Podpis pracovní smlouvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 02:46
Podpis pracovní smlouvy

Dobry den, dyž jsem podepsala pracovní smlouvu a druhý den již nepřijdu, musim to dát písemně nebo jim něco podepsat, již tam nechci už jet.

Reakce:
Halamka
Závislačka 3781 příspěvků 06.01.19 04:03

Kdyz máš podepsanou smlouvu, musíš dát písemně výpověď. Vzhledem ke zkušební době můžeš skončit hned. Ale tedy moc nechápu, proč jsi smlouvu vůbec podepisovala, když tam pracovat nechceš? Takové chování je trochu zvlastni.

rozand
Závislačka 4025 příspěvků 06.01.19 07:37

Vypoved ne. Musis donest Zruseni pracovniho pomeru ve zk. dobe a ten den jeste odpracovat.

Příspěvek upraven 06.01.19 v 07:58

eumedon
Extra třída :D 13961 příspěvků 06.01.19 07:56
@Halamka píše:
Kdyz máš podepsanou smlouvu, musíš dát písemně výpověď. Vzhledem ke zkušební době můžeš skončit hned. Ale tedy moc nechápu, proč jsi smlouvu vůbec podepisovala, když tam pracovat nechceš? Takové chování je trochu zvlastni.

Po výpovědi následuje dvouměsíční výpovědní doba, která začíná prvním dnem měsíce následujícího po měsíci doručení výpovědi. Jestli je ve zkušební době a chce skončit co nejrychleji, tak si výpovědí nepomůže.

@rozand píše:
Vypoved ne. Musis donest Zruseni pracobniho pomeru ve zk. dobe a ten den jeste odpracovat.
:pankac: Pokud tedy má ten den směnu.

Pracovní poměr končí doručením zrušení ve zkušební době, pokud v něm není vyznačen pozdější den a zrušení ve zkušební době musí být písemné, jinak se k němu nepřihlíží.

Halamka
Závislačka 3781 příspěvků 06.01.19 08:03

@eumedon tak jsem to myslela, plete se mi to :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >