Vada kočárku Buggster?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 26.02.10 08:27
vada kočárku Buggster?

Chtěla bych se zeptat, jestli se některé z vás stalo, že se u kočárku Buggster rozšmajdala kolečka. Mě se po relativně krátké době cca2měsíce jakoby rozjela(vyklo­nila)do X, myslím ty zadní.Tak nevím, jestli to lze reklamovat, nebo jestli jsem si to způsobila sama například těžkým nákupem dole v košíku? Ikdyž tam vozím jen běžný nákup..

Reakce:
michaela.mm
Stálice 51 příspěvků 29.05.11 15:00

ahojky a nestalo se ti nekdy ze by ti rachotila brzda ???me to prave dela kdyz neodbrzim rukou porad a mam kocarek kupovany novy takze nevim :(
uz ho nevyuzivame chci ho prodat ale toto me trapi tak treba poradiš :)nebo nekdo jiny :)

jinak ty kolecka oni do strany jsou uz jako nova taky to mame a vsimla jsem si toho uz po prvnim vyjeti
 misa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >