váha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Keny
Kecalka 104 příspěvků 19.05.10 08:39
váha

Dobré ráno chci se zeptat jak mají děti přibírat v roce. Byli jsem včera na roční kontrole a váhu má 9,5 když jsme tam byli v 10 měsících tak měla 9,4. To by mi vůbec nepřibírala, ale jinak prospívá dobře. I roste.
Děkuji za odpovědi.

Reakce:
Shaniah
Stálice 93 příspěvků 19.05.10 09:01

Ahoj,

v tomto obdobi deti uz moc nepribiraji. Pokud se ti behem poslednich dvou mesicu rozpohybovala, tak je to prirozene. Kdyz Dr. nic nenamitala, tak bych se zbytecne nestresovala.

S.

kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 19.05.10 09:14
Shaniah píše:
Ahoj,

v tomto obdobi deti uz moc nepribiraji. Pokud se ti behem poslednich dvou mesicu rozpohybovala, tak je to prirozene. Kdyz Dr. nic nenamitala, tak bych se zbytecne nestresovala.

S.

souhlasím , je to tak.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 19.05.10 09:48

Přesně, taky jsem byla trošku překvapená, jak náhle Jára začal malilinko přibírat, i když dosud jenom letěl. Ono se to někdy musí zastavit, resp. zpomalit, vždyť jinak by měli v dopsělosti tímhle tempem dvě tuny! :mavam:

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 19.05.10 12:45

Určitě se to kolem roku zpomaluje. Náš měl v roce 9,25 kg, za měsíc má 2 roky a nemá ani 12 kg. Takže za rok přibral tak 2,5 kg. Baští jak o závod, ale zas pořád lítá, takže nestihne nic přibrat. To bych taky potřebovala :think: Teda lítání ne, toho mám dost, ale spíš to nepřibírání :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >