Vaše pocity v prvním těhotenství... :)

luccinda
8.2.10 14:28

Vaše pocity... :)

Ahoj maminy,

Jsem tu nová, právě v 35tt moc se na mimíse těším, ale zároveň se bojím porodu (hlavně bolesti) a i toho abych byla dobrou mámou… :)zajímá mě jak to máte vy? (vaše pocity)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17086
8.2.10 14:37

Luccindo ahoj chci tě jen ujistit že to je naprosto normální a pocity jestli budu dobrou mámou mám pořád i teď, ono už to tak nějak asi nepřejde :mrgreen:

Užívej si posledních pár týdnů bříška a těš se na prťouse, porod je jen chvilka v tvým životě i životě toho malého a to špatné je velice rychle pryč a v lepším případě ani nic takového nepřijde. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
8.2.10 14:42

Luccindo .. tipuju, ze mas termin v breznu 10, zkus se mrknout na diskuzi Brezen 2010 ;-)

hodne stesti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
284
8.2.10 15:19

ahoj, jsem 35+5 teda podobně jako ty. bolesti se nebojím tomu neuniknu tak jako tak :-D , spíš se bojím abych dojela včas aby byla malá zdravá aby nebyly komplikace, abych moc nekrvácela nebo aby se něco nestalo malý ještě před porodem a toho se bojim straaašně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.2.10 15:24

Ahojky Luccindo,já jsem 39tt,takže mě to čeká už skoro každým dnem.Pro mě je nejhorší to čekání,kdy že se prcek už odhodlá na svět a tak taky přemýšlím.Jestli to budu umět s miminkem a jestli nebudu dělat něco špatně,samozřejmě se bojím i porodu,jak se to blíží.Že to bude bolet a nevím,co se bude se mnou dít a tak.Ale jak se s tím srovnáš psychicky,tak to zvládneš.Jak tady už někdo napsal,ten porod je opravdu chvilinka v tvém životě a to malé za to stojí,teda aspoň já se to takhle říkám.A ještě,že ženská vydrží jak kůň…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
luccinda
8.2.10 16:02

jsem ráda že v tom nelítám sama :) vím že samotný porod musí proběhnout a že je u každé jiný…jen se nějak bojím těch doktorů aby něco nezanedbali atd.

• Nahlásit
  • Citovat
284
8.2.10 16:09

jj, já nebojim tolik dr, ale spíš sester že něco zanedbají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
8.2.10 18:10

ahoj,to je hezoučké téma :hug: si ráda zavzpomínám :lol:
Vím,si pamatuju přesně dodnes :srdce: ,že když jsem zjistila,že jsem poprvé těhotná-šííílenéééé štěstí celé těhu,euforie,žádný strach,jen nadšenííí,náádhera,těšení na porod,bolesti,na pláč mimča :lol: :dance: :dance: :dance: ..ovšem porod a pár týdnu po něm mě dokonale rozhodilo :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
8.2.10 18:20

Ahojky…
Tak já musím říct, že jsem se maličko bála, ale čím víc se porod blížil a já byla těžší a těžší přála jsem si jedinné…RODIT. Bylo mi jedno kdy, kde a jak. Bylo mi jedno, kdo se mnou u porodu bude, jestli mi poteče krev a takové ty věci. Prostě jsem už jen chtěla rodit a aby maličká už byla konečně venku. A ve stejném duchu jsem vlastně i rodila. Vydržela jsem cokoliv, jen abych to měla co nejrychlejc za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
8.2.10 19:19

Budeš ta nejlepší máma,tak jako jsme my všechny…už jen proto,že máš tyhle obavy,že ti to není fuk…můj porod byl vyvolávany kvůli porodu KP a byl to děs běs…ale vše bylo zapomenuto,protože můj pocit,když jsem poprvé viděla své miminko byl,že víc už milovat nelze a že vše,co bylo dosud se nepočítá.Neboj a nikdo nic nezvrtá… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.10 21:41

Luccindo… porod může být KRÁSNÝ zážitek…já rodilazatím třikrát a potřetí mi došlo, že i ta boelst se dá únosně snést, pokud člověk používá dýchání a bere to pozitivně a nejen snést, ale hlavně užít si to!
Opravdu krásný zážitek.,hned po porodu bych šla rodit znovu..
myslím si, že hodně problémů u porodů tvoří hlavně ten strach vyvolaný těmi řžečmi, jak to strašně bolí.. já to měla taky tak… dnes už vím, že je to jinak a přála bych i Tobě, aby sis to mohla prožít a užít! Žádný strach! Jen radost z blízkosti zrození nového človíčka! :srdce:
přeji hodně sil a zdraví!ať tpo zvládnete v pohodě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama