Vánoční dárky v první třídě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 18:03
Vánoční dárky v první třídě

Dnes donesl syn ze školy napsané v deníčku, připravit si malý dáreček pro spolužáka/spo­lužačku. Mám na to den a vůbec nevím, co koupit, nějakou drobnost pro holku v první třídě, poraďte prosím ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 18.12.17 18:05

Tak já nebudu anonym, i když je to tak strašně choulostivý dotaz. Já tehdy koupila sadu barevných propisek a notýsek. Záleží, jaký máte mít strop, jestli 50 nebo třeba 100. V Kiku nebo Pepcu je drobností spousta.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 18.12.17 18:08

Blikací propisku, vyšívání, samolepky, různé minisady na tvoření, přívěšek na klíče ve tvaru zvířátka, ozdobný zápisníček, malou sadu pastelek, plastové zvířátko, sponky a gumičky do vlasů

jahuhudka
Extra třída :D 11232 příspěvků 18.12.17 18:08

To zalezi… My davali plysaky, sesitky, denicky, tuzky, gumicky, sponky,…

Jahru
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 18.12.17 18:09
@Kfětoslava píše:
Tak já nebudu anonym, i když je to tak strašně choulostivý dotaz.
:mrgreen:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 18.12.17 18:09

Co nějaký obrázek, kam se dolepují pěnové čtverečky nebo kamínky, nebo vyškrabovací obrázek, dělají se různé velikosti a ceny.

Levandulina
Kelišová 5714 příspěvků 18 inzerátů 18.12.17 18:14

Třeba v Kiku se dá něco sehnat. Záleží, za kolik peněz to má být..

sloninka
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 18.12.17 18:28

Zrovna v pátek jsme podobné sdělení dětem také psaly. Časté a oblíbené bývají fixy, malý plyšáček, bublifuk, klukům malé autíčko, samolepky, teď by se prvňákům mohl líbit spinner.

elen-ka
Extra třída :D 12525 příspěvků 23 inzerátů 18.12.17 18:37

Také jsem to nyní řešila u dcery. Mají strop 50 Kč. Koupili jsme pro holku v Pepcu sadu náramků za 49 korun. Máme to zabalit a barvou mašličky označit, zda je dárek pro holku či kluka.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 18.12.17 18:38

Dcera ponese hrneček s dětským motivem.

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 18.12.17 19:07

Karty kvarteto, omalovanky a pastelky a nalepky, balon, barevnou pruzinu pro holky, yoyo, mensi knizku z levnych knih, plastelinu, lopatu na bobovani, sperkovnice z pepca, sadu plastovych zviratek, svitici hopik, puzzle,

Příspěvek upraven 18.12.17 v 19:23

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18740 příspěvků 18.12.17 19:08
@Anonymní píše:
Dnes donesl syn ze školy napsané v deníčku, připravit si malý dáreček pro spolužáka/spo­lužačku. Mám na to den a vůbec nevím, co koupit, nějakou drobnost pro holku v první třídě, poraďte prosím ;)

Napadá mě jen - zamysli se, nebolí to. To fakt není těžký úkol.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 18.12.17 19:22

My máme limit stovku a darek musi byt neutralni. Tak jsem dnes vybrala puzzle s motivem Mimonu.

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 18.12.17 19:37

Tech napadu tady uz padlo hodne. Jeste me treba napadly lichozrouti ponozky http://www.lichozrouti-ponozky.cz Daji se koupit treba v Pompo.

suwari
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 18.12.17 19:38

Syn bude dávat solužákovi balíček Pokémonů. Stál mě 100 přes internet a určitě bude mít dárek úspěch. Pokemony sbírá celá třída :lol: :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >