Reklama

Valco snap do letadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

burnina1
Povídálka 27 příspěvků 27 inzerátů 25.03.18 09:25
Valco snap do letadla

Ahoj, chci si pořídit kočár Valco snap 4. Přepravovali jste ho někdy letadlem? Bylo to v pohodě? Je to zpoplatněné? A přežil to kočár? Díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Emisis
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 25.03.18 09:34

Ano, letěli jsme do Anglie. Měli jsme sebou kočár i autosedacku a oboje úplně v pohodě

JMaruska
Povídálka 29 příspěvků 25.03.18 09:45

Letěli jsme na Mallorcu se Snapem loni :). Ve Španělsku na letišti na nás čekali s kočárkem v ruce. V Praze na letišti s ním mrskli na zem a odešli. Měli štěstí, že jsme zrovna vycházeli a já to viděla z dálky. Kdybych byla poblíž zakročila bych. Ale kočárek přežil. Letěli jsme s Eximem a za kočárek se nic neplatilo

Ivana 85
Závislačka 2992 příspěvků 25.03.18 11:06

@JMaruska my loni do Bulharska, jsem se trosku bala at tam je s kocarem vse v poho a bylo to uplne v pohode, dostali jsme ho hned u vychodu z letadla.Za to v Praze, tam bam oznamili ze je u zavazadel, no to jeste ok sice projdes pomalu cely letiste bez kocaru ale dobry.No a pak tam v chodbe na hromade nahazenych asi 5 kocaru mezi nima i ten nas.Tak to me fakt nastvali a hlavne me fascinovalo ze si vyberes jakej kocar chces a jdes.

burnina1
Povídálka 27 příspěvků 27 inzerátů 25.03.18 11:34

@Ivana 85 a meli jste nejaky cestovni obal na ten kocar? Nebo jak ho zabalit? Vetsinou jsme leteli pres noc a to bych ten kocar chtela mit u sebe co nejdele to pujde, doufam, ze by tam maly spal a pak ho jen odevzdat a nalodit se do letadla… ale asi si to moc idealizuju. :(

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 25.03.18 11:34

Jé, tohle je ale absolutně normální chování na letištích. Někde je připravený u východu z letadla, někde u zavazadel jako nadměrné zavazadlo. Moc šetrně se k tomu také nechovají. Prostě je potřeba počítat s tím, že s kočárem někde mrsknou, odřou ho či se usšpiní… A hlavně si ten kočárek před odevzdáním sami složte. Taky jsem zažila, že si paní vyndala dítě z kočárku a klidně si odešla. a letištní personál se to pak pokoušel složit. No, ani nechci vidět, v jakém stavu ten kočár docestoval.

nozu
Extra třída :D 11483 příspěvků 25.03.18 11:37
@burnina1 píše:
@Ivana 85 a meli jste nejaky cestovni obal na ten kocar? Nebo jak ho zabalit? Vetsinou jsme leteli pres noc a to bych ten kocar chtela mit u sebe co nejdele to pujde, doufam, ze by tam maly spal a pak ho jen odevzdat a nalodit se do letadla… ale asi si to moc idealizuju. :(

V Praze určitě odevzdáváš až u dveří do letadla. Většinou jsem to zažila i v cizině. Jen někde je potřeba nechat kočár zkontrolovat rentgenem. A chodící děti už musely přes kontrolní rám samostatně. To byla občas taky sranda, když za tebou je obrovská fronta a tobě se dítě zasekne u rámu, že prostě nepůjde :mrgreen: Jo a jednou syn odmítal odevzdat kovové autíčko. to byla taky super scéna.

Ivana 85
Závislačka 2992 příspěvků 25.03.18 12:37

@burnina1 nemeli jsme ho v zadny vaku. A vsude te s nim pustej az do letadla jen bohuzel ne vsude ti ho hned i vydaj.

JMaruska
Povídálka 29 příspěvků 25.03.18 21:30

Kočárek jsme nechali složený až těsně před vstupem do letadla. Jakoby druhý vchod před dveřmi do letadla. Malej v něm byl až do doby, než nás přivítala letuška. A při výstupu z letadla jsme ho tam i dostali, teda ve Španělsku. Jak jsem psala, v Praze je naházeli na hromadu a jaký si kdo vezme kočárek by jim bylo jedno. Na kočárek nám vytiskli" jmenovku "(tam byl let, jméno atd) a nalepili na madlo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama