Vaše názory na kočárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 07.11.14 22:32
Vaše názory na kočárky

Ahoj. Vím že na toto téma je zde mnooooho mnoooho příspěvků, ale potřebovala bych něco najít přímo na tělo :) Chtěla bych tedy poradit s kočárkem :) Požadavky: Cenově přijatelný tak do 10 000, kombinace, nevím zda i autosedačku, rozhodně hl. korba, sporťák, lehký, skladný, toto jsou asi tak nejhlavnější požadavky :) o Zbytkus e dá ještě komunikovat :) Jestli se někdo ozve :D tak děkuji :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 07.11.14 22:33

Rozhodně to nespěchá :)) :D jen se informuji :)

Tunrida
Hvězda diskuse 49266 příspěvků 07.11.14 22:37

Já bych řekla, že už by bylo jednodušší, kdybys řekla, co se ti líbí, a on ti tady pak někdo napíše recenze :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.11.14 22:38

@Andrea.Tom stačí projet zdejší recenze - je tam kočárků asi milion, k tomu názory uživatelek.

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 07.11.14 22:46

Je lepší mít dva… zvlášť hlubokou korbu a zvlášt sporťák s možnosti připnutí autosedačky… i ty dva se daj sehnat do deseti tisíc oba… my teda tak za cca měsíc začnem používat, ael co jsem tak koukala a ptala se starších a moudřejších tak jsme došli k tomuto závěru…

Libza
Kelišová 5277 příspěvků 07.11.14 23:03

@Andrea.Tom To jo, tady na emiminu v recenzích najdeš dost popsaných kočárků https://www.emimino.cz/…ece/kocarky/

Billi
Nadpozemská drbna 26018 příspěvků 07.11.14 23:08

@Andrea.Tom osobně bych šla do použitého Roanu Marity jako hluboké korby. To zjistíš, jak se ti ovládá, mimino tam bude mít pohodlí a pak po půl roce bych si vybrala nějakej super sporťák. Osobně bych se rozhodovala mezi Baby Jogger, TFK, Quinny Speedi nebo Bumbleride Indie.
Nebo kombinace Easywalker, ten se mi líbí moc, hezky se s ním jezdí a není težký. Nemám ho, obdivuju u kamarádky.
Případně je ještě pěkný Cam Cortina - taky kombinace, to má další kamarádka.

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 07.11.14 23:09

Osobně bych dva nekupovala, je to zbytečnost. Za mě jako vždy babyjogger city elite. Ale do 10 tis jedině bazarový. je to prostě nejlepí kočár a to jsem jich měla hodně. Pak si hodně chválí britaxy a peg perego book.

a12
Hvězda diskuse 35147 příspěvků 07.11.14 23:12

Ja mam tako laret kombinovany, stal neco malo pres 9000 i se sedackou :nevim: zadnej luxus ale za ty prachy dobrej :nevim: malymu mu je 6mesicu je docela velkej -70cm a porad se vejde do hluboky korby.. ale je fakt ze sportak budem kupovat jeste jeden.. protoze skladnej moc neni a mame maly auto.. ale koupime jen nakej obyc na cesty po meste budem pouzivat ten puvodni.

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 07.11.14 23:29
@Gosi píše:
Je lepší mít dva… zvlášť hlubokou korbu a zvlášt sporťák s možnosti připnutí autosedačky… i ty dva se daj sehnat do deseti tisíc oba… my teda tak za cca měsíc začnem používat, ael co jsem tak koukala a ptala se starších a moudřejších tak jsme došli k tomuto závěru…

Mne zase vyhovuje korba+sportak a vajicko cvakaci na golfky. Sportak mam x-lander a teda stehovat ho z pocatku kvuli vajicku, to byla prisernost, ten sportovni podvozek je proste velka krava :cert:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 08.11.14 09:26

@martina.se Jak už jsem napsala, nemám rozhodně chuť se tady prokopávat miliony diskusí o kočárcích.. Chtěla jsem normálně, aby jste řekly o kterém si myslíte že se shoduje s mými požadavky…

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1741 příspěvků 08.11.14 09:29

@Billi O tom quinny jsem taky hodně slyšela :) ale nevím :)

Billi
Nadpozemská drbna 26018 příspěvků 08.11.14 09:53

@Andrea.Tom qinnyho mám a jsem s ním spokojená. Brala jsem ho z druhé ruky a mám s ním odježděné 2 roky a starší v něm spí dodnes - jsou mu 3 roky a vejde se. Teď mám mimino, tak jsme zpátky u Dorjana, hned jak si mimino sedne, jde do Speediho.
Akorát ho nemám jako kombinaci, ale jen jako sporťák, protože mám velké děti a do korbičky by se mi nevešly příliš brzo.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.11.14 10:27
@Andrea.Tom píše:
@martina.se Jak už jsem napsala, nemám rozhodně chuť se tady prokopávat miliony diskusí o kočárcích.. Chtěla jsem normálně, aby jste řekly o kterém si myslíte že se shoduje s mými požadavky…

však taky nepíšu o diskuzích. Nahoře je kolonka recenze - tam je sekce kočárky, vybereš si, který se Ti líbí, přečteš si, jak ho baby hodnotí. :think: taky se v tom teď vrtam, hledam sporťák na inline.. mmchdm, na Tvoje požadavky vyhovuje cca 75 % všech kočárků, autosedačku bych volila oddělenou, nějakou kvalitnější. :nevim:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 10:30
@Andrea.Tom píše:
Ahoj. Vím že na toto téma je zde mnooooho mnoooho příspěvků, ale potřebovala bych něco najít přímo na tělo :) Chtěla bych tedy poradit s kočárkem :) Požadavky: Cenově přijatelný tak do 10 000, kombinace, nevím zda i autosedačku, rozhodně hl. korba, sporťák, lehký, skladný, toto jsou asi tak nejhlavnější požadavky :) o Zbytkus e dá ještě komunikovat :) Jestli se někdo ozve :D tak děkuji :D

za me spokojenost moc :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >