Vajíčko pro dlouhé miminko

957
18.7.21 21:32

Vajíčko pro dlouhé miminko

Dobrý večer, které vajíčko (autosedačka 0-13) je opravdu prostorné? Máme Cybex a synovi už není pohodlné. Kdo máte miminka dlouhány, dejte prosím nějaký tip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
301
18.7.21 21:35

@Froseth Největší by mělo být Klippan dinofix, alespoň ho vždycky doporučovali ve skupině na FB

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5519
18.7.21 21:41

Věk miminka? Délka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
18.7.21 21:45

Já u obou dětí v půl roce přecházela na protisměrnou sedačku 0-18kg. Větší vajíčko jsem neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.21 22:26

My máme Maxi Cosi a přijde mi docela dobre na naše velké dítě. Syn byl prý ve 3mesicich velký jak průměrné půlročni dítě, v půlroce roční, teď v jednom roce je stejně vysoký jako dvouletaci na hřišti.
Vajíčko jsme používali na přepravu asi do 8 měsíců, pak už mu moc čouhaly nohy a taky už seděl, tak jsme přešli na autosedačku 9-18kg. Ve vajíčku ale do dnes sem tam sedává a neprotestuje. Je tam jak v křesle, jen ty nohy mu čouhají :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20159
18.7.21 22:31
@Froseth píše:
Dobrý večer, které vajíčko (autosedačka 0-13) je opravdu prostorné? Máme Cybex a synovi už není pohodlné. Kdo máte miminka dlouhány, dejte prosím nějaký tip ;)

Ahoj, není pohodlné znamená co? Sedačka je ok, když mu nekouká hlava. Myslím, že hranice je temeno. A vypadá to, že budeme mít stejný problém. Plánuju koupit protisměrnou. Mám vybraný klippan triofix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
18.7.21 22:38

@Ztřeštěnka
Couhajici nohy ničemu nevadí, ve všech pokračujících protisměrných sedackach nohy couhaji. I v posmernych couhaji nohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
18.7.21 23:45

Kupovali jsme v roce Klippan Dinofix, když syn vyrostl z MaxiCosi vajíčka a je opravdu prostorné. Syn v něm byl do 19 měsíců, kdy mĕl 84 cm a nad hlavou měl pořád cca 5 cm místa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
19.7.21 05:24

@phedr Díky, mrknu po tom. @Janli Mám koupený Swingfix, ale vadí mi, že bych neměla prcka v čem přenášet, jak je ta sedačka napevno, tak jsem chtěla ještě na pár měsíců nějaké větší vajíčko @P4ja Hlavovou opěrku má na max, hlava mu sice ještě nečouhá, ale je tam celkově takový slisovaný a nevyhovuje mu. Čeká nás delší cesta na dovolenou, tak potřebujeme něco pohodlnějšího..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
19.7.21 05:25

@aanysek Díky, přesně něco takového hledám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20159
19.7.21 07:37
@Froseth píše:
@phedr Díky, mrknu po tom. @Janli Mám koupený Swingfix, ale vadí mi, že bych neměla prcka v čem přenášet, jak je ta sedačka napevno, tak jsem chtěla ještě na pár měsíců nějaké větší vajíčko @P4ja Hlavovou opěrku má na max, hlava mu sice ještě nečouhá, ale je tam celkově takový slisovaný a nevyhovuje mu. Čeká nás delší cesta na dovolenou, tak potřebujeme něco pohodlnějšího..

Tak pak jedině ten Dinofix od klippanu. Pokud nutně potřebuješ ještě vajíčko. Určitě ho potom za dobrý peníz prodáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
19.7.21 08:43

@Froseth
Popřípadě co do délky je jedno z těch opravdu velkých ještě Nuna Pipa Next

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
19.7.21 09:59

@Froseth no, s tím přenášením bych to tak reálně neviděla… zaleží na váze dítěte. Moje děti měly v půl roce přes 10kg a nošení ve vajíčku bylo scifi a to nejsem žádný tintítko. Vyřešila jsem to sporťákem, co byl stabilně v autě a manducou. Opravdu promysli, jak moc a dlouho je pro tebe ještě nošení reálný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20159
19.7.21 10:07
@Janli píše:
@Froseth no, s tím přenášením bych to tak reálně neviděla… zaleží na váze dítěte. Moje děti měly v půl roce přes 10kg a nošení ve vajíčku bylo scifi a to nejsem žádný tintítko. Vyřešila jsem to sporťákem, co byl stabilně v autě a manducou. Opravdu promysli, jak moc a dlouho je pro tebe ještě nošení reálný.

Jj, to souhlas. Místo vajíčka taky vozím nosítko. U první to ještě šlo. Ale druhý je fakt těžký.

I když, pokud zakladatelka peníze neřeší, tak asi v klidu koupí větší vajíčko a za dva měsíce prodá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
19.7.21 18:28

Určitě Klippan Dinofix

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu