Dá se stravou ovlivnit stolice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Faris
Stálice 86 příspěvků 12.11.18 16:14
da se stravou ovlivnit stolice?

Zdravím. Synovi (10 měs) roste nejspíš zub. Ten první jsme si odbyli teplotou a průjmem a do toho šestou nemocí, takže to byl veselý týden. Teď mu nejspíš roste další, protože začal hůř jíst, sahá si do pusy a hlavně má řidší stolici. Průjem to asi úplně není. Ale bolí ho zadek, takže chudák pláče, když ho myju. Dá se mu nějak ulevit? Mám dávat smectu? Pomáhá v těchto případech? Chtěla bych mu ulevit. Jinak zadek větráme, myjeme jen vodou.. co víc? Pupínky nemá, jen zarudlý. Ale tím, že na to normálně vůbec netrpí, tak je to nezvyk a trápí ho to. Díky za radu.

Reakce:
Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 12.11.18 16:18

Sudokrem. Deti pri zubech mely taky agresivnejsi stolici. Ale nikdy me nenapadlo stolici stavet. Mazala jsem proste porad zadek.

Faris
Stálice 86 příspěvků 12.11.18 16:22

@Verun83 mazu. Mame bepanthen, sudocrem a sebamed.

Uživatel je onlineVeru1987
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 12.11.18 16:32
@Faris píše:
@Verun83 mazu. Mame bepanthen, sudocrem a sebamed.

Nám pomohla hodně rybilka a nebo pak z lékarny imazol. Ten je super.

Faris
Stálice 86 příspěvků 12.11.18 16:38
@Veru1987 píše:
Nám pomohla hodně rybilka a nebo pak z lékarny imazol. Ten je super.

diky, uvidim jak moc spatny to bude do zitra a kdyztak bych zitra sjela do lekarny. tyto jsme nezkouseli.

Anny2148
Kecalka 206 příspěvků 12.11.18 16:41

Omývat prdelku černým čajem. Uděláte hodně silný černý čaj a tím pak prdelku omyjte (např vatovym tamponem). Pomáhá do druhého dne.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 12.11.18 16:45

Za mě rozhodně řepik.

elen-ka
Extra třída :D 12543 příspěvků 23 inzerátů 12.11.18 17:24

Mě nejvíce pomohl konopný krém na opruzeniny Robátko.

Ketris
Echt Kelišová 9559 příspěvků 12.11.18 17:31

@elen-ka Robatko je super! :palec:

elen-ka
Extra třída :D 12543 příspěvků 23 inzerátů 12.11.18 17:39
@Ketris píše:
@elen-ka Robatko je super! :palec:

jj, používám ho dodnes i když potřebujeme my dospělý. Ostatní jmenované krémy nám problém jen zhoršily.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >