Práce lektorky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 10:21
práce lektorky

Ahoj, je mi 23 a při studiu na vš jsem si našla práci lektorky, jezdím vyučovat němčinu do firem (jsem silný introvert upozorňuju :D). Dělám to cca rok a jsem uplně psychicky vyčerpaná, během práce tam se mi rozjel dráždivý tračník, takže ráno průjmy. Když tam pak se studenty sedím, kručí mi v břiše, je mi na omdlení. Problém je v jedné firmě ten, že výuku za nic nemají, jsem jim ještě na obtíž. První měsíce tam byly fajn, lidi chodili, teď na to ale uplně kašlou, ja tam rano přijdu a jsem tam třeba 2h sama, nikdo tam nepřijde, je mi z toho do pláče. DOstali nařízení, že si totiž hodiny němčiny musí nadělávat, tak na to kašlou. Jsou tam i takoví zaměstnanci, kteří mají sami uroven C1 a spíš mě tam chodí školit. NEmluvím o vstávání na pátou ráno a celodenním dojíždení. Jediným východiskem je asi výpoved že? Horší je, že já jsem navíc dost citlivá a vše si beru, tak se bojím, že když si najdu jinou práci, zase z ní budu vynervovaná a nebudu schopná tam dojíždět. Díky za rady

Reakce:
Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 13185 příspěvků 06.01.19 10:25

dala bych výpověď a zkusila třeba nějakou jazykovku, kde je výuka na jednom místě, chodí tam ti, co mají opravdu zájem.

hanahana40
Povídálka 13 příspěvků 06.01.19 10:33

Firemní kurzy tak často končí. Zpočátku jsou všichni natěšení, pak odpadají. V jazykovkách to bývá někdy podobné. I když si lidé kurz zaplatí, tak to nakonec nevydrží… To si neber nijak osobně, tak to je. Jak Tě platí? Jestli Ti to stojí zato… Dneska frčí učení přes Skype, nebo zkus nabídnout doučování. Bohužel, němčina není dnes tak in jako angličtina, takže možností je asi méně..
Při práci s lidmi hodně často narazíš na někoho, kdo bude šťourat. A není to Tvůj problém, ale jeho :) Kdo má potřebu šťourat, má sám nějakou potíž.
Hodně štěstí!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >