Vakcína Bexero

27
20.1.20 19:55

Vakcína Bexero

Ahoj
malému bude 7 měsíců
přemýšlím nad vakcínou Bexero
máte prosím zkušenost? zda-li očkovat nebo počkat
zatím vše snášel bez reakcí máme samozřejmě základ + rotaviry + prevenar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
625
20.1.20 20:53

@Eliška G já jsem malé bexsero nechala píchnout, ale až v roce a půl, až měla po mmr. Ale myslím že je to asi jedno, porad se s pediatrem 😊 nežádoucí účinky žádný, jen po druhé dávce zvýšená teplota a stěžovala si na bolesti nohou, můžou po tom bolet svaly. Vše jedno dopoledne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 20:55

Ahoj. Mame to same naockovane, Bexsero jsem davala az ve 2,5 letech. Ma jen jedno preockovani, pote jsem dala Nimenrix. Na meningokoka mi umrela babicka, takze na tomhle ockovani jsem trvala. U druheho syna dame to stejne. Jinak bez vaznejsi reakce, je ho po ockovani bolela ruka, takze ledovani a na noc Nurofen a bylo vse ok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.1.20 20:57

Ahoj. Mám 6 měsíční dcerku a zrovna dneska dostala první dávku. Hned po aplikaci se doporučuje podat čípek ten dostala a byla do večera v pohodě. Nebyla ani lokální reakce v místě vpichu. Teď večer už byla plačtivá a začíná teplota dostala nurofenovy čípek. Jinak syn měl i velkou reakci v místě vpichu. Zarudnutí otok nožky a teplotu. Ale obě me děti reaguji teplotou na všechna očkování. Ale každé dítě je jiné. Jinak je to vakcína proti B meningokokovi, který je nejčastěji u dwti kolem jednoho roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
20.1.20 21:00

Syn taky potom dostal Nimenrix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.20 15:25

Akorat jsem zalozila tu samoz diskuzi, jen jsem nazev ockovani napsala jinak a ono mi to tuhle nenaslo :lol: syn ma 8 mesicu, ma hexu, prevenar a rotaviry, zatim vse bez vedlejsich ucinku, zitra ma dostat Bexero a vaham, ale te nemoci se bojime asi vic nez teplot nebo bolave nozicky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat