Velké množství ejakulátu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 01:17

Velké množství ejakulátu

Zdravím
Několik týdnů mám nového přítele a dnes došlo na první sex. Vše probíhalo normálně, užila jsem si to. Na samotném konci přišlo něco šokujícího. Přítel se rozhodl ejakulovat na moje tělo. Tak obrovský vystrik jsem nikdy neviděla, byla jsem úplně celá mokrá. Máte také zkušenosti s tak velkým množstvím spermatu u vašich partnerů?
Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
6.1.22 04:15

Je to naprosto normální. Každý muž má různé množství a záleží jak je vzrušený a kdy naposled onanoval. Já mám k mužskému ejakulátu kladný vztah, takže mě to nevadí. A jinak zažila, byl to pro mě šok, ale příjemný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
6.1.22 05:59

Vzhledem k tomu ze je po prazdninach tipuju spis uchyla nez skolaka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
6.1.22 06:05
@aleba píše:
Vzhledem k tomu ze je po prazdninach tipuju spis uchyla nez skolaka :roll:

Jojo, taky se mi zdá, že se teď těch diskuzí o ejakulátu vyrojilo nějak víc, než je obvyklé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
6.1.22 07:20

I kdyby se to stalo, tak určitě po sexu nevyskočím a nezačnou psát na emimino. Takový starosti bych fakt chtěla v noci mít. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.1.22 07:32
@Anonymní píše:
Zdravím
Několik týdnů mám nového přítele a dnes došlo na první sex. Vše probíhalo normálně, užila jsem si to. Na samotném konci přišlo něco šokujícího. Přítel se rozhodl ejakulovat na moje tělo. Tak obrovský vystrik jsem nikdy neviděla, byla jsem úplně celá mokrá. Máte také zkušenosti s tak velkým množstvím spermatu u vašich partnerů?
Díky za odpovědi.

Tak tohle určitě psala žena. :lol: Jasně. Ty budeš číst, co tady kdo napíše a přitom budeš leštit hůlku. Tady jseš špatně, měl by jsi zkusit amatéry. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat