Váš názor - můžu být těhotná?

4.11.19 19:42

Váš názor - můžu být těhotná

Ahoj holky,
předpokládám, že odpovídat na takové dotazy už Vás musí otravovat, ale jsem bezradná a chtěla bych poradit. S přítelem se už nějakou dobu snažíme o miminko, bohužel zatím marně. V sobotu (2.11.) měla přijít menstruace, nedostavila se, ale nedělala jsem z toho žádnou vědu, protože se zpožděním už mám velké zkušenosti. Jenomže mě zarazilo, když jsem dneska odpoledne začala strašně slaboulince krvácet (jakoby to ani krev nebyla) a zatím se pořád nic nerozjelo. Něco podobného se mi stalo v úterý (29.11). Měla jsem strašně mírné krvácení, myslela jsem si, že je to začátek menstruace, ale hned to odeznělo. Jinak už asi tak týden mě docela bolí podbřišek a prsa, jako při menstruaci. Test jsem si dělala dneska ráno, ale bohužel, sněhobílý. Zatím se mi nikdy nic podobného nestalo. Je pravda, že mě provází ještě nachlazení, takže by to mohlo být i tím? :think: Nebo myslíte si, že je tady ještě nějaká naděje? Já vím, že už se na to asi moc soustředím a blázním, jenomže si nemůžu pomoct. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11883
4.11.19 19:45

Teoreticky těhotná být můžeš a nebo taky je to k tomu nachlazení. Tohle je ve hvězdách. Možná se tolik nepozorovat a nechat to plynout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1069
4.11.19 19:50

Moc na to myslíš, kde co si můžeš vsugerovat :) když jsme se snažili o první, pořád jsem se pozorovala, že kdybych byla těhotná nemůžu tohle a tamto, ale měla jistý příznaky :roll: dnes se tomu směju :lol: pak jeden měsíc jsem byla nachlazená zase, ale nacpala jsem se paralenem, ibalginem atd, že to stejně nevyšlo tak ať se alespoň uzdravim, a hle, zrovna to vyšlo :lol: dnes jí jsou skoro 4 roky. Fakt se nepozoruj, akorát všechno oddaluješ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
4.11.19 19:52

Může to být nějaká hormonální nerovnováha, cysta, anovulační cyklus apod. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.11.19 20:01

Jako kdyby jsi byla tehotna pravdepodobne uz by se tam neco objevilo zkus jeste pockat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
4.11.19 20:35

Počkej držím palce. Já věděla že těhotná jsem a test ukázal až týden na to. Zajdi na krev a budeš mít 100% jistotu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
4.11.19 20:41
@PHV píše:
Moc na to myslíš, kde co si můžeš vsugerovat :) když jsme se snažili o první, pořád jsem se pozorovala, že kdybych byla těhotná nemůžu tohle a tamto, ale měla jistý příznaky :roll: dnes se tomu směju :lol: pak jeden měsíc jsem byla nachlazená zase, ale nacpala jsem se paralenem, ibalginem atd, že to stejně nevyšlo tak ať se alespoň uzdravim, a hle, zrovna to vyšlo :lol: dnes jí jsou skoro 4 roky. Fakt se nepozoruj, akorát všechno oddaluješ ;)
:mrgreen: mne, kdyby nekdo rekl, ze priznak jsou zeleny vlasy, tak je urcite budu mit
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama