Velké noční pocení

308
30.5.20 21:13

Velké noční pocení

Delsi dobu mne trapi, ze se v noci vzbudim mam mokrou perinu, prosteradlo, pyzamo. Tak moc ze se musim prevleknout a kolikrat citim jak mi tece pot po nohach. Je to treba zalezitost dvou mesicu. Pres den jinak se vic nepotim. Beru AD, urcite pres pul roku, nevim jestli to muze byt spojitost. Psychicky jsem v poradku, spim taky v poradku. Mate nekdo zkusenost s takovym pocenim? Nekdy se musim prevlekat i 2×. Dekuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.20 21:18

Mam to taky tak :( Taky beru AD, ale dela mi to nejvic tak tyden pred MS

• Nahlásit
  • Citovat
472
30.5.20 21:19

Nemáš špatnou štítnou žlázu? Mě tohle dělá, kromě jiných zdravotních potíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
30.5.20 21:20

Napadlo mne jestli nemuzu byt zavodnena? Posledni tyden jsem extremne nafoukla, a mnohem vic se mi zhorsila celulitida.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
30.5.20 21:21

@krajta naposledy jsem ji mela v poradku. Uz je to tedy dyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 21:24

Ahooj, já taky beru AD citalec už asi půl roku a taky mám hrozné noční pocení pořád. Asi to bude tím si myslím. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
308
30.5.20 21:26
@Anonymní píše:
Ahooj, já taky beru AD citalec už asi půl roku a taky mám hrozné noční pocity pořád. Asi to bude tím si myslím. :srdce:

5 let pred tim jsem brala Cipralex a nikdy se mi to nedelo, az ted posledni dobou. Do toho resim i vynechavajici menstruaci. Nevim zda to vse k sobe souvisi. Budu muset k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
30.5.20 21:27

Noční pocení může (podotýkám jen MŮŽE) být příznakem řady věci od tuberkulózy po nádorové onemocnění. V tvém případě bych se určitě nejdříve zeptala lékaře, co ti předepisuje AD a příležitostně bych se zmínila u praktika, až třeba budeš mít čas na prevenci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 21:28

Já to taky měla po AD. Upravili jsme dávku a celkem dobrý teď. Štítnou mi doktorka kontrolovala a tu mám v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
60991
30.5.20 21:32

Mel to exmanžel, bez antidepresiv. PO 15ti letech už jse semoc nebála, že má nějakou strašnou chorobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 21:33

No, tak v tom případě mě napadá - když říkáš, že ti vynechala menstruace, jsi nafouklá, atd. tak si myslím, že by to mohla být menopauza. Záleží, kolik ti je. Nebo třeba těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
7644
30.5.20 21:36
@Hvezda70 píše:
5 let pred tim jsem brala Cipralex a nikdy se mi to nedelo, az ted posledni dobou. Do toho resim i vynechavajici menstruaci. Nevim zda to vse k sobe souvisi. Budu muset k dr.

Kolik ti je? Nepřichází menopauza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
30.5.20 21:37

Je mi 31, tehotna nejsem. Byla jsem na gynde, rikal teda ze mam linej vajecnik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 21:41
@Hvezda70 píše:
Je mi 31, tehotna nejsem. Byla jsem na gynde, rikal teda ze mam linej vajecnik.

Ahaa, no tak to asi budou nějaké hormonální výkyvy. Bereš nějaké nové léky, např. antikoncepci nebo nějaké hormony? Jestli jo, tak to může být tím

• Nahlásit
  • Citovat
308
30.5.20 21:44
@Anonymní píše:
Ahaa, no tak to asi budou nějaké hormonální výkyvy. Bereš nějaké nové léky, např. antikoncepci nebo nějaké hormony? Jestli jo, tak to může být tím

Antikoncepci jsem ted nasadila. Mam ji asi 14 dni, protoze mam sileny PMS a do toho ta chybejici menstruace. Zkousela jsem s bylinkama bojovat 4 roky, ale uz jsem to vzdala. Takze moje problemy byli jeste pred ha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama