Kurz a na víkend jen doma+dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:04
Kurz a na víkend jen doma+dítě

Ahoj holky, dnes jedu na 3.měsíční kurz skrz práci, budu 400km od domova, takže vždy v pátek odpo dojedu a v nedeli opet pojedu.Doma mám skoro 3letý dítě. Jsem z toho zoufalá, nevím jak to zvládnu být 4dny bez něj. On je zvyklý být s tatínkem, s dědou a babičkou. Je tam sice i možnost aby za mnou dojeli, samozřejmě oni by si to museli zaplatit což neřešíme. Ale já vubec nevím jak to bez něj vydržím. Do školky už chodí, ale mám strach že onemocní a začnu mu chybět, věřím že tatínek se o něj dobře postará, vždyt je to i jeho rodič. Ale já bez něj víc jak dva dny nikdy nebyla :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
vokishka
Extra třída :D 13252 příspěvků 06.01.19 12:07

Vzdyt jste to tu psala nedavno,ne?

chaela
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 2 inzeráty 06.01.19 12:08

Už jsi to tu jednou psala. Pokud nechceš, proč tam jezdíš? Nutit tě k tomu určitě nikdo nemůže. Já bych to neudělala.

cecetka
Echt Kelišová 7663 příspěvků 06.01.19 12:11
@chaela píše:
Už jsi to tu jednou psala. Pokud nechceš, proč tam jezdíš? Nutit tě k tomu určitě nikdo nemůže. Já bych to neudělala.

Pokud je to vzdelavaci kurz, kdy jeho absolvovani je podminkou pro vykon zamestnani, pak musi. To vedela uz pred nastupem do prace. Anebo muze dat vypoved.

chaela
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 2 inzeráty 06.01.19 12:15

@cecetka Jasně, ale pokud vím, že já nebo dítě to nezvládne, tak to odlozim na později, nebo si najdu jinou práci. Já taky mám zálusk na jeden kurz, respektive na povolání, které bych potom chtěla dělat, ale právě proto, že aktuálně nehodlám na potřebné dlouhou dobu opustit děti, odložila jsem to na později.

Uživatel je onlineBledulicka
Stálice 79 příspěvků 06.01.19 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jedu na 3.měsíční kurz skrz práci, budu 400km od domova, takže vždy v pátek odpo dojedu a v nedeli opet pojedu.Doma mám skoro 3letý dítě. Jsem z toho zoufalá, nevím jak to zvládnu být 4dny bez něj. On je zvyklý být s tatínkem, s dědou a babičkou. Je tam sice i možnost aby za mnou dojeli, samozřejmě oni by si to museli zaplatit což neřešíme. Ale já vubec nevím jak to bez něj vydržím. Do školky už chodí, ale mám strach že onemocní a začnu mu chybět, věřím že tatínek se o něj dobře postará, vždyt je to i jeho rodič. Ale já bez něj víc jak dva dny nikdy nebyla :(
Ahoj ja to vzdy bereu jako welnes pobyt a narcepat silu a hlavne si odpocinot od kluku nemusim varit,uklizet,at­d,hlavne prijdu mezi jine lidi a povidam si.me todle hodne pomaha drz se
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 12:29

Kam jezdíš?

Alušáček
Závislačka 3332 příspěvků 06.01.19 13:08

Já bych nejela, v tomto věku mě děti potřebovali.. Něco podobného jsem absolvovala když bylo dceři už 10let,samozrejme jsme to zvládly bez problémů, ale i tak mě to štvalo..

Uživatel je onlineBledulicka
Stálice 79 příspěvků 06.01.19 13:34

@Alušáček ja jezdila uz asi ve ctyrec letech

eumedon
Extra třída :D 13999 příspěvků 06.01.19 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jedu na 3.měsíční kurz skrz práci, budu 400km od domova, takže vždy v pátek odpo dojedu a v nedeli opet pojedu.Doma mám skoro 3letý dítě. Jsem z toho zoufalá, nevím jak to zvládnu být 4dny bez něj. On je zvyklý být s tatínkem, s dědou a babičkou. Je tam sice i možnost aby za mnou dojeli, samozřejmě oni by si to museli zaplatit což neřešíme. Ale já vubec nevím jak to bez něj vydržím. Do školky už chodí, ale mám strach že onemocní a začnu mu chybět, věřím že tatínek se o něj dobře postará, vždyt je to i jeho rodič. Ale já bez něj víc jak dva dny nikdy nebyla :(

No, a otázka?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27570 příspěvků 06.01.19 14:25
@Anonymní píše:

no tak jestli je to už třetí měsíční kurz, tak co řešíš? Dva předchozí už jste nějak zvládli, tak zvládneš i ten třetí…

vokishka
Extra třída :D 13252 příspěvků 06.01.19 14:29
@Regina Hero píše:
no tak jestli je to už třetí měsíční kurz, tak co řešíš? Dva předchozí už jste nějak zvládli, tak zvládneš i ten třetí…

Jede na 3 mesicni,to jen neumi cislovky :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27570 příspěvků 06.01.19 14:59
@vokishka píše:
Jede na 3 mesicni,to jen neumi cislovky :mrgreen:

jo tak… díky za vysvětlení, divila jsem se, proč to zakladatelka řeší až teď… není v takovém případě lepší napsat tříměsíční? Na počet úhozů je to stejně dlouhé a když neumím číslovky, je to i bezpečnější… :D
Pak nedojde k nedorozumění…

Petula306
Kecalka 110 příspěvků 06.01.19 15:14
cecetka
Echt Kelišová 7663 příspěvků 06.01.19 15:45
@chaela píše:
@cecetka Jasně, ale pokud vím, že já nebo dítě to nezvládne, tak to odlozim na později, nebo si najdu jinou práci. Já taky mám zálusk na jeden kurz, respektive na povolání, které bych potom chtěla dělat, ale právě proto, že aktuálně nehodlám na potřebné dlouhou dobu opustit děti, odložila jsem to na později.

Tipuji nektery z bezpecnostnich sboru. To zkratka neodlozis, dostanes prikaz a jedes.
Ale jak uz jsem psala, jiz pred prijetim tazatelka vedela, ze to bude muset absolvovat. Pak nemela do takoveho zamestnani nastupovat :nevim:

Tazatelko, proc zakladas nove tema, kdyz pak nediskutujes??? Jen to tady plevelis :nevim: :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >