Vánoční dárky 2019

Napsat příspěvek
13584
26.10.19 07:45

@yocheved to zní jako bys tchyni dávala buvolí kost :mrgreen: ale super dárky, já mám zatím poreseneho jenom chlapa, kde mma koupené hodinky, k kterých už delší dobu mluví a jakz takž děti (teda spíš starší dítě, malému bude 7 měsíců a absolutně netuším, protože má hromadu věcí už po tom starším)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
26.10.19 12:28
@Kriss Tina píše:
@yocheved to zní jako bys tchyni dávala buvolí kost :mrgreen: ale super dárky, já mám zatím poreseneho jenom chlapa, kde mma koupené hodinky, k kterých už delší dobu mluví a jakz takž děti (teda spíš starší dítě, malému bude 7 měsíců a absolutně netuším, protože má hromadu věcí už po tom starším)

No tak teď jsem lehla smíchy :mrgreen:. Možná jí ji zabalím do toho šátku :mrgreen:.

(Bože, a ještě tam mám hrubku :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
28.10.19 20:09

re

Já už mám všechny vyřešený nakoupený, hlavně to je víca věcí, které si člověk užije než aby je používal den co den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 13:48

@Helca83 ohledně kuchyně pro kluky. Mám doma klučíka a baví ho to už cca 2,5 r ( po nástupu do školky ještě víc) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 08:38

Já mám pro manžela alkohotester a ještě jsem objednala soli do koupele. Synovci batůžek, švagrovi a švagrové ručníky a osušky, babičce voňavý polštářek. Dceři 11 let jízdní kolo, puzzle, hru kris-kros, hru s angličtinou, panenku, omalovánky apod. Snad jsem vás trochu ispirovala. Všechno to jsou relativně levné dárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
29.11.19 21:23

re

Celkem se to rozjelo, času mám málo asi to budu řešit jako většinou většinu dárku přes internet a tak třetinu dárku nějaké poukazy a poukázky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama