvělá a on je taky supr. Ale že když to holt nepujde, tak to holt nepujde. :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 20:30
@Anonymní píše:
No takhle to vim asi taky, ale když prijdu tam, tak teď už jsem z ni snuska nervů. Vyvolala ve mě pocit že jsem úplně padla na hlavu. Jsme v obchodě tri. Nastesti mam kolegynku která je ochotná a pomaha mi. Ale tady na tuhle já už nemůžu ani promluvit. Navíc když jsem mela snahu tak prostě delala jako že mě neslyší. To jsem dopadla. Dnes jsem volala šéfovi že když bude chtít tak klidne po zaucovaci době odejdu. Ze se podivam po necem jinem. Jinak že práce tam je skvělá a on je taky supr. Ale že když to holt nepujde, tak to holt nepujde. :nevim:

No tak to pak zalezi na tobe, jak moc o tu praci stojis. A co na ni rika druha kolegyne? Spis bych rekla ze ona je padla na hlavu

Renca8
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 07.01.19 20:37

Jenze vis co, vsude je neco. Tezko najdes kolektiv v praci kde jsou vsichni mili a chovaji se slusne. Kor v kolektivu zenskych. Ja bych to tak rychle nevzdavala a hrala jeji hru, zeptala bych se ji o co ji jde a kdyztak bych se s ni nebavila taky pokud by neodpovedela. Nekdy ty lidi proste jenom chteji abys jim dokazala ze mas zajem pracovat a ze jsi schopna, pak se zacnou bavit. Kolikrat je to jen neochota nekoho zaucovat jakoze z lenosti…aaa prisel nekdo novej musim ho zaucovat ooo boooze prace pro me navic to je des. Rozumis, dej tomu cas. Az se vse naucis a prestanes ji ,,otravovat,, bude to ok.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 20:57

Ja teda uz jsem dost stara na to, aby se mnou nekdo takhle maval, takze bych takovou nanu poslala do patricnejch mist (slusne teda), a hledela bych si svyho. Lecos se dokazes naucit sama, zakaznikovi bych treba rekla, ze at promine, ze jsem tady nova, a bude mi to dele trvat, nez tu vec najdu nebo vyplnim. Pokud tam mas dobrou dusi, ktera je na tvy strane, tim lip. Ucenej z nebe nespad a baba Jaga stejne nakonec utre nos, protoze se bez ni obejdes. Drzim palce. :hug:

Lalelale
Závislačka 4991 příspěvků 07.01.19 21:13

Pokud nemáš nějakou nouzi a jsi z místa, kde snadno najdeš zaměstnání: našla bych nové místo, dala bych výpověď a ústně bych tomu majiteli řekla, že nedokážeš tu práci dělat s nulovým zaučením a že přístup vedoucí se ti nelíbí. Věcně, bez emocí. Myslím si, že o problémovosti své pracovnice musí vědět, ale pouze je líný to řešit. A velice pochybuji, že tyhle problémy by se srovnaly samy, naopak to časem bývá horší (ženská ví, že má volnou ruku, protože majitel si neumí zaměstnance srovnat) a ty budeš do práce chodit nerada. Takže já bych za sebou práskla dveřmi, ať si hledají někoho, kdo to bude trpět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 15:06
Vem nohy na ramena a utíkej co nejrychleji pryč

Ahoj, já bych ti poradila utéct dokud to jde. Já jsem v takovém to prostředí vydržela pracovat přes 2 roky, stále jsem čekala na to, že se něco změní. Až jednoho dne jsem si řekla dost a podala jsem výpověď. Nyní mě na konci ledna čeká ukončení pracovního poměru a můžu ti říct, že takový obrovský balvan mi padl ze srdce (dokonce počítám dny do konce). Výpověď už jsem musela dát neboť už to na mě nechávalo následky - nervy pracovaly trpěla jsem nevolnostma, nemohla jsem jíst, pít, žila jsem pouze čekáním na pátek až půjdu konečně domů a v neděli odpoledne už jsem se začala stresovat, že musím zase do práce. I z hlediska zdraví jsem na tom byla špatně. A proto jsem řekla dost a radši ai půjdu hledat práci jinam než toto (a to nesnáším hledání práce). I v osobním životě jsem žila pouze myšlenkami na práci. A již nikdy více, když si nesedne kolektiv, tak může být práce sebelepší a jediný kdo bude trpět budeš jenom ty, věř mi ;) . Prosím o anonym soukromé informace.

Váš příspěvek
Reklama