Vánoce - dárky pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
albert karty
Kecalka 142 příspěvků 15.11.14 18:43
Vánoce-dárky pro děti

Ahojky ženy, tak co máte nakoupeno na Vánoce pro děti? :) Já totiž nevím co koupit :D Přemýšlela jsem že bych odkoupila nějaké hry, knihy… no uvidíme. :nevim: A jak jste na tom Vy? :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20790 příspěvků 15.11.14 18:48

Já mám víceméně nakoupeno :dance:
mám tam puzzle, knížku, mičudu, vláčkodráhu, hopsací míč a povlečení s krtkem.
Myslím, že pro jedno dítko je toho až dost.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 15.11.14 18:52

Já taky hlásím-pro děti nakoupeno :lol:
pro ostatní ještě ne.

albert karty
Kecalka 142 příspěvků 15.11.14 18:52

Tak my máme doma knížky a hry ale ty už je vůbec nezajímají. Tak je asi prodám a koupím nové :cert:

PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 15.11.14 18:53

Tak já dneska koupila první tři dárky. Zbytek postupně. Ale u mladší dcery to bude boj, sama si nic nepřeje, takže fakt nevím, co.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 15.11.14 18:54

Taky nakoupeno, jen poslední dárek chybí objednat, čekám na den dopravy zdarma :)

atominnka
Generální žvanilka 22016 příspěvků 15.11.14 18:55

Mám nakoupeno -dcerÁ DOstane lego duplo farmu, puzzle, knížku modroočko a nějakou parádu do vlasů. Stačí.
Syn dostane mluvicího medvěda chicco, hračky do vany a kostky

faldy
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 15.11.14 18:56

Pro starsi petiletou mam 2× kreativni darek (svitici studio a vyrabeni ze sadry), 1× spolecenskou hru Hexeto, barbie panenku, halenku a telefony s pokoje do pokoje, coz je spolecny darek i s tou mladsi (1,5 roku) a druhorozena ma jeste velkou tatrovku a pujdem jeste do lega s vlackem. Az na ten posledni darek co je v planu mam vsechno koupene z vyprodeje.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 15.11.14 19:15

@albert karty já taky hračky, z kterých dcera už „vyrostla“ prodávám dál a drahé hračky nakupuju taky z bazárků, protože si myslím, že nové nemají cenu. Vloni jsem takhle z druhé ruky koupila panenku Baby Born, kočárek na panenky, kuchyňku, obchůdek…
Letos mám z bazárků pejska Bobbyho(1500,– bych za něj prostě nedala),panenku Chou Chou a nějaké dražší hry.

PetraJ
Kelišová 6865 příspěvků 15.11.14 19:16
@Etcetera78 píše:
Taky nakoupeno, jen poslední dárek chybí objednat, čekám na den dopravy zdarma :)

Taky čekám. :lol:

HankaHK
Závislačka 4461 příspěvků 55 inzerátů 15.11.14 19:17

Taky už pro kluky mám nakoupeno, pro staršího 4a1/4 dětský noťas, hlavolam Noemova archa, nalepovací tabule s křídama, doplňovací sešit, barvičky na sklo. Pro mladšího 1a1/4 je to už horší má vše po bráchovi dostane stavebnici Lori, lri mašinky, pás s nářadím, oblečení. Nejhorší je to s dospělými členy rodiny. :think:

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 15.11.14 19:25

Taky uz pro deti mam nakoupeno. Starsi si preje fotak a svitici berusku (bude to kreslit Jeziskovi), plus mam knizku se samolepkami, hru a drevene siti. Mladsi chce panenku a kocarek a navic dostane svitici zelvicku (at se holky nehadaj) drevenou navlekacku. Plus spolecne jeste dostanu domecek s petshopaky (sehnala jsem slusne z druhe ruky) a drevenou kulickodrahu ;)

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 15.11.14 19:30

Ještě nic. Vidím to na knížku od Josefy Lady, kuželky a zbytek nechám na příteli a rodině.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 15.11.14 19:34

Nemám vůůůůůůbec nic.

jani09
Závislačka 3730 příspěvků 15.11.14 19:34

Ja mam jen popeláře a dál nic, ani pro ostatní. :( :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >