Nechci tam jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 04:03
Nechci tam jít

Ahoj, nemůžu vůbec usnout, zítra mám jít do nové práce, byla jsem 1 den na zaručení a už teď vím že to není nic pro mě, prvně jsem byla nadšená, ale teď vím, že to není práce, kterou bych zvládla. priznam si to, jen nevím, o říct manželovi a ostatním, nepochopí to.

Reakce:
Halamka
Závislačka 4143 příspěvků 06.01.19 04:04

A stačí jedno téma.

panenka87
Extra třída :D 13533 příspěvků 06.01.19 07:32
@Anonymní píše:
Ahoj, nemůžu vůbec usnout, zítra mám jít do nové práce, byla jsem 1 den na zaručení a už teď vím že to není nic pro mě, prvně jsem byla nadšená, ale teď vím, že to není práce, kterou bych zvládla. priznam si to, jen nevím, o říct manželovi a ostatním, nepochopí to.

O jakou práci se jedná? Nechceš to prostě jen zkusit? Budeš mít zkušenost a pořád máš 3 měsíce zkušební dobu

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 06.01.19 07:48
@Anonymní píše:
Ahoj, nemůžu vůbec usnout, zítra mám jít do nové práce, byla jsem 1 den na zaručení a už teď vím že to není nic pro mě, prvně jsem byla nadšená, ale teď vím, že to není práce, kterou bych zvládla. priznam si to, jen nevím, o říct manželovi a ostatním, nepochopí to.

A otázka pro nás?

mrav
Vesmírná mluvilka 32189 příspěvků 06.01.19 08:47

Taky bych to zkusil - a pak se uvidí. Během tříměsíční výpovědní lhůty můžeš kdykoli odejít. Zkus si ale nejprve najít něco lepšího. :mavam:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 06.01.19 08:53

Dej tomu ještě čas.. Odejít ve zkusebce můžeš kdykoliv

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 09:00

Ahoj, nestresuj se. Taky jsem to tak mela, prvni den sem byla totalni jelito a chtela sem to vzdat. Ted sem fakt rada ze sem to nevzdala a bavi me to. :hug:

Kfětoslava
Závislačka 3174 příspěvků 06.01.19 09:11

Nejhorší je smrt z vylekání a taky závěry po jednom dni

Váš příspěvek
Reklama