Nechce spinkat sám

Anonymní
14.1.20 09:04

Večerní spanek

Ahojte, chtěla bych se zeptat na zkušenosti či rady, máme první ditě 20m a jeho noční spánek je nula nula nic. Už od narození jsem záviděla maminkám jak jim děti spí, ale říkala jsem si, že to přejde. Pár pokusu a radosti celonočního spánku tady bylo, v 17m už i usínal sám, ale po pár dnech se to vrátilo zpět, když začal vyskakovat z postýlky hlavou napřed, raději jsme mu umožnili cestu ven, ale to byl zase pořád u nás a nevyspal se nikdo, je to malý cestovatel. Potom jsme se rozhodli ho dát už do vlastního pokojíčku, 3noci paráda a bum, jde spát o pul 9 a kolem pulnoci je vzhuru a bojujeme klidně do 5 rána. Nechápu co se stalo a že mu spánek nechybí. Děsí mě to o to víc, když vím, že čekáme druhé mimčo. Nemá někdo podobnou zkušenost, potřebuji uklidnit a věřit, že to nepřejde až za 8let. ???? Děkuji
(Anonym neboť nikdo neví, že čekáme další přírustek. ????)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2020
14.1.20 09:07

A s vámi v posteli taky nespí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 09:19

@JancaS84 bohužel ne, dělá si z nás prolézačky.

• Nahlásit
  • Citovat
2020
14.1.20 09:28

A přes den ještě spava? Možná by to chtělo nějak postupně zkracovat a nebo odbourat spaní přes den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 09:39

Spí po obědě od 12-13. A chodí spát v 20:30- 21:00 dříve ne.

• Nahlásit
  • Citovat
2020
14.1.20 10:57

Teda to je hodně nespavec 8o jedině ho hodně odpoledne utahat venku na nějaké větší procházce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:01

Neporadím, je to jak kdybych to psala já, jen je mu 18m. Dneska od půl třetí vzhůru :zed: Zkoušela jsem nedat spát přes den ale to nedá, usne i při hraní, utahat venku se mi ho zatím taky nepodařilo. Nezbývá než doufat, že tohle období brzy přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.1.20 13:59

@Kochanská taky jsme zkoušeli vše, dokonce i sirup Sedalia, ale k ničemu to nebylo, zvláštní je, že u babičky spí celou noc. :lol: Teď do toho byl nemocný, takže ještě větší mazec. :roll: Už se těším až ho budu budit do školy :lol: jedno pozitivum, už nevstává o pulnoci, ale ve 4:00 :think:
zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama