Váhám nad dalším setkáním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 16:28
Váhám nad dalším setkáním

Ahoj,
před nějakou dobou jsme měli první setkání.
Perfektní večer, poté jsme spolu strávili víkend, nic nebylo.
Přišlo mi to blbé, tak brzo, i když on to lehce zkoušel, proběhly jen polibky.

Bylo nám spolu moc hezky, byl zábavný, moc se mi věnoval, atd.

Co mě však zaráží, že ačkoliv má čas a je online na fb, vůbec mi nepíše, já jemu také ne, neozývám se sama, na to nemám povahu..
Moc mi chybí kontakt s ním, když spolu nejsme, což je už dlouhou dobu, ale říkat si o to nebudu.
Ted jsme domluveni na dalším setkání, ale váhám.
Ne protože by mě s ním nebylo dobře, ale proto, že když spolu nejsme, což je vzhledem ke vzdálenosti, si mě v tomto mezidobí nevšímá, nevěnuje. Jen když jsme byli spolu.

Co si o tom myslíte? Stýkali byste se dále s někým, kdo si vás, když vás nevidí nevšímá a v podstatě pokud u něj fyzicky nejste, tak pro něj neexistujete?
Ještě podotknu, že než jsme se setkali psal stále, po setkání také a hned krátce po tom víkendu mi psal, že se trochu (? ) zamiloval.
Pak mě ještě jednou zval za 14 dní potom, co jsme se viděli, ale to já zrovna nemohla a od té doby je jiný.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26256 příspěvků 31.03.19 16:43

očividně chtěl sex, ty jsi nedala, tak nemá čas a chuť ztrácet čas v mezidobí. Teď to zkusí znovu a když nic nebude, tak už nenapíše vůbec.

LaraA
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 16:48

me spis prijde, ze se zajimal, dokonce mluvil o zamilovani, pozval te… a ty jsi ho poslala do pr****

sama se neozveš a čekáš… neříkám se vnucovat, ale trochu aktivity by neuškodilo… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 16:49

@jenny.fields

takhle rychlý závěry ? na sex je potřeba jeden den, noc? ne snad víkendy :think: ?

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 31.03.19 16:49

Podle mě jsou možnosti dvě - buď tě až tak moc nežere, nebo je sám plachý a má pocit, že by se vnucoval. Pokud nabízel schůzku a tys odmítla, možná o tobě někde zakládá diskusi, že neví, co si myslet…

LaraA
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 16:50

@Ba-stet :lol: :lol: :lol: to jsi vystihla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 16:53
@LaraA píše:
me spis prijde, ze se zajimal, dokonce mluvil o zamilovani, pozval te… a ty jsi ho poslala do pr****sama se neozveš a čekáš… neříkám se vnucovat, ale trochu aktivity by neuškodilo… :roll:

ahoj, ale já byla nemocná a měla dvoje antibiotika …
no, ale před setkáním a chvíli po něm psal.. a ještě napsal, že tím, že jsme málo v kontaktu se to vytrácí.Tak on ví, kde je problém a sám nekomunikuje, tak já taky ne ?
přece ho nebudu dobývat já :D

růžový achát
Kelišová 7082 příspěvků 31.03.19 16:58

Ne, na tohle jsem háklivá, takže by to skončilo.

Ba-stet
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 31.03.19 16:58

Tak ono nejde o to, že musíš na schůzku naběhnout i mrtvá. Cos mu napsala? Že bys ráda, ale jsi zrovna nemocná? A on už se neozval? Pak nemá zájem. Pokud jsi jen napsala, že nemůžeš a nic dalšího, tak fakt nemusí tušit, na čem je. A u toho dobývání je to z počátku dost těžký - chlap (zvlášť nesmělej) pak těžko rozezná, jestli už není trapnej loudil, když mu trochu nevyjdeš vstříc. Ty o něj stojíš? Tak proč ty psychohry?

LaraA
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 1 inzerát 31.03.19 16:59
@Anonymní píše:
ahoj, ale já byla nemocná a měla dvoje antibiotika …
no, ale před setkáním a chvíli po něm psal.. a ještě napsal, že tím, že jsme málo v kontaktu se to vytrácí.Tak on ví, kde je problém a sám nekomunikuje, tak já taky ne ?
přece ho nebudu dobývat já :D

njn, tak oba dva vite, kde je problem, a oba cekate, ze to bude resit ten druhy… tak to mluvi samo za sebe… tak cekej :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 16:59
@růžový achát píše:
Ne, na tohle jsem háklivá, takže by to skončilo.

já právě také, tak váhám … Zakl.

růžový achát
Kelišová 7082 příspěvků 31.03.19 17:02
@Anonymní píše:
já právě také, tak váhám … Zakl.

To neváhej, a vymaž si jeho číslo ;)

PetrBk
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 31.03.19 17:02
@Anonymní píše:
@jenny.fieldstakhle rychlý závěry ? na sex je potřeba jeden den, noc? ne snad víkendy :think: ?

2-3 minuty v baru 8)

růžový achát
Kelišová 7082 příspěvků 31.03.19 17:08
@PetrBk píše:
2-3 minuty v baru 8)
:lol: tak to se na tebe stojí fronta co?
Tajemný ráček
Kecalka 138 příspěvků 31.03.19 17:17

Na něco se tedy musím zeptat, jak ten chlap může vědět, že mu chybíš a že by sis s ním ráda psala, když se chováš tak jako, že o to nemáš zájem. Ten muž přece nemá křišťálovou kouli, aby to vědět…tohle nemá logiku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama