Mixit samostatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 14:04
Mixit samostatně

Ahoj, dá se někde sehnat Mixit samostatně? Myslím konkrétně třeba mixitku nebo pytlíček do kapsy :))
Po jednom, na mixitu se to dá koupit, ale minimálně po 10 kusech a mě by stačili 3
Pokud znáte nějaký kamenný obchůdek tak nejlepé v plzeňském kraji a ještě lépe Klatovy/Sušice/Stra­konice/Horažďo­vice nebo okolí :))

Reakce:
Anna85
Kecalka 378 příspěvků 17.11.18 14:05

Susene ovoce od Mixit jsem zahlidla v DM drogerii, mozna tam maji i tycinky, ale jiste to nevim :)

bublinek
Kelišová 5203 příspěvků 17.11.18 14:06

Tvůj kraj neznám, ale u nás to bývá k vidění ve zdravých výživách a i v kavárnách.
Napsat do mixitu a zeptat se jestli někam konkrétně v kraji dodávají?

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 17.11.18 14:08

Křupavé ovoce do kapsy prodávají běžně i v DM ;-) . S Mixitkami horší :-( vím o Farmářském obchodě v Plzni u Severky, kde je prodávají, jinak bohužel, ale kdyby někdo vědě taky budu ráda za tip :-).
A pak tedy v Plzni měli Mixit stánek teď několikrát na trzích, tak snad tam budou zase i příště :-) . Já bych ráda ochutnala ten jejich Vánoční nápoj :lol:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 17.11.18 14:19

V Berouně na náměstí, ale to máš asi trošku z ruky :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 14:36

zkus v HD naproti policajtům

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.18 20:38

DM mě vůbec nenapadlo, zkusím se kouknout :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >