Vánoce se synem - jen spolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Markitkka
Nováček 10 příspěvků 21.12.18 16:05
Vánoce se synem.. jen spolu..

Ahojky, poprvé budu letos sama se synem. Jsme od sebe s manželem cca 4 měsíce. Štědrý den nějak zvládnu, ale 25. jede k tatínkovi přes noc.. toho se trošku bojím. Najde se tady nějaká máma co to bude mít poprvé stejně? Co máte v plánu? Padá to spíš na mě, protože jsou Vánoce.. :zed:

Reakce:
lucenka
Vesmírná mluvilka 33809 příspěvků 21.12.18 16:07

Nemůžeš Vánoce trávit se svými rodiči nebo jinými příbuznými?

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 21.12.18 16:09
@Markitkka píše:
Ahojky, poprvé budu letos sama se synem. Jsme od sebe s manželem cca 4 měsíce. Štědrý den nějak zvládnu, ale 25. jede k tatínkovi přes noc.. toho se trošku bojím. Najde se tady nějaká máma co to bude mít poprvé stejně? Co máte v plánu? Padá to spíš na mě, protože jsou Vánoce.. :zed:

Mně osobně by vadil jen Štědrý večer. Další večer, pokud by syn jel rád a těšil se, bych si vychutnala sama se sebou. Dala nohy na stolel a koukala na telku. Nedělala NIC.

Černá vdova
Extra třída :D 11044 příspěvků 21.12.18 16:13
@Markitkka píše:
Ahojky, poprvé budu letos sama se synem. Jsme od sebe s manželem cca 4 měsíce. Štědrý den nějak zvládnu, ale 25. jede k tatínkovi přes noc.. toho se trošku bojím. Najde se tady nějaká máma co to bude mít poprvé stejně? Co máte v plánu? Padá to spíš na mě, protože jsou Vánoce.. :zed:

Čeho se bojíš? Bojíš se o něj, že to tam nezvládne nebo o sebe, že to bez syna nezvládeneš Ty? Kolik je synovi?

malone.v
Kecalka 370 příspěvků 21.12.18 16:15

Trávila jsem s dcerou několik Vánoc po sobě, někdy také spala u babičky, šla jsem ven a snažila se nebýt sama. Ber to tak, že budeš mít čas pro sebe, tak si už teď naplánuj celý den.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 21.12.18 16:32

Sla bych courat po meste s kamoskama a dala si svarak. Uz to tak mam naplanovane. Ceka me to same - ex bydli 1,5km od nasich, takze v pul 7vecer to zapichneme s Jeziskem u nas, pak se mala rozkouka a pokud bude chtit, pojede k nemu na Jeziska c.2. Jen darky bez vecere, prespi tam mozna i 2 noci. Kdyz se ji tam nebude chtit 24. nebude, pujde az 25.

Kriss Tina
Kelišová 7116 příspěvků 21.12.18 16:46

Taky to tak máme, 24 je syn doma a 25 a 26 jede k otci, bude tam mít babičku, sestřenici a já budu ráda že si po vánocích trochu oddychnu :lol: čeho se bojíš? Nemůžeš vyrazit večer s kamarádkou na víno třeba? Já to jinak beru jako kterýkoliv jiný den…

Markitkka
Nováček 10 příspěvků 21.12.18 17:32

Ne syn bude v pohodě. Je mu 5 let. Spíš já.. s manželem to nemáme asi úplně vyřešené :think: a možná tohle byla jen nějaká pauzu.. zatím si dáváme oba tak nějak čas.. bohužel takto nemám kamarádku osamocenou s kterou vyrazím. Za rodinou samozřejmě můžu, ale.říkám si, že na druhou stranu si potřebuji odpočinout… :nevim:

LucinkaPar
Povídálka 22 příspěvků 21.12.18 17:59
@Markitkka píše:
@Russet píše:
Mně osobně by vadil jen Štědrý večer. Další večer, pokud by syn jel rád a těšil se, bych si vychutnala sama se sebou. Dala nohy na stolel a koukala na telku. Nedělala NIC.
@Micaella22 píše:
Sla bych courat po meste s kamoskama a dala si svarak. Uz to tak mam naplanovane. Ceka me to same - ex bydli 1,5km od nasich, takze v pul 7vecer to zapichneme s Jeziskem u nas, pak se mala rozkouka a pokud bude chtit, pojede k nemu na Jeziska c.2. Jen darky bez vecere, prespi tam mozna i 2 noci. Kdyz se ji tam nebude chtit 24. nebude, pujde az 25.
@Markitkka píše:
Ne syn bude v pohodě. Je mu 5 let. Spíš já.. s manželem to nemáme asi úplně vyřešené :think: a možná tohle byla jen nějaká pauzu.. zatím si dáváme oba tak nějak čas.. bohužel takto nemám kamarádku osamocenou s kterou vyrazím. Za rodinou samozřejmě můžu, ale.říkám si, že na druhou stranu si potřebuji odpočinout… :nevim:
@Kriss Tina píše:
Taky to tak máme, 24 je syn doma a 25 a 26 jede k otci, bude tam mít babičku, sestřenici a já budu ráda že si po vánocích trochu oddychnu :lol: čeho se bojíš? Nemůžeš vyrazit večer s kamarádkou na víno třeba? Já to jinak beru jako kterýkoliv jiný den…
@Micaella22 píše:
Sla bych courat po meste s kamoskama a dala si svarak. Uz to tak mam naplanovane. Ceka me to same - ex bydli 1,5km od nasich, takze v pul 7vecer to zapichneme s Jeziskem u nas, pak se mala rozkouka a pokud bude chtit, pojede k nemu na Jeziska c.2. Jen darky bez vecere, prespi tam mozna i 2 noci. Kdyz se ji tam nebude chtit 24. nebude, pujde az 25.

Plne s tebou souhlasim v celem rozsahu milacku, na tento delikatni osobni problem je jediny lek alkohol a volne dostuone leky tisici bolest. Dej si par ruzovych tabletek a zapij svarackem ci jinym lahodnym mokem a uvidis, za pulhodinu budes v cajku.
Doporucuji i navstevu vecirku, neni nad bujarou oslavu s kamoskami, proste velka vanocni damska jizda. Pripadne pozadej i souseda, aby udelal striptyz, pokud nejses vylozene skareda, kazdy chlap ti rad vyhovi, muzes mu take nelit nejaky ten svaracek a nasypat mu tam tablety aby moc nevyvadel a sel brzy spat.

Marie007
Stálice 62 příspěvků 21.12.18 18:19

zkusila bych travit vanoce s rodinou svou nebo pratleli a nemyslela na to, ze kluk je u otce

Adulika
Povídálka 37 příspěvků 22.12.18 00:30

Přesně, jak tu někteří psali. Udělej si lážo plážo u tv, zpívej si, kresli si. Využij toho, že tam nikdo není a dělej, co bys před druhými nedělala. :dance: 8) :lol:

araw
Neúnavná pisatelka 16707 příspěvků 22.12.18 08:59
@LucinkaPar píše:
Plne s tebou souhlasim v celem rozsahu milacku, na tento delikatni osobni problem je jediny lek alkohol a volne dostuone leky tisici bolest. Dej si par ruzovych tabletek a zapij svarackem ci jinym lahodnym mokem a uvidis, za pulhodinu budes v cajku.
Doporucuji i navstevu vecirku, neni nad bujarou oslavu s kamoskami, proste velka vanocni damska jizda. Pripadne pozadej i souseda, aby udelal striptyz, pokud nejses vylozene skareda, kazdy chlap ti rad vyhovi, muzes mu take nelit nejaky ten svaracek a nasypat mu tam tablety aby moc nevyvadel a sel brzy spat.

@admin tento blazen by se mel uklidnit. Nechcete ho zablokovat? Vsude spamuje diskuze naprosto zhovadilymi prispevky. To uz je fakt otravne

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11480 příspěvků 22.12.18 10:57

Dobrý den,

uživatelka LucinkaPar byla zablokována včera večer.

přeji hezký den a veselé Vánoce

Diana :kytka:

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 3169 příspěvků 22.12.18 10:59

@admin konečně, díky díky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >