Vánoce a dárky prosím o návrhy

574
14.11.05 12:07

Vánoce a dárky prosím o návrhy

ahojky,

chtěla bych vás požádat o radu. Co tak kupujete k Vánocům tchýni a tchánovi. S manželem jsme se dohodli na společném dárku. Co jim tak dát? Oba jsou v důchodu s připadá mi, že snad všechno maji tak já opravdu nevím.

2. Co kupujete vašim ratolestem? Naší holčičce je 17 měsíců co je pro děti v tomto věku tak aktuální? Opravdu vám moc děkuji za rady a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2617
14.11.05 12:14

Ahoj,
já ti asi moc neporadím, ale taková maličko mě napadá.
My necháme udělat kalendáře s fotkama našeho mrňouse a dostanou to babičky pod stromeček. A ještě jsme jedné chtěli nechat udělat puzzle s fotkou, protože jí to baví skládat. :-)
S tou druhou otázkou ti neporadím.
Jsem taky zvědavá na další návrhy.

Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
14.11.05 12:39

Ahoj,

my máme tchánovce takové pecky, co sedí doma, tak jedny Vánoce dostaly lístky do Národního divadla v Praze (představení bylo až někdy v květnu), k tomu jsme koupili i lístky na vlak a byli moc spokojení.

Druhé Vánoce dostali víkendový pobyt v Krkonoších v penzionu s polopenzí, taky se jim to moc líbilo.

Ještě mě napadlo předplatné časopisu, možná to uděláme letos.

Šťasný výběr.

Jana a Karolínka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
14.11.05 12:43

My máme naštěstí vyřešeno - dárky k vánocům jsme zrušili, obdarováváme pouze děti v rodině:-)) Mezi dospěláky si dárky dáváme jen k narozeninám a k svátku, které máme pěkně rozptýlené do celého roku. Je to super, odpadá stres co koupit a hlavně se nemusím hnát do nacpaných hypermarketů.
Dám pár tipů, co jsme kupovali k posledním narozeninám tchánům, kteří jsou taky v důchodu:
Tchýně ráda cestuje a chodí pěšky na výšlapy, tak dostala batoh a takovou skvělou slaboučkou cestovní větrovku, která se dá složit do pytlíčku velikosti peněženky (myslím firma Humi). Tchán dostal nerezovou termosku, termoobal na svačinu a placatku:-)) Nebo je vděčným dárkem dekový televizní pytel nebo třeba nějaká stolní hra - třeba scrabblles. A taky už výše zmiňovaný kalendář s fotkama jejich drahých vnoučat:-))
Tak přeju radostné nákupy! Já už mám pro letošek vyřešeno…
evitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
14.11.05 12:49

Určitě doporučuji to předplatné. Už několikrát se mi to osvědčilo jako prima dárek. Vždy koupím prosincové číslo daného časopisu, vyrobím kartičku, na které je napsáno, že k tomuto číslu náleží roční předplatné a pěkně to zabalím. Jinak hezkým dárkem je pěkná knížka, lístky do divadla nebo na muzikál, balení vitamínů popř. přípravku na klouby apod. Jo a ještě mě napadá, taky hezky vypadá, když se koupí pěkné jednobarevné povlečení a do rohu polštáře se vyšijí monogramy.

Ennie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
30.11.10 08:26

Ahoj, co koupit rozlišovače na sklenky na víno? Přikládám obrázek, ale mají určitě různé druhy, že si každý vybere podle svého stylu. Když se sejdeme na návštěvě, je to super věc - nikdo nehledá svou sklenku, každý si ji označí.

Jinak předplatné je super nápad, třeba časopisu Epocha - tam si najde každý z nich něco zajímavého.

A co nabít nějakou sumičku na kartu třeba od Ikei? A vyberou si sami ve slevě?

Pro holčičku navrhuju knížky - naše je na ně hrozně ulítlá. Koupila jsem od nakladatelství Rebo asi 5ks, včera mi dorazily a josu úúúúžasné - jsou s magnetkami, s plstěnými obrázky… sice pro trochu starší děti, ale když si bude hrát pod dozorem, užije si je už teď a nic nevdechne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
522
30.11.10 09:24

My letos všem pořídíme ele.kartáčky na zuby :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
1.10.13 12:41

Já vždy nakupuji dárkové balíčky a různé drobnosti co potěší. na co kupovat něco drahého, vánoce jsou přeci od toho, že si vzpomenete. teď jdu akorát objednávat jako každý rok balíčky pro kamarádky a kolegyně.

třeba já už mám vybraný pro kolegyně z kanceláře tyto :) a babička miluje paříž, takže vezmu jeden i pro ní.

http://img.mimishop.cz/…b4782077.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
818
14.11.13 08:43

@Verunka Koupili jsme digitalni teplomer. Oni jak jsou v duchodu, resi kraviny, a tohle je pro ne fajn. Ma jeste asi 3dalsi čidla, treba do skleniku, venku, do obyvaku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
14.11.13 08:49

Asi bych zalovil spíš v kategorii „zážitkových dárků“ - důchodce by mohl zajímat třeba zájezd do nějaké porcelánky, malé sklářské dílny atd. Je sice potřeba si dát pozor na nabídky „prodejních zájezdů“ a ty tradiční výrobny porcelánu a skla taky často krachujou (některé i několikrát za sebou… :roll: ), ale po pár půlhodinkách sezení u netu se dá najít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
14.11.13 09:08

@DaninaL můžu vědět kde balíčky kupuješ? Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
14.11.13 09:35

@laetti taky by mě to zajímalo..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
14.11.13 11:29

My jsme jim objednali velice kvalitní sadu vín. Jsou milovníci dobrého vína, takže už teď víme, že budou spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MarkétkaBeruška
14.11.13 11:56

@Canadka to je super, hned na to mrknu a uvidíme jestli to také nezrealizuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
MarkétkaBeruška
14.11.13 12:00

@Galaxys my to máme tak podobně babi koupíme nákupní košík takovej ten do ruky…a naskládáme do něj nějaké dobrůtky hlavně vína.- ty miluje dědeček.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama