Rozvod po týdnu a nevěra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 20.01.17 09:49
rozvod po týdnu a nevěra

Ahoj, stala se mi jedna nemilá věc, před rokem jsem poznal dívku, do které jsem se zamiloval bylo to vzájemné,,žili jsme spolu rok a rozhodli se, že budeme bydlet spolu, jelikož jsem byl z Brna a chtěli jsme být spolu, odstěhoval sem se! Po nějakém čase jsem zjistil, že si dopisuje ze svým bývalím přítelem. rozešli jsme se a ona se s ním vyspala.po dvo měsicích jsem jí to odpustil a rozhodli jsme se že se vezmeme, ono to zní dost bláznivě, ale udělali sme to.Clou tu dobu před svatbou nás její bývalí chtěl od sebe rozdělit, tím, že ji vypisoval, ona byla hloupá, že reagovala a pořád k němu něco cítí. Vzali sme se v prosinci 2016 a po týdnu příjdu a zdělí mi že se rozvádí, že semnou žít nechce atd.Hned jsem si myslel, že v tom má prsty zas on. A taky to tak je dnes už mi to i řekne do očí, protože byt má od města pronajatý ona :roll: a já sem jen veden na obci, že tu s ní bydlím, tudíž nevím jestli mě muže ted vyhodit. Dělá histerický sceny, že to semnou v bytě nemuže vydržet atd. Nestihl jsem si vyřídit ještě ani doklady. Přitom, než jsme se brali, byli sme společně domluvení, že si tu tr. bydliště klidně mužu udělat. Je to 4 dny zpět co mě oznámila, že čekáme mimino, ale že ona ho semnou v žádném případě nechce. Dává ho pryč. Skrátka je rozhodlá pro něho, nejhorší ted na tom je, že nemám kam jít. A nevím jak situaci řešit. :( Je to pro mě hodně velký šok a sem s toho dost na dně, doma se semnou nebaví ignoruje mě, když se jí slušně na něco zeptám, začne řvát, Spává od toho dne co mi to řekla ze svými dětmi v pokoji abych jí prý neobtěžoval. Byla už i na policii, že tu vyvádím že jí dělám peklo ze života atd, nepochopím tedy jak si mě mohla vzít kdyby to tak bylo a ve finále proti poslala celou rodinu. Vím, že to už nespravím, protože to chování její se nedá popsat, připadá mi to jak, tebe dnes vyrazím na ulici a vezmu si sem hned jeho! Tak schválně

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 20.01.17 09:53

8o jo zní to bláznivě celý ten tvůj příspěvek, promiň ale nějak jsem se v tom ztratila..ona má nějaké své děti z předchozího vztahu..je těhotná s tebou nebo s nim? brali jste se po měsíci, po roce? kolik vám je? prostě napadaj mě spíš otázky než odpovědi a celé mi to přijde divné..možná to zkus líp napsat :think:

LennyKikki
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 20.01.17 09:54

Upřímně? Jak jsi si takovou krávu mohl vzít??? a mám pocit, že Vás nikdo ani nerozvede a ne po týdnu.. minimálně půl roku spolu musíte být.. No chce to rychle najít bydlení a odejít.. je vidět, že je to hysterická kráva a ještě by ti udělala ze života peklo. Vem nohy na ramena a uteč.. uvidíš, že někde čeká holka která si tě zaslouží.. :hug:

OlgojChorchoj
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 20.01.17 09:55

A co od nás chceš? Potvrzení, že jste oba nedospělí hlupáci? Ano, jste…

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 20.01.17 09:55

Ufff…to je tedy fičák. Máš vlastně výhodu, že jsi s ní ženatý, takže i když tam nemáš bydliště, tak tě vyhodit jen tak nemůže. Je to ošetřeno v novém Občanském zákoníku - to si vyhledej a poraď se s právníkem. Zcela na rovinu - já bych jí potrat „dovolil“…nejspíš to nebude biologicky tvoje, ale právně to tvoje je. Takže bych to řešila radikálně, abys měl tu vypečenou káču co nejrychleji z krku…
A mohl se z toho vzpamatovat. Přeji hodně sil a rozvahy.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 10:00

Byla labilní před svatbou a nevěděla co chce i tak sis ji vzal, někoho kde nebyl vůbec pevný svazek, nežili jste spolu. Většina chlapů si nevezme ženu se kterou mají děti, jsou hlupáci. Ty jsi hlupák že jsi si vzal úplně cizí ženskou. Co s tím chceš dělat? Najdi si bydlení, odstěhuj se a vyřiď rozvodové papíry. Udělej si v životě pořádek a zkus pevný vztah stvořit před svatbou.

Ou
Kelišová 5165 příspěvků 20.01.17 10:00

@tulis1979 smířit se s tím, že si udělal kardinální blbost a že to bude dost bolet a trvat, než se to dořeší.

Odstěhuj se a rozveď se. A teda sejdi se s právníkem a dát si pozor na ošetření majetku, aby tě novomanželka ještě neoškubala.

A v rámci samoty a usebrání by to chtělo důkladně prozkoumat, co v tvé hlavě a duši tě vedlo k tomu, že si přitahován k podobným hysterkám. Protože to že jsi byl ochotná se chovat jako slepý pitomec není úplně její vina, ale tvoje volba.

Pokud se ti podaří ty mechanismy v sobě rozklíčovat a porozumět jim, je docela velká šance, že příští holka do které se zamiluješ bude pro život použitelná a budete se k sobě vzájemně schopni chovat jako dospělí a příčetní lidé, ne jako karikatury z brazilské telenovely.

Na tom, jaké je tvoje manželství máš přesně 50 % podíl.

Příspěvek upraven 20.01.17 v 10:01

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 20.01.17 10:00

Ahoj, situace je to smutná, ale zásadní chybu vidím v tom, že na to všechno tak spěcháte. Ta svatba byla fakt neuvážený krok, zvlášť potom co jste se rozešli a podvedla tě. Měli jste ještě nějaký čas počkat jestli ten slepený vztah bude dál fungovat. Ale to už asi víš :think: S tím těhotenstvím - je dost možný, že to dítě ani není tvoje :nevim: Seš si jistej, že je vůbec těhotná? Plánuje potrat? Nehraje zase jen něco na tebe?
Já myslím že její chování o ní dost vypovídá. Opravdu bys s ní dál chtěl být? Nemyslíš, že ten vztah už je tak narušený, že by stejně nefungoval? :think: Podle mě by bylo nejlepší se s ní rozvést, odstěhovat se a zapomenout na ni. Na světě jsou i jiný ženský, který by se k tobě chovaly líp :mavam:

Ou
Kelišová 5165 příspěvků 20.01.17 10:03

Jinak odejít můžeš do týdne třeba na nějaké spolubydlení, než si najdeš něco trvalého. To ve městě jako je Brno fakt není problém.

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 20.01.17 10:03

Nechápu, že jsi s ní do toho chomoutu lezl :roll: :zed: Dost neuvážené jednání a během toho jednoho vašeho společného roku je to jeden kopanec za druhým :nevim:, který jsi završil svatbou a dostal od ní a jejího ex pěkně do zádele. Nevím, co chceš slyšet - jsi korunovaný vůl, ona se k tobě chová jako rohožce a ty nevíš, jak situaci řešit? 8o O ten rozvod jsi měl už požádat ty a utíkat rychlým krokem od takové povedené „manželky“ :zed:

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 13859 příspěvků 20.01.17 10:08

Já tedy nevím, ale číst se to nedá, a navíc mi to připadá jako nějaký fake. Není to nějaký nemocný čtrnáctiletý dítě?

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 20.01.17 10:13

@inkakřivák vid´mě to taky přijde nějaký divný…

zoidberg
Extra třída :D 11881 příspěvků 20.01.17 10:16

Skoro každý chlap udělá za život blbost a ožení se. Ti šťastnější na to časem přijdou a rozvedou se. U tebe se to stane v podstatě jedním vrzem, zase to není tak špatné. Za tu zkušenost ty trable stojí.

brumdinka
Nadpozemská drbna 25345 příspěvků 20.01.17 10:18

@zoidberg :mrgreen: tys mi tu chyběl…stejnou blbost udělá ženská, že se vdá…myslím, že v tomhle je to genderově vyvážené 8)

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 20.01.17 10:20
@LennyKikki píše:
Upřímně? Jak jsi si takovou krávu mohl vzít??? a mám pocit, že Vás nikdo ani nerozvede a ne po týdnu.. minimálně půl roku spolu musíte být.. No chce to rychle najít bydlení a odejít.. je vidět, že je to hysterická kráva a ještě by ti udělala ze života peklo. Vem nohy na ramena a uteč.. uvidíš, že někde čeká holka která si tě zaslouží.. :hug:

Nemusí být spolu půl roku. Musí být od sebe půl roku když je tam společně dítě. Manžel to tak měl. Měli soud až půl roku po podání žádosti jelikož měli dítě abexka schválně řekla u soudu špatný měsíc tak jim to ještě o měsíc odložili ať je to fakt šest měsíců. A známý co se rozváděl též po chvilce a neměli děti byl do měsíce volný

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >