Stačí první kočárek nebo koupit golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajena16
Povídálka 43 příspěvků 22.03.18 15:27
Stačí první kočárek nebo koupit golfky?

Dobrý den maminky.
Chtěla bych se zeptat nebo by mě spíše zajímalo do kolika let vaše deti byli v kočárku? Mám 15m syna zatím nechodí takže se vozí v kočárku. Mám kočár značky Bexa a jsme spokojeni jen mi přijde, ze už je na nej trochu malý. Když spinka tak je přes cely kočár. A tak by mě zajímalo zda koupit golfky? Nebo až začne chodit už kočár moc nevyuzijeme? Tohle je pro mě nové a tak budu rada za jakoukoliv radu. Děkuji ;)

Ukázat recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 22.03.18 15:31

Golfky jsme vyuzili od 1.5 roku do 3let. Zprvu na odpocinek pri prochazce - chvilku sla, chvilku se vezla. Jako starsi na odpoledni spani na vyletech. Mame golfky Peg perego Si. Jsem spokojena, ale s madlem by byly jeste lepsi.

axelina
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 22.03.18 16:07

@Ajena16 syn chodil od roka a v kočáru skoro nebyl - ale přesto jsme golfky užili protože on sice chodil ale ne tam kam jsem chtěla já a strašně pomalu..a když musíš být nekde na čas…tak bud jsem syna musela nést a on mě vzteky mlátil, nebo ty golfky tlačil před sebou - pak šel docela svižně..anebo jsem ho do nich přikurtovala a za strašnýho vztekání jsem upalovala :-D na dovolených jsem je využila k uspavani na plaži a tak…dcerka je klidnejsi a myslím že ted golfky využiju u více… každopadne pro syna jsem měla golfky caretero za 1300 kč a ted jsem koupila bazarový za 800 kč

novakova.t
Závislačka 2819 příspěvků 22.03.18 16:11

Golfac jsem využila od 2-3let

rena621
Zasloužilá kecalka 924 příspěvků 22.03.18 16:13
@Ajena16 píše:
Dobrý den maminky.
Chtěla bych se zeptat nebo by mě spíše zajímalo do kolika let vaše deti byli v kočárku? Mám 15m syna zatím nechodí takže se vozí v kočárku. Mám kočár značky Bexa a jsme spokojeni jen mi přijde, ze už je na nej trochu malý. Když spinka tak je přes cely kočár. A tak by mě zajímalo zda koupit golfky? Nebo až začne chodit už kočár moc nevyuzijeme? Tohle je pro mě nové a tak budu rada za jakoukoliv radu. Děkuji ;)

I kdyz zacne chodit tak hodne nenachodi. Kdyz pujdete nekam na vylet nebo se budete chtit dyl prochazet kocarek mit musite aby Ste ho pak cely cas nemeli v naruci. Golfac jsi poridte urcite pak vzdy se da prodat. My to mame tak ze na prochazky bereme sportovy kocar a kdyz jdeme na vylet nekam dal tak golfac uz v kufru je porad ani ho nevytahujeme moc mista nam tam nezabira.

Kriss Tina
Závislačka 4035 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 17:11

Do roka a pul byl malej v dvojkombinaci (cca do 8 měsíců hlubokej pak sme z něj udělali sedačku) a v roce a půl dostal golfky, ty sme využili ještě další rok. Sice chodil už v roce sám bez problémů, ale když člověk chvátá, jde někam dál, nakoupit nebo k doktoru tak se ten golfac využije řekla bych skoro do 3 let bohatě.

AnastazieB
Echt Kelišová 8120 příspěvků 22.03.18 19:20

Golfky jsem měla jako jediný kočár, v korbičce byl do roka, v sedačce potom až do tří let. Využívala jsem hlavně na rychlejší přesuny, na nákupy.

Aries6
Generální žvanilka 21770 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 19:26

Mám golfky, co jdou do lehu, i takové ty „hrkačky“, jak je složíš jen to tyčky. A všechny kočárky byly max. využité. Prostřední a nejmladší jsou v létě, tak byly v golfáči ještě před rokem, i když nechodily.

Cuddy
Extra třída :D 14805 příspěvků 22.03.18 20:09

@Ajena16 To zalezi na vasem zivotnim stylu. Jezdite na celodenni vylety, jezdite mhd nebo autem… U nas se golfky vyuzivaji u 18 mesicniho zdatneho chodce stale dost. Jednak se mne nechce vzdy pozorovat kazdy kaminek na ceste, take pak jezdime na cely den treba do zoo, takze v kocarku dite spi.

Pomka
Kelišová 7184 příspěvků 22.03.18 20:23

Dcera se vozila v golfkách asi od 2-3 let. Docela dost. Záleží na dítěti, začla chodit v 19 měsících a to neušla žádné delší trasy. My je využily hodně, na výlety, na dovolené, kde si v nich odpočinula a zdřímla, do města apod. Já na ně nedám dopustit a nelituju koupě. Ale každý dítě je jiný, jsou děti, které už se vozit nechtějí, když začnou chodit (to ale podle mě nemění nic na tom, že se využijí na nějaký výlet apod.).

Pavla087
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 14:13

Vozím v golfkách od 12m a jak tu padlo Peg-pérego Sí tak teď bych je koupila protože jsou velké a prostorné oproti jiným… ;) dnes už mají v balení madlo i nánožník. Ale mě se třeba blbě ovládá kočárek s nespojenou rukojetí tak bych brala nový Booklet 50s co teď vyjde do prodeje ;) :mavam:

Anais
Kelišová 5429 příspěvků 28 inzerátů 24.03.18 14:27

@Ajena16 já měla jako sporťák Cam Cortina a pak pořídila golfky - něco kolem 1,5 roku.
Za mě jsou golfky kočárky docela na nic. Jsou menší než sporťák, takže do MHD dobrý, na skládání do auta taky, ale užitně je pro větší dítě pohodlnější sporťák. Já prožila mateřskou venku, les, procházky, hřiště, tak ty golfky byly fakt do města, ale obecně jsou to prostě malý hrkátka. Pokud budu mít druhý ditko, tak golfky už nechci a objezdím to ve sporťáku. :mavam:

Pomka
Kelišová 7184 příspěvků 24.03.18 20:37

@Anais záleží jak které golfky… já mám Maclaren a jsou stabilní… a mají velkou nosnost. Ale je pravda, že golfky jsou spíše do města…

Anais
Kelišová 5429 příspěvků 28 inzerátů 25.03.18 14:47

@Pomka já měla taky stabilní golfky, dokonce i drobné dítko, takže s velikostí jsme problém neměli, ale oproti sportovní trojkolce s nafukovacími koly, se kterou jsem se otočila i na místě, byly golfky pro mě vyhozené peníze… ju v mhd jsme nezabírali tolik místa, ale rozhodně bych dneska dala peníze do dobrého sporťáku, než do super drahých golfek… rozhodně se mi s tím sporťákem jezdilo líp i ve městě, nejhorší pak byly u golfek sjelé kolečka, která se v obchodě téměr nedaly ovládat a člověk se nadřel jak…
je to můj názor, nikomu neberu jeho…

Nika079
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 14:50

Golfky mi nevyhovovaly, na druhé dítě jsem si je ani nenechala a nám Valco baby, jsou skladné a výborně ovladatelné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama