Včelí píchnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Povídálka 39 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 10:06
Včelí píchnutí

Dobrý den dnes mě pichla včela do prstu bála jsem se reakce zatím nic ale nepodařilo see venku vytáhnout celé žihadlo co teď s tím :nevim: poraďte dekuji

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 206 příspěvků 10.05.18 10:10

Koupej si to v řepíkovém čaji - vytáhne to. Jinak to může začít časem hnisat (vlastní zkušenost).

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 10.05.18 10:14

Za mě černá mast.

Kriss Tina
Závislačka 3923 příspěvků 10.05.18 10:14

Nejspíš to samo vyhnisa, babi mi na to vždycky dávala plátek cibule že to nějak vytáhne :nevim: (babska rada no) :)

Kikulele
Kecalka 486 příspěvků 10.05.18 10:19

@Kriss Tina cibule funguje :palec:

terbucha
Povídálka 39 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 10:39

Cibule i když mě pichla před 2 h? :think:

Kikulele
Kecalka 486 příspěvků 10.05.18 10:44

No zkusit to muzes ja jsem si to davala hned po pichnuti.Ale za zkousku nic nedas.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama