Reklama

Vaginoplastika - bez výsledků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emanuen
Nováček 6 příspěvků 19.01.17 14:19
vaginoplastika-bezvysledků

Ahoj holky. Chci se zeptat jestli má někdo podobný problém jak ja. Jsem rok po vaginoplastice na urologii. Jsem po 3 porodech a ma vagína zůstala širší. Tak jsem to po konzultaci s urogynekologem řešila vaginoplastikou. Bohužel výsledek po roku je stejný jak pred oper nebo bych řekla že i horší. Máte někto podobnou zkušenost? Jak jste to řešili? Pomohla vám plastika na poprvé? Ma smysl to opakovat? Nebo dá se podsoupit jiná operace k řešení problému. Jen dopovím, že můj urogynekológ se mi k tomu vyjadřil, že už videl i horši připady žen které s tím musí žit a že mi nic jiného nezbýva. Ale ja se nechci smiřit s tím, že i kdyz jsem porodila už nebudu tam dole normálni… :( :( :(

Reklama

Reakce:

alisekR
Závislačka 4996 příspěvků 19.01.17 14:50

Chceš mi říct, že jsi podstoupila operaci a výsledek po roce nic moc?? :think: Tak to je síla. Operaci jsem nepodstoupila, mám za sebou dva porody, řekla bych, že mám lehce prověšenou zadní stranu, ale nic hrozného, sex to celkem nepoznamenalo, tedy zatím. Je mi jasné, že věkem se to bude horšit. Ale dost mě tvůj problém překvapil. Platila si tu operaci a nebo si to měla nějak na pojišťvnu??
Měla jsem po porodu hodně utažené šití, až byl při sexu docela problém, ale jen na hrázi, po dvou letech se to povolilo, že by to klidně sneslo znova nějaké utažení :think: :mrgreen:
Ale pokud je tvoje zkušenost taková, tak bych asi na další operaci na tvém místě nešla. :think:

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 19.01.17 15:20

Já jsem byla před 5-ti měsíci na vaginoplastice ( Rejuvenance-chirurgická) a nemůžu si to vynachválit já ani manžel. Máme oba pocit, jako by to bylo zamlada :mrgreen:
Jsem po 3 porodech! Vůbec nechápu, jak se to může po to roce vrátit :nevim:?? Vždyť to tam vevnitř je všechno přebytečné odstraněné a je plasticky vytvořen nový „tunýlek“?
Já byla před operací jak „tunel Blanka“ :mrgreen: :mrgreen:… teď ke to úzké i na prst…

alisekR
Závislačka 4996 příspěvků 19.01.17 15:38
@ewelinka píše:
Já jsem byla před 5-ti měsíci na vaginoplastice ( Rejuvenance-chirurgická) a nemůžu si to vynachválit já ani manžel. Máme oba pocit, jako by to bylo zamlada :mrgreen:
Jsem po 3 porodech! Vůbec nechápu, jak se to může po to roce vrátit :nevim:?? Vždyť to tam vevnitř je všechno přebytečné odstraněné a je plasticky vytvořen nový „tunýlek“?
Já byla před operací jak „tunel Blanka“ :mrgreen: :mrgreen:… teď ke to úzké i na prst…
Zakladatelka se už neozvala, ale když si vezmeš, že jsou holky, co porodí tři děti a jsou fit, tak je to asi o vrozené elasticitě té tkáně, takže možné je, že časem to povolí zas, mě tedy překvapilo, že se to zakladatelce povolilo po roce :think: divné no.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62449 příspěvků 3 inzeráty 19.01.17 15:44

@alisekR Nebo to jsou jen nerealistické představy toho, jak by si ji představovala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 15:52

Prosím vás, jaká je indikace pro tento zákrok, jsem po 2 porodech a manžel tvrdí, že už to dole tak dobře „netěsní“. Má menší penis a prej ve mně plave. Dr. doporučil cvičit pánevní dno. Pomůže to?

emanuen
Nováček 6 příspěvků 19.01.17 17:00
@ewelinka píše:
Já byla před operací jak „tunel Blanka“ :mrgreen: :mrgreen:… teď ke to úzké i na prst…

Presne tak to mam ted i ja…Chlap se ve mne vubec neciti ja jeho taky vubec ne…Můzu se prosim zeptat co to je presne za operaci? Vim že je rejuvenance aj laserova… Nebo můžes mi dat prosím nejaky tip na doktora.

Děkuji

emanuen
Nováček 6 příspěvků 19.01.17 17:03
@j.a.n.i1 píše:
@alisekR Nebo to jsou jen nerealistické představy toho, jak by si ji představovala… [/citace

Nejde o predstavy jde o to že sex neni technicky možny protože je ve vnitrch vsechno siroke

emanuen
Nováček 6 příspěvků 19.01.17 17:06
@Anonymní píše:
Prosím vás, jaká je indikace pro tento zákrok, jsem po 2 porodech a manžel tvrdí, že už to dole tak dobře „netěsní“. Má menší penis a prej ve mně plave. Dr. doporučil cvičit pánevní dno. Pomůže to?

Poraď se s gynekológem. Pánevni dno jsem cvičila pravidelne a za mne žáden výsledek bylo to zbytecne…

emanuen
Nováček 6 příspěvků 19.01.17 17:24
@alisekR píše:
Chceš mi říct, že jsi podstoupila operaci a výsledek po roce nic moc?? :think: Tak to je síla. Operaci jsem nepodstoupila, mám za sebou dva porody, řekla bych, že mám lehce prověšenou zadní stranu, ale nic hrozného, sex to celkem nepoznamenalo, tedy zatím. Je mi jasné, že věkem se to bude horšit. Ale dost mě tvůj problém překvapil. Platila si tu operaci a nebo si to měla nějak na pojišťvnu??
Měla jsem po porodu hodně utažené šití, až byl při sexu docela problém, ale jen na hrázi, po dvou letech se to povolilo, že by to klidně sneslo znova nějaké utažení :think: :mrgreen:
Ale pokud je tvoje zkušenost taková, tak bych asi na další operaci na tvém místě nešla. :think:

Operace byla pred pojistovnu.. Akorát nevím jestli byla opreace spackana doktorem nebo je to mnou… Když jsem se v ambulanci stretla s jednou pani ktera byla take u toho dr. na jine operaci a kdyz jsem spolu mluvili rekla ze ji operace vubec nezabrala a to byla na operaci mocaku..

ewelinka
Kecalka 216 příspěvků 19.01.17 17:44

Jestli vás zajímá konkrétně můj případ, tady jsem na toto téma zakládala diskuzi a psala jsem i své pocity v období i po šestinedělí..
 https://www.emimino.cz/…giny-271189/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama