Vánoční večírek - šli byste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jagwa
Kecalka 283 příspěvků 11.12.18 09:34
Vanoční večírek - šli byste?

Minulý týden jsem dostala anginu. Ve čtvrtek jsem měla jit do prace, ale nešla. Pa + so + ne jsem stejně měla mít volno. Se včerejškem a dneškem budu chybet vlastně jen tři dny. Dneska jdu k doktorovi a necham se uschopnit. St a čt mam stejne volno a v patek už bych šla i když budu mit posledni den atb. No a zítra je firemni vánoční večírek. Moc jsem se na to těšila, mame prima kolektiv, ale na druhou stranu si řikam, jak se na to asi budou tvarit, že jsem je nechala ted dva dny ve štychu, ale na vecirek jsem uz najednou zdrava. Taky se tam budou rozdavat vanoční premie. Sice bych je pak dostalabs vyplatou, ale hodili by se mi pred vanoci. No nevim no… :nevim:

Reakce:
G.a.b.c.a20
Kecalka 415 příspěvků 11.12.18 09:37

@Jagwa já bych šla když jsi se tam tak těšila, prostě ti je už líp a pak stejně už do práce nastoupíš tak co ;-)

kruel
Kecalka 329 příspěvků 11.12.18 09:37

@Jagwa Jestli máte super kolektiv normálně bych jim to vysvětlila tak, jak si to popsala tady. Na večírek bych šla aspoň na chvíli. Né že bys tam vysedávala do rána, popíjela alkohol na atb. a tak…ale aspoň na chvíli bych tam zašla ;)

tzipora
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 11.12.18 09:37

Já bych asi šla. I když samozřejmě se najdou lidi, kteří tě možná pomluví, ale co už.

SlecnaSally
Kelišová 6351 příspěvků 11.12.18 09:50

Šla bych :)

Lalelale
Závislačka 3140 příspěvků 11.12.18 09:54

Šla bych na chvilku alespoň se podívat, když jsi po nemoci. Lidem bych to řekla přesně tak, jak říkáš tady.

Trojlístek
Závislačka 3540 příspěvků 11.12.18 13:29

Pokud prémie dostaneš i bez večírku, tak bych asi nešla. Ale u nás kvůli kolektivu.

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 11.12.18 20:28

Pokud se tam budou rozdávat vánoční prémie, tak bych teplem nešla, cítila bych se pitomě, že jsem si přišla pro prachy :mrgreen: ale to je jediný důvod, my mame kolektiv tak fajn, loni na večírek přišla i kolegyně, která byla na PN počas večírku, přišla do práce asi až další týden a nikdo nic neřešil :) tam asi tak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >