Reklama

Morální dilema - nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 13:51
Morální dilema - nevěra

Ahoj, vždy jsem to odsuzovala, ale… Když jsem se s manželem seznámila, bylo mi náct, jemu třicet. První roky byly super, oboum nám vyhovovala četnost sexu. Poté přišli děti a nyní ho mám o dost méně než bych si přála. U mě chuť hodně vzrostla a u něj dost klesla. Sex miluji a hrozně mě to ubíjí. Chtěla bych experimentovat, zkoušet nové věci, ale on je lenivý a konzervativní. Mám své hračky, kterými si dopomáhám, ale nestačí mi to! Jako táta a chlap pro život je milionový, ale ta malá intenzita sexu mi dost vadí. Nechce se mi od něj odcházet a rozbíjet rodinu, ale sex potřebuji. Seznámila jsem se s fajn chlapem, je už pár let rozvedený, nechce se vázat a líbilo by se mu, kdyby jsme se občas sešli i za jiným účelem než je kafe. Nevěru jsem vždycky odsuzovala, ale vážně nevím, co mám dělat. To mám říct dětem, až se jeden z nás bude stěhovat, že jejich dokonalý tatínek se mnou nechtěl spát? Čekám hodně štiplavých komentářů, ale i ty mi pomohou v rozhodování.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Talitha
Extra třída :D 13347 příspěvků 21.01.17 13:54

Jo, tak jim to klidně řekni, že vyměníš harmonickou rodinu za nějakej š. uk někde, no. :jazyk:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 13:56

Až si to užiješ tak zjistíš ten chlap co je dobrý v posteli není dobrý pro život

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 21.01.17 13:57

No, a proto si mají lidé ujasnit všechno, i sexuální preference, než začnou plodit lidi. Ty jsi teď ve fázi kdy chce experimentovat, to má každý. Nebude to trvat věčně. Ale jestli se ti kvůli tomu chce trhat rodinu. Jdi do toho ale neházej to na toho chlapa. Ten za tvoji nevybouřenost nemůže.

Kdyby jsi byla s to a měla koule tak si s ním o tom promluvíš, třeba by souhlasil že sex budeš mít i jinde ale rodina budete (dost často to tak funguje). Ale ne, raději to zatajuješ a hodláš rozbít rodinu, ví aspon tvůj muž proč? Nebo ani to jsi mu neřekla?

Je to smutný, u někoho rozbije rodinu krize středního věku, u jiného jeho nevybouřenost. Jenže ta může být za rok, dva pryč. Ale manžel už se těžko bude vracet… Udělej jak myslíš ale chudák chlap. Dala jsi tomu šanci? Mluvíš s ním o tom OTEVŘENĚ? Ne jenom: Já chci sex?

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 13:58

Sorry ale co čekáš že ti u toho budeme tleskat a říkat ti jak jsi dobra, když si pipku nenecháš na uzdě??? takove opravdu miluju, jak by se ti líbilo, kdyby tohle ti udelal tvůj muž???

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 21.01.17 13:59

Líbí se mi, vždy jsem o odsuzovala :mrgreen:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 14:01
@boball píše:
Líbí se mi, vždy jsem o odsuzovala :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

canaglia
Závislačka 3615 příspěvků 21.01.17 14:02

Doporučuji si pustit pohádku Šíleně smutná princezna. A dobře poslouchat. Kromě závěrečného hodnocení princezny ze strany jejího otce, pana krále, lze se inspirovat i prohlášením druhého krále: „S korunou, kterou Bůh vložil na naši hlavu, vložil i povinnosti na naše královská bedra.“ A s rodičovstvím a manželstvím je to totéž. Zahráváš si s ohněm a naplňuješ statistiky rozvodovosti pod heslem: „pokud nemáme problémy, tak si je vytvoříme.“

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 14:04
@canaglia píše:
Doporučuji si pustit pohádku Šíleně smutná princezna. A dobře poslouchat. Kromě závěrečného hodnocení princezny ze strany jejího otce, pana krále, lze se inspirovat i prohlášením druhého krále: „S korunou, kterou Bůh vložil na naši hlavu, vložil i povinnosti na naše královská bedra.“ A s rodičovstvím a manželstvím je to totéž. Zahráváš si s ohněm a naplňuješ statistiky rozvodovosti pod heslem: „pokud nemáme problémy, tak si je vytvoříme.“

Pěkně napsané :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.17 14:04

@Aletheia Mluvila jsem s ním mockrát. Snažila jsem se to s ním probrat a najít řešení. Navrhovala jsem nové hračky, trojku s holkou.. O tom, že bych se vyblbla jinde, jsem se jen lehce zmínila, ale jemu všechno vyhovuje a nechce nic měnit. Jemu by stačil sex 2× do měsíce. Když jsem se neangažovala, tak ho nevyhledával i měsíc. Vždy musím být ta, která začne. A jelikož je pro něj každý den moc, tak né vždy s úspěchem. Přitom mám lepší postavu než před dětmi. Teď hodně sportuju, jím zdravě, chlapi se na mě lepí, ale on si radši pustí fotbal nebo čte zprávy… Nechci kvůli sexu rozbít rodinu, na druhou stranu je pro mě sex důležitější než jídlo.

21.6.2014
Extra třída :D 10057 příspěvků 21.01.17 14:06

Tak to si musíš ujasnit co vlastně chceš. Jestli máš ty koule podvádět manžela. Jestli Ti nevadí, že mu budeš lhát…
Postavíš svou potřebu sexu nad rodinu?

boball
Echt Kelišová 9362 příspěvků 21.01.17 14:08

Sex je důležiější než jídlo, tak co řešíš?

Talitha
Extra třída :D 13347 příspěvků 21.01.17 14:09
@Anonymní píše:
@Aletheia Mluvila jsem s ním mockrát. Snažila jsem se to s ním probrat a najít řešení. Navrhovala jsem nové hračky, trojku s holkou.. O tom, že bych se vyblbla jinde, jsem se jen lehce zmínila, ale jemu všechno vyhovuje a nechce nic měnit. Jemu by stačil sex 2× do měsíce. Když jsem se neangažovala, tak ho nevyhledával i měsíc. Vždy musím být ta, která začne. A jelikož je pro něj každý den moc, tak né vždy s úspěchem. Přitom mám lepší postavu než před dětmi. Teď hodně sportuju, jím zdravě, chlapi se na mě lepí, ale on si radši pustí fotbal nebo čte zprávy… Nechci kvůli sexu rozbít rodinu, na druhou stranu je pro mě sex důležitější než jídlo.

Tak si dobře rozmysli, jestli je pro tebe důležitější, než rodina, děti, manžel.

Když se začneš bavit jinde, je vysoce pravděpodobné, že se sice časem vyblbneš, ale co se týká lidí, co k sobě poutáš, budeš mít za sebou trosky.

Tarinka
Echt Kelišová 8194 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 14:10

Hele ze ty jsi takova ta skareda holka, co ted trochu zhubla, par chlapu ji zalichotilo, tak ti ruplo v bedne? :zed:

KatkaLib
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 21.01.17 14:10

Ublížíš hlavne svým dětem…kup si raději baterie na víc a máš klid :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama