Reklama

Vaše chování před dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 14:51
Vase chovani pred detmi

Ahoj, ani nevim jak zacit…je mi 23 chlapovi 29 a mame dvoulete dite. Kdyz jsem s chlapem sama a dite je u babicek tak je vsechno v pohode mame se s chlapem radi zadne hadky, proste uplna pohoda. Kdyz je ale dite doma tak na me padnou hrozne deprese, jsem neprijemna nic se mi nechce nejradeji bych sla spat a prospala cely den. S chlapem se hadame a dohadujeme prijde mi ze i on to tak ma, najednou seten muj uzasny chlap promeni a je z nej jen gaucovy povalec kteremu se nechce nic. Jak je to mozne ze na nas takhle dite pusobi? Mam sve dite rada, kdyz neni doma tak se mi po nem i dost styska ale jak prijde domu tak se moje chovani okamzite zmeni a nedokazu s tim nic udelat :zed:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2765 příspěvků 21.01.17 15:06

Tak chlap se asi raději zatáhne do ulity než aby se nějak angažoval v komunikaci s nepříjemnou zenskou :nevim:

Kolik času travis s dítětem? Všední dny, víkendy…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1640 příspěvků 21.01.17 15:12

Asi máte prostě rádi své pohodlí bez dítěte. Blbý je, ze už to dítě máte. Moje švagrová je stejná, ale ona se děti dost často zbavuje buď k chuve nebo prarodicum. Doporučuju s dítětem chodit hodně ven, najít nějakou společnou aktivitu. Chlap nebude ležet na gauci a budete tmelit rodinný kolektiv :-) dítě se zabavi a unavi a vy taky nebudete mít čas být protivni.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.01.17 15:13

Proč on by měl být příjemný a něco chtít podnikat, když se takhle chováš?

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 15:32
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevim jak zacit…je mi 23 chlapovi 29 a mame dvoulete dite. Kdyz jsem s chlapem sama a dite je u babicek tak je vsechno v pohode mame se s chlapem radi zadne hadky, proste uplna pohoda. Kdyz je ale dite doma tak na me padnou hrozne deprese, jsem neprijemna nic se mi nechce nejradeji bych sla spat a prospala cely den. S chlapem se hadame a dohadujeme prijde mi ze i on to tak ma, najednou seten muj uzasny chlap promeni a je z nej jen gaucovy povalec kteremu se nechce nic. Jak je to mozne ze na nas takhle dite pusobi? Mam sve dite rada, kdyz neni doma tak se mi po nem i dost styska ale jak prijde domu tak se moje chovani okamzite zmeni a nedokazu s tim nic udelat :zed:

Tak my se nehádáme vůbec, ale dětem dopřáváme max klidnou domácnost. Před dětmi nikdy žádná hádka. Své děti milujeme a podle toho se tak chováme. Nemluvíme před nimi ani sprostě, ani o dospěláckých věcech v maximální možnosti zachování jejich dětství.
Nechápu matky, které jsou na své děti hnusné, nechala bych jim ochutnat stejnou medicínu. I když, ony jim to děti jednou vrátí.

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 21.01.17 15:41

@holkaZ

Vidíš a já zase zastávám názor, že i dítě musí poznat, že nežijeme v růžovým světě a proto si nevycitam, že čas od času jsem nepříjemná, nemám náladu, dělám jen nezbytný věci nebo jsem jen unavená. Jo občas se s chlapem před nimi postekame, nic vášnivýho ale taky to už viděli. A myslím si, že je to daleko lepší než když by to nikdy nevidely.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 21.01.17 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj, ani nevim jak zacit…je mi 23 chlapovi 29 a mame dvoulete dite. Kdyz jsem s chlapem sama a dite je u babicek tak je vsechno v pohode mame se s chlapem radi zadne hadky, proste uplna pohoda. Kdyz je ale dite doma tak na me padnou hrozne deprese, jsem neprijemna nic se mi nechce nejradeji bych sla spat a prospala cely den. S chlapem se hadame a dohadujeme prijde mi ze i on to tak ma, najednou seten muj uzasny chlap promeni a je z nej jen gaucovy povalec kteremu se nechce nic. Jak je to mozne ze na nas takhle dite pusobi? Mam sve dite rada, kdyz neni doma tak se mi po nem i dost styska ale jak prijde domu tak se moje chovani okamzite zmeni a nedokazu s tim nic udelat :zed:

Změna začíná vždy u sebe, pak se začnou dít věci jinak i kolem vás…vše okolo vás je zrcadlem vašeho chování, takže jinými slovy, váš muž zrcadlí vás a opačně.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 21.01.17 16:11

Třeba když začnu být nepříjemná, tak za chvíli začne být mrzutý i manžel, pak to odskáčou chudáci děti, pes, pták na stromě :) atd…
Pokud budu příjemná, tak i ostatním se bude dařit lépe s vámi…
PS: mám to odzkoušeno a mohu jen souhlasit.

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 21.01.17 16:19

Americký psycholog Milton Friedmann v experimentu dokázal, že stačí, aby člověk pobýval několik minut v uzavřené místnosti, mlčky, ve společnosti dominantní, depresivní, negativistické, úzkostné nebo agresivní osoby a za chvíli to od ní „chytí“.

Jírovka
Kecalka 356 příspěvků 17 inzerátů 21.01.17 17:00

Na Vašem místě bych byla šťastná jako blecha, že máte komu prcka svěřit a můžete si s partnerem užít chvíle sami pro sebe! Já jsem na RD přes 5 let se dvěma dětmi, nebyli jsme s manželem ani na blbe večeři, na tož společném víkendu… Co bych za to dala. Takže se nad sebou zamyslete, jste dospělá a umíte se přeci ovládat :roll: Jasně, že já také nejsem pořád milá, příšerně mě rozčiluje nepořádek, co je doma :mrgreen: Ale nenalada se přenáší- jak na chlapa, tak synka. Choďte ven, schazejte se s kamarády, co mají děti, ať si pohraji. A když je syn u babiček, tak užívejte chlapa! Co bych za to dala :jazyk: No snad se na stará kolena dočkám :lol:

dedrichov
Závislačka 2714 příspěvků 21.01.17 17:05
@Jírovka píše:
Na Vašem místě bych byla šťastná jako blecha, že máte komu prcka svěřit a můžete si s partnerem užít chvíle sami pro sebe! Já jsem na RD přes 5 let se dvěma dětmi, nebyli jsme s manželem ani na blbe večeři, na tož společném víkendu… Co bych za to dala. Takže se nad sebou zamyslete, jste dospělá a umíte se přeci ovládat :roll: Jasně, že já také nejsem pořád milá, příšerně mě rozčiluje nepořádek, co je doma :mrgreen: Ale nenalada se přenáší- jak na chlapa, tak synka. Choďte ven, schazejte se s kamarády, co mají děti, ať si pohraji. A když je syn u babiček, tak užívejte chlapa! Co bych za to dala :jazyk: No snad se na stará kolena dočkám :lol:

Jéé, byla jsem úplně paf v létě, kdy jsme s manželem byli POPRVÉ úplně sami bez obou dětí. Bylo to po 5 a půl letech. Jeli jsme se projet na kole, asi hodina a půl to byla.
No a pak ještě v září dokonce 1 celé odpoledne!
A další odpoledne minulý víkend!

Víc opravdu nic, takže si to náramně užíváme, vodili jsme se i za ruku :D

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 17:48
@Natálka26 píše:
@holkaZVidíš a já zase zastávám názor, že i dítě musí poznat, že nežijeme v růžovým světě a proto si nevycitam, že čas od času jsem nepříjemná, nemám náladu, dělám jen nezbytný věci nebo jsem jen unavená. Jo občas se s chlapem před nimi postekame, nic vášnivýho ale taky to už viděli. A myslím si, že je to daleko lepší než když by to nikdy nevidely.

Tak na to mám opačný názor. Výměna názorů je normální, ale řvaní ne. Něco jiného když je dětem 10+, ale před malými dětmi mi to nepřijde výchovný ale stresující a neohleduplný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama