Váhový přírůstek 13tt

38
20.7.21 08:19

Váhový přírůstek 13tt

Ahoj, jsem 13+2 a můj váhový přírůstek je 3,5 kg není to moc??? Na to, že jsem teprve na začátku? :cry: jaké máte zkušenosti vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9415
20.7.21 08:33
@Katherinak píše:
Ahoj, jsem 13+2 a můj váhový přírůstek je 3,5 kg není to moc??? Na to, že jsem teprve na začátku? :cry: jaké máte zkušenosti vy?

A co ti na to řekla lékařka, lékař? te se máš ptát hlavně, když máš nějaké otazky :nevim: Navíc každá přibere jinak, já do 6m byla -2kg..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22452
20.7.21 08:41

Každá přibírá jinak. Já u prvních v tomhle týdnů byla tak -3 kila, bylo mi hrozně zle a hubla sem. Teď potřetí mám nahoře asi kilo, možná ani to ne. Ale jestli zadrzujes vodu, tak to moc neovlivníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
20.7.21 08:43

Moc to určitě není, je to v pořádku. Každá žena to má jinak. Já v prvním těhotenství hubla ještě ve 4. měsíci, doktor už mi vyhrožoval nemocnicí, pokud nezačnu pomalu nabírat. Ve druhém těhotenství jsem hned na startu přibírala zhruba kilo/měsíc. A to mi bylo v obou případech nehorázně blbě, ale to tělo si prostě jelo svoje nezávisle na tom, jestli (ne)jím, bliju atd. :nevim: Podle mě pokud tě na něco neupozorní doktor, nemá vůbec smysl si s váhou v těhotenství lámat hlavu. Jez výživné jídlo, hýbej se, pokud ti to stav dovolí, a zkus se držet v psychické pohodě, tím miminku prospěješ víc, než snahou napasovat se váhou do nějakých tabulek a průměrů :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
20.7.21 10:43

Jsem ve 14tt a +5kg.
Byla jsem zvyklá skoro nejíst, ale s těhotenstvím se mi začalo dělat špatně z hladu, takže od 5tt jim 5× denně, před tím jsem jedla 2×.
Každý to má jinak a myslím si, že 3,5kg je v pořádku :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat