Reklama

Velká hlava 28+1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.12.10 15:40
Velká hlava 28+1

Ahoj holky
dneska jsem byla v rizikove poradne na utz a lekar se me ptal, jestli mi rikali, ze mimi neodpovida MS, ze je vetsi o 3 tydny. Tak rikam, ze vim o tydnu, ale ne o trech. Zmeril hlavu znovu a hlava o 3 tydny vetsi, bricho vetsi o tyden a stehenni kost o tyden mensi.. No mate nekdo taky tak nesoumerny dite??? A co ta obr hlava? mudr se smal, ze bude chytrej, no haha

Reklama

Reakce:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 27.12.10 15:51

hele mě ve 20tt taky vyšlo,že má hlavičku větší ,ale už nevím o kolik :think: prostě byl celej nějakej jinej :mrgreen: ..s velkou hlavou se teda nerodil,rodila jsem přirozeně a šel ven jedna báseň,takže dokuď to doktor nějak nečeší neešila bych taky :nevim: oni by ti řekli kdyby něco nebylo v poho :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.12.10 16:01

No oni to neresi, jejich fesak to nebude :lol:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 27.12.10 16:05

Mně pořád tvrdili, že moje dítko má obrovskou hlavu. Doktorka se vždycky hrozně vyděsila, že prej mi vůbec nezávidí porod. V porodnici dlouho váhali, jestli mě nechají rodit klasicky, nakonec že to zkusíme. A malej se narodil s naprosto normálním obvodem hlavy - 33 cm.

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 27.12.10 16:13

Honzík měl 36 cm obvod hlavy :mrgreen:

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 27.12.10 16:14
jizvíková píše:
No oni to neresi, jejich fesak to nebude :lol:

I kdyby mělo hlavu jako meloun bude to tvoje miminko a bude stejně nejkrásnější a ti tvoje dvojky měli vylký hlavy nebo ne,jestli je měli normální tak to bude pohoda :wink:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48356 příspěvků 27.12.10 16:21

Měla jsem to ve 31. tt. Hlava o 3 týdny větší, břicho o týden, noha o týden kratší. Je to tak do teď - hlava jak starosta, velký pupek a prcek na dýlku. Dr. mi pro jistotu poslal k Apolináři na přeměření a kontrolu mozku, komory byly OK, stavba mozku taky. Prý je to hodně dědičné, změřili jsme doma všem hlavy a zjistili, že z máminy strany jsou všichni hlavouni.
Jinak ono ty míry jsou hodně orientační, protože jeden milimetr děl klidně rozdíl týdne. Během dvou měření při jednom UZ se měření klidně lišily o 2 týdny.

taja
Závislačka 2967 příspěvků 27.12.10 17:24

Jonas mel taky (a v nekolika ruznych tydnech) hlavu az o 3 tydny vetsi nez zbytek tela a termin
a narodil se dost normalni tak neboj 8-)

Lindusa
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 27.12.10 18:16

Jo jo, take mela moje druhorozena „obr“ hlavu dle UTZ. Nekdy ve 34. nebo 36. tt, uz si nepamatuji presne, vylezlo z UTZ, ze hlava uz je porozena :D , ne doslova, ale proste uz to hazelo error u predpokladaneho TP. Nakonec se mi narodila krasna, naprosto soumerna holcicka :) . Kdyz jsem se na to ptala jeste lekare, ktery ten UTZ provadel, tak nad tim mavnul rukou, ze je to norma a nic to neznamena. Linda

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 27.12.10 19:00
:lol:

Ivunka87
Závislačka 2615 příspěvků 27.12.10 20:27

Ahoj mam podobnou skusenost ale ne s velkou hlavou spis ze to bude male miminko v utery vazila 2400g dle utz a ve stredu se narodila 3100g merily hlavicku ob. hrudnicku steheni kost a to bude drobek tak poslednich 14 do rizikove poradny vyhruzky inkubatorem atd myslim ze utz neni moc presny u maleho mi rekly tesne pred porodem co tady delate mate male brisko to bude drobecek a chteli mne poslat jinam bohuzel mne museli vzit a maly mel 3,5kila a 50cm opravdu drobecek soudily dle meho bricha na utz se vy… :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >