Vaříme pro osmiměsíční :)

485
10.7.15 15:37

Vaříme pro osmiměsíční :)

Ahoj holky, ráda bych kdyby jste mi sem napsali, co jste vařili pro děti od 8mi měsíců. Co jste dětem v tomto věku už vše dávali? Budu moc ráda za příspěvky. Dochází mi fantazie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

977
10.7.15 16:11

Cuketa, špenát, rýže, batáty, mrkev, brambory, brokolice, králík, telecí, krůtí, meruňky, jablka, banány

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
10.7.15 17:11

Ahoj ja vzdy jednou za tyden hodim do hrnce nejake maso, bud kureci, kruti nebo hovezi uvarim to, pak dam zeleninu jaka me napadne od mrkve po cuketu, brambory, spenat atd. Pak vse rozmixuju a dam zamrazit pak to stridam, aby nemel porad to samy. Nebo udelam jen zeleninovy mix, nebo i samotnou dyni nebo brokolici a pridavam do toho jednou za tyden zloutek a nebo taky kuskus…

• Nahlásit
  • Citovat
485
10.7.15 20:14

Holky a dáváte už domácí pribiñáček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bebuu
11.7.15 19:28

Nedavam zadne mlecne vyrobky…

• Nahlásit
  • Citovat
128
11.7.15 22:07

Vařím co přijde pod ruku: cuketa, batáty, brambor, rýže, těstoviny bezvaječné, jáhly, pohanka, brokolice, fazolky, květák, dýně, mrkev, petržel, celer, hrášek, kukuřice, kapusta, patizon, špenát, krůtí, vepřové, kuřecí, hovězí, losos, pstruh lososovitý (rybku měl zatím třikrát), 1krát týdně žloutek, červená čočka, nějak kombinuju. Polívku jsem zkoušela vývar dávat jednou ale je to mazec, zkusím později, malý mi u ní blbne a nechápe že ta voda se zeleninou a nudlema se taky jí.. :zed: :D jíme bílý jogurt hollandia s přesnídávkou ovocnou na sváču, tak 3krát až 4krát týdně dávám na odpolední sváču chlebík s žervé nebo lučinou, dětskou šunku nebo přistrouhnu nahoru třeba mrkev. Ráno mlíko a večer kaše. Někdy křupky, teď přes den i čerstvé ovoce kromě přesnídávek (meruňky, melouny, takový to co roste na zahradě teď..). Do bílýho jogurtu někdy rozdrolím dětské sušenky, ale nedávám často. Tak nějak to máme doma my..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
11.7.15 22:10

Jé ještě jsem chtěla napsat, že nám je 9,5 měsíce. Chleba jíme asi tak 3 týdny a šunku jsme zavedli před týdnem. Kolem toho 8.měsíce jsem ještě dávala 2dávky mléka ráno, pak oběd, na sváču ten jogurt s ovocem, nebo pohankovou kaši s ovocem a večer kaši do flašky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama