Vztah s rozvedeným chlapem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:01
Vztah s rozvedenym chlapem

Ahoj vsem..
Ani poradne nevim, proc sem pisu.. asi proto, ze chci videt, jakej pohled maji lidi, co to, co popisu, vidi objektivne. Pokud to nekomu prijde jako nesmysl to resit, tak prosim prejdete bez urazek..

Takze, je mi 23. Hned po stredni jsem vypadla do ciziny a zila tam dva roky. Ted jsem zpatky v cechach, ale chtela bych jit brzy zpet. Nasla jsem si pritele-je to asi dva mesice zpatky. Vzdycky jsem mela na chlapi hroznou smulu, bud to byl blbecek, kterej podvadel nebo byl zavislej ja pocitaci, nebo proste vzdycky tam neco bylo.. no. A ted k priteli. Je mu 31, je rozvedenej-6 let. A ma 8 lety dite-holcicku. Kdyz jsme se potkali, mela jsem pocit, ze je to to pravy konecne, ze je to kluk, kterej uz ma zodpovednost a bude vedet, jak se k zensky chovat. To asi vi, ale.. ja mam porad takovy ty,,vnitrni trky'' :roll: vadi mi, ze temer maly nevola, ani ji temer nevidi, musim mu pripominat, ze by se ji taky mohl ozvat.. musim mu pripominat, ze prece kdyz prijde z venku, ma si umejt ruce, ze se zuby cisti rano i vecer.. proste mi prijde, ze je trosku jak dite. Do toho nikdy nemel svy bydleni, vzdycky bydlel s nekym nebo u nekoho.. a ted bydli u nekoho z rodiny. Ale to me taky trka, prece v tomhle veku uz by clovek mel mit takovy to svoje.. A jak bych s takovym clovekem mela planovat budoucnost, kdyz defakto neni schopny se postarat sam o sebe-mozna by byl, ale neciti asi potrebu nebo snahu nebo ja nevim.. Porad rika, jak by chtel jeste dite a svatbu, ale vzdyt ma jedno dite uz, kterymu ani nezavola :roll:
Chova se ke mne moc hezky, ma me moc rad, ale mne proste tohle porad srotuje v hlave :oops: a jsou to asi maly veci, ale vzdycky se rika, kdyz ma clovek pocit, ze neco neni dobre, tak to fakt asi dobre neni..
Nas sexualni zivot je taky takovy zvlastni, kazdy mame trosku jiny predstavy, nicmene to se da prejit a vypilovat casem. Ale porad mam v hlave, co mam delat. Defakto nemam ani duvod byt nespokojena asi, ale jsou to prave takovy ty maly veci, podvedomi, ktery cloveku zavrta cervika.
Mel to tu nekdo taky tak? Da se to zmenit-prejit? Nebo je lepsi jit dal? Jsem z toho fakt smutna a porad nad tim premyslim.. dekuju.. :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 19.01.17 18:08

@Adelianka Podle mě jsi jen narazila na další nepoužitelný kus. Některé ženy tyto muže prostě přitahují jako magnet. :nevim:
Je Ti 23, nejsi žádná zoufalka, aby ses musela tlačit do vztahu s rozvedeným chlapem se závazky, a navíc asi i značně nespolehlivým.

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 19.01.17 18:10

Je divné, pokud chlap po třicítce nemá ještě ani základní hygienické návyky,
ale jestli nemá zájem o své dítě, to je velmi varovný signál, stejně jako to, že ve svém věku bydlí někde u příbuzných. Je ti 23 let, máš možnost se vrátit do ciziny. Zatím bych ten vztah nijak nehrotila.

papajaka
Kecalka 106 příspěvků 19.01.17 18:11

Mam stejne starou dceru jako jses ty a tohle bych si pro ni teda nepredstavovala. Uz jen ten vztah k diteti je divnej.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:11

@Adelianka Myslím, že sis odpověděla na otázku, proč je rozvedený :nevim:.

Ou
Kelišová 5162 příspěvků 19.01.17 18:12

Nepořizuj si děti s někým, koho chceš „proměnit, aby byl podle tvých představ“. A už vůbec se neusazuj proto, že máš konečně někoho, kdo není takový idiot jako ti před ním, když ve skutečnosti chceš do zahraničí.

Druhého člověka neproměníš. Ale můžete si vytvořit velmi stabilní, ale velmi nešťastný vztah, kdy ty po něm budeš něco chtít, protože to je přece jasný, že se tak musí chovat, on bude více či méně pasivně vzdorovoat, ty budeš zklamaná a budeš zase něco chtít. a tak furt dokolečka. Je to vlastně normální - ve smyslu časté.

Ale opravdu bys něco takového chtěla?

Jinak - to s jakými partnery si vzájemně rezonuješ a koho ingoruješ není smůla či náhoda, ale dost to odpovídá vašim vzájemným podvědomým potřebám, sebevědomí, povaze nějakých vnitřích bolestí a podobně. Odborně se tomu říká třeba párová komplementarita a nebo dynamické equilibrium, ale ve skutečnosti to skvěle vystihuje přísloví: „Jakej šel, takovou potkal“

Ten princip má ale výhodu. Protože když proměníš sebe samu - a k tomu třeba cestování dost pomáhá, tak pak si začneš všímat jiných chlapů. Stejně tak si tebe začnou všímat jiní muži, kteří by před tím neměli zájem. Ostatně sama píšeš, že první cesta vedla k takové proměně, že i současný přítel je jiný.

Tak ještě na sebe chvíli nech čas a svět působit, abys dozrála, stala se tou, kteoru chceš být a pak zakládej rodinu.

protože druhého nepředěláš, ale u sebe samotné to v rámci možností jde. Neříkám že snadno a bezbolestně.

Lekninka91
Extra třída :D 10353 příspěvků 19.01.17 18:19

Nečetla jsem celej příspěvek, ale já bych jako mladá, svobodná a bezdětná asi do rozvedenýho chlapa s dítětem nešla :nevim:

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:20

Prave ze vsechny ty veci, co me jakoby vadi a rikam mu to, tak to pak dela.. ale stve me uz to, ze mu to musim rict. Rika, ze pujde do ciziny se mnou, ale az tehdy a tehdy.. proste to podle me nemysli moc vazne. Ja si rikala driv, ze chudak, ze ho opustila zena s ditetem… ale asi to melo svuj duvod. I kdyz asi neni hezky tohle i svym priteli rict.. on uvari, uklidi neco kdyz u me je, to pomuze.. ale prave takovy ty zaklady me rozcilujou. Je fakt, ze ja bych pro svy dite tohle taky nechtela, kdyby mi to reklo :-) spis jsem si rikala, jestli zase nemam prehnany naroky a nebo to neprehanim.. moc dekuju holky :-)))))
(Normalni a fajn chlapi, ktery maj vsechno pohromade, uz asi nejsou-a uz vube ne vekove ke mne:-( )

lemoniq
Povídálka 26 příspěvků 19.01.17 18:20

Utikej od něj pryč. Rozhodně najdeš daleko lepšího chlapa. Drobnosti, které ti vrtají dnes hlavou ti časem začnou sakra vadit. Chceš aby tento chlap byl jednou vzorem pro tvé děti? Nevěř tomu, že bude mít zájem o tvé dítě, když nemá zájem o své první dítě. Dej na svůj instinkt a rychle se ho zbav. Jednou najdeš opravdového chlapa, který si tě bude hýčkat a nebudeš ho muset učit čistit zuby.. Hrůza.

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:21

@Ou to si prave rikam, ze aspon neni idiot jako ty predtim :D jsi to uplne vystihla :D ale mas pravdu..

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:22

@lemoniq no, tohle me uprimne taky sokovalo.. protoze ja si je mydlim 3× denne :D tak ted uz jsem ho to naucila, ale stejne :? To, ze s malou nema kontakt oduvodnuje tak, ze si volat stejne nechce.. a vidi ji jednou za dva tydny o vikendu, kdy si ji bere prave tam, kde bydli.

papajaka
Kecalka 106 příspěvků 19.01.17 18:28

Ve svem veku nemusis mit nekoho za kazdou cenu. Jsi jeste tak mladinka. Jestli mas pochybnosti po 2 mesicich kdy bys mela mit jeste porad nasazene ruzove bryle je neco spatne. Ale je to tvuj zivot a dokonaly chlap neexistuje. Stejne jako neexistuje dokonala zenska. Kdyby se to tykalo me dcery radost bych z toho nemela jak jsem psala. Rekla bych ji to. Ale byl by to jeji zivot. A musela bych respektovat kazde jeji rozhodnuti.

123Soňa
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 19.01.17 18:31
@Kobea píše:
@Adelianka Myslím, že sis odpověděla na otázku, proč je rozvedený :nevim:.

přesně to samé jsem chtěla napsat. Určitě najdeš někoho, kdo bude tvá krevní skupina… a to pak poznáš!- dle toho, co píšeš jsi inteligentní a máš to v hlavě srovnaný.

lemoniq
Povídálka 26 příspěvků 19.01.17 18:32

Neslevuj ze svých nároků a raději si počkej na pořádného chlapa. Neboj se, ten správný pro tebe taky někde běhá. Potkáš několik pitomců, ale aspoň pak dokážeš bezpečně poznat toho pravého, který ti ze života udělá ráj na zemi…

Adelianka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.17 18:32

@123Soňa prave, ze jsem inteligentni a jsou urcity veci, ktery pokladam za samozrejmy a nejak vyzaduju i tu inteligenci vedle sebe.. a tobe me proste odrazuje. Moc dekuju :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >