Kakání - změna u 5timěsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esterhaziova
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 13:58
Kakani - zmena u 5ti mesicniho miminka

Ahoj holky, snad nektera poradi. Mam doma temer petimesicniho chlapecka. Cca pred mesice mi zacal kakat jen jednou za 9 dni - jednou za tyden. Nicmene minuly patek se uz po dvou dnech od posledni stolice pokakal docela hodne a bylo to ridke. Bala jsem se, jestli tim nezacina prujem. Pak kakal co dve hodiny, ale pokazde i cural a jeho chovani se nijak nezmenilo, nebyl vic unaveny atd. V nedeli se frekvence trosku protahla - kakal co 2,5 hodiny a od pondeli uz jen kazde tri. V noci nekakal vubec. Ale dneska se zas pokakal ve ctyri rano, pak v sedm, v deset a znovu pred dvanactou. Rano to byla celkem normalni stolice, ale pak to zas bylo dost ridke… Porad i cura a jinak je uplne ok. Tak nevim co delat. Davame mu probiotika. Nevite nekdo o nejake online poradne? Ziju v zahranici a tady je lekarska pomoc docela hruuuuza. Diky

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 21.11.18 14:08

@Esterhaziova a nerostou mu zuby? Já bydlím v Německu a doktorka nám řekla, po týdnu průjmu přijít, uděláme výtěr. Ale jestli ještě nejí pevnou stravu, mohlo se jen zrychlit trávení.

Esterhaziova
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 14:12

No, porad si hrabosi v pusince, ale zatim na nas zadnej zoubek nevykouk. Je to strasna zmena, z extremu do extremu. Nechci nic zanedbat, ale nechci ani vysilovat. Bylo mi receno, ze kdyz cura, je to ok. Tak nevim, jestli mam pockat, az co se stane po tydnu… zas si rikam, ze kdyby to byl preci vir, tak se to projevuje i jinak… ale nevim, doktorka nejsem :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >