Věčná pozornost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.17 14:39
věčná pozornost

Ahoj omlouvám se za anonymitu, mám kluka 5 let, když byl malý hodně jsem se mu věnovala, ale postupem času jsem zjistila že to bylo špatně v tom že se neumí sám zabavit, teda neuměl, teď se to pomalu zlepšuje, ale spíš se chci zeptat na jinou věc, a to na to že si hraje a pořád mluví a říká, mami podívej s čím jedu, mami podívej co :D :D dělám, a ikdyž třeba jen venku trhá trávu tak mě řekne mami podívej apod. je to vyčerpávající, ale vím že to je tím že jsem byla hodně při hraní s ním, ale zlepší se to? nemusí mi přece všechno hlásit? už jsem mu to i říkala že mi nemusí vše hlásit ale nic se nezměnilo…dík za rady

Reakce:
zelená7
Ukecaná baba ;) 1285 příspěvků 07.07.17 14:51

Jejda to je normální. V tomhle věku mlel syn od rána do večera.

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 07.07.17 14:53

Je malý a chce ti to ukázat. Tohle bych neřešila. Dcera ač si krásně hraje sama mi taky hlásí každou mouchu co vidí, ukazuje mi jaké barvy mají lentilky co si nasype do misky, venku mi ukáže každou kytku. Prostě se chce podělit o zážitek. Když nemám náladu se nad tím rozplývat jednoduše řeknu krásný, hezký nebo něco podobného. Ona má radost, že mi to ukázala a já na to zareagovala a že to bylo jedno slovo a ani kolikrát nevím co mi to vlastně ukazovala neřeší a je spokojená.

alviola
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 07.07.17 15:17

Já mám dva kluky s minimálním věkovým rozdílem, jsou jim 4,5 a 6. A po půl hodině s nimi mám pocit, že se zblázním. Pořád slyším jenom „Mamii, podívej se, notak mamiiiii“ A to od obou současně, Když se otočím na jednoho, tak ten druhý hned ječí :zed: Věnovali a věnujeme se jim sice s manželem dost, ale zase ne v jednom kuse. A máme to taky. Holt jsme zatím pro ně, my rodiče, důležití :-)

Elenloth
Závislačka 4401 příspěvků 07.07.17 15:36

Je to asi normální. Mám dva kluky a můžu říct, že jsem se jim rozhodně nevěnovala přehnaně, ale stejně na mě neustále mluví. A hlásí každou blbost. Že jdou na záchod, že mají nudli, že že že. To vše krát 2. No někdy z nich lezu po zdi. :zed: :srdce:

Jorik81
Kecalka 327 příspěvků 07.07.17 22:15

Já naopak dlouhé ticho považuji za významně podezřelé a chodím nakukovat, zda si hraje žádoucím způsobem a nebo má důvod mě o své činnosti neinformovat :D Že informuje bych ještě snesla, ale máme v rodině malého organizátora. Diriguje prý i starší děti na hřišti.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 10.07.17 19:05

U nás tohle dělají všichni včetně manžela :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama