Věčně hladový novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:39
Vecne hladovy novorozenec

Zdravim, uz jsem zoufala mam miminko holcicku vaha cca 2700g davam po 3 hodinach 60ml mleka vzdycky po nem skyta a potom porad rve a ma zase.hlad. absolutne netusim jestli ji dat vic kdyz pak vzdycky ublinkne nebi skyta.. a nebo ji nechat vyrvat nekdy ma dost a staci dudlik ale jindy dudel plive a chce mliko uz jsem zoufala a naspim tak 2 hodiny denne protoze jen rve a rve a hleda prso..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 29.11.18 20:40

A kojiš nebo je na UM?

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:42

Ted momentalne krmim odsavackou mam znicene bradavky. Ale jinak pouze mlekem. Nekojim pouze dnes, jinak pije z prsa ale je ti stejne tak i tak.

iwa83
Kelišová 6718 příspěvků 29.11.18 20:43

Pokud kojis, koj na pozadani. Je to miminko, prtavec. Jestli davas UM, tak ji udelej vic. To ze ma skytavku nesouvisi s tim jestli ma nebo nema hlad. A ublinknout muze jak si chce krknout. Nektere miminka rvou i mimo hlad. Vydrzet, nic jineho nefunguje

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:45

Takze kdyz tak nlmalo vazi a dam ji 60ml mleka a stale rve , mam dat vic dokud nebude mit dost?

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 29.11.18 20:45

koj na požádání, žadné tříhodinové intervaly nedodržuj, to je úplná blbost.

Aspera
Generální žvanilka 21089 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 20:45

Vykašli se na čekání 3 hodiny. Já jsem kojila co hodina, max hodinu a půl. Nějaké čekání na 3 hodiny fakt nehrozilo.

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:46

Takze nevadi kdyz skyta trikrat za kojeni?

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 29.11.18 20:47

Syn škytal prakticky neustále

Martina84
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 29.11.18 20:48

Tak pokud kojiš, tak si veme kolik chce. Nedavkovat a nedavat po trech hodinach, kojit dle potreby. Odrihavat a ublinkavaní (pokud to nejsou šavle) je v pořadku. Me mala blila do roka. Nekroutí se? Ze by mela boleni bricha? Udelej si odvar z dubove kury a potirej bradavky. Casto je vetrej, at se hoji a klid :kytka:

marka123
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 29.11.18 20:48

Jestli kojite tak se vyprdnete na interval 3hodin,kojte na pozadani, poridte si kloboucky, nez se vam bradavky zahoji, jestli je na um, tak muzete i co 2,5hodiny, nechala bych vypit co vypije, prebytek stehljne vyblinka, nechat dobre odrihnout, muze brecet kvuli jinych veci,ne nutne kvuli hladu, muze ji potom bolet bricho, byt unavena, nebo jakakoliv nespokojenost, tak se uklidnuje sanim.

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:49

Ona se nebudi prave vubec musim ji budit na jidlo, takze budim po 3 hodinkach v noci po 4 . Mam to delat jinak?

ivašot.
Kelišová 6716 příspěvků 29.11.18 20:54
@Olca232 píše:
Ona se nebudi prave vubec musim ji budit na jidlo, takze budim po 3 hodinkach v noci po 4 . Mam to delat jinak?
vždyť si na úvod psala, že nespíte a jen řve a řve
@Olca232 píše:
Zdravim, uz jsem zoufala mam miminko holcicku vaha cca 2700g davam po 3 hodinach 60ml mleka vzdycky po nem skyta a potom porad rve a ma zase.hlad. absolutne netusim jestli ji dat vic kdyz pak vzdycky ublinkne nebi skyta.. a nebo ji nechat vyrvat nekdy ma dost a staci dudlik ale jindy dudel plive a chce mliko uz jsem zoufala a naspim tak 2 hodiny denne protoze jen rve a rve a hleda prso..

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:54
@marka123 píše:
Jestli kojite tak se vyprdnete na interval 3hodin,kojte na pozadani, poridte si kloboucky, nez se vam bradavky zahoji, jestli je na um, tak muzete i co 2,5hodiny, nechala bych vypit co vypije, prebytek stehljne vyblinka, nechat dobre odrihnout, muze brecet kvuli jinych veci,ne nutne kvuli hladu, muze ji potom bolet bricho, byt unavena, nebo jakakoliv nespokojenost, tak se uklidnuje sanim.

Ona se nebudi vůbec budím po 3 hodinach a v nocí po 4.

Olca232
Stálice 71 příspěvků 29.11.18 20:55
@ivašot. píše:

Az ji vzbudim tak uz neusne třeba i 5 hodin rve pak usne a musím zase budit

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >