Velikosti botek G-mini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulák
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 24.02.11 20:20
velikosti botek G mini

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na velikosti botiček G-mini. Dostali jsme dvoje ve velikosti 3 a jsou nám nabízeny ještě jedny ve velikosti 2. Ale já si vůbec nedokáži představit pro kolika měsíční miminko tyhle velikosti jsou? Nikde jsem to nenašla.
Například jestli velikost 1 odpovídá třeba velikosti 62 tj 0-3měsíce?
Jestli někdo víte, prosím poraďte. Předem děkuji :wink:.

Reakce:
Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 24.02.11 20:27

no je to taky botka od botky i když je to pořád stejný výrobce, ale malá měla velikost dva zhruba v 10 měsících, ale ona má teda celkově menší nožku, nejlepší je asi juknout na mmb tam uvádějí i rozměry na délku. :wink:

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 24.02.11 20:32

Ahoj, tak já tyhle 3 měla pro malýho už nevim v kolikátym měsíci, ale odpovídali č.19 a měli jsme je v tom cca 8m-9m asi a to měl vel. už 74/80, 2 by měla odpovídat tý 18tce asi. To jsem měla ty Géčka jinak opravdu záleží na výrobci.

Moni25
Generální žvanilka 20509 příspěvků 24.02.11 20:33

Vendy my mame doma capacky-tenisky vel.2 a malemu jeste nejaky cas urcite budou,ma chodidylko 9cm a tam ta stelka je tak 12cm odhaduju.. A podotykam,ze mame pomerne dlouhy chodidla na tak male mimi :mrgreen:

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 24.02.11 20:40

jo tak je pravda, že Veru z těch capáčků přecházela na botky č. 18 a že něco kolem těch 12 cm měli, to mi něco říká :lol:

Vendulák
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 24.02.11 20:58

Děkuji holky :wink:. Je mi jasné že i každé dítko má tu nožičku jinou, ale abych aspoň přibližně věděla :-). Snad už jsem se malinko zorientovala :-D. Díky :wink:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >