Velký sporťák

752
21.9.04 18:58

Velký sporťák

Ahoj,
prosím Vás potřebovala bych poradit. Mam 2-letého syna, váží 15kg. Mám golfáč, který jsem kupovala před narozením, mám hlubokou korbu i autosedačku. Až do teď jsem byla s kočárkem naprosto spokojená, ale Kuba je na něj už dost velký, pořád mi spí v kočárku, a nohy mu už dost přečuhujou, délka lůžka je 85 cm. Potřebovala bych nějaký velký, prostorný sporťák, nejlépe tříkolku. Zdá se mi, ale, že moc větších kočárků není. Procházím všechny obchody i internetové a nevím si už rady. Prosím doporučte mi nějaký. Nebo jak to řešíte Vy?

Díky moc Zuzka a Kuba 25m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

178
21.9.04 20:43

ahoj,

zkus se podivat na www.depemo.cz, tam jsou rozmery kocarku, treba si vyberes.
mam hoco a to ma hodne velke luzko.

misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
687
21.9.04 20:48

Ahoj!
Já mám sporťák 1st Safety Mimas deLuxe, sice to není tříkolka, ale je opravdu prostorný (lůžko 91 cm) a uveze děcko až do 20kg. Kočár je poměrně lehký, jestli se nemýlím tak asi 9,5 kg. Sedačka se dá otočit po směru i proti směru jízdy. Ve výbavě je velký nákupní koš, pláštěnka, nánožník. Stříška má odepínací zadní díl, takže v létě jde používat jenom jako stínítko. Mám ho zhruba od února nebo od března, teď si přesně nevzpomínám, a jsem s ním opravdu moc spokojená, malý asi taky, protože v něm po obědě krásně spinká. Abych nezapomněla záda i opěrka pod nohy jsou polohovatelné, madlo se dá sundat. Tak to je asi všechno, snad jsem ti pověděla aspoň nějaké novinky :lol: Měj se krásně ty i malý,

Jindra + Sofinka (2,5) + Mateo (1rok)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.9.04 21:47

Ahoj,

jen takový malý dodatek k tomu Depemu - my tam koupili skvělý prostorný kočár, protože mne už v těhotenství varovali, že kluk bude obřík. Pravda, kočár ho pojme bez problémů i nyní, a to je v roce a půl velký jako tříleté dítě, ale kočár (typ Big Foot Nizza) je skutečně „big“ - váží 17,5 kg bez dítěte a do tramvaje mi s ním odmítají pomoci i značně vypracovaní maníci. Nicméně ho nerozhodí ani menší vývrat v lese.
Zato v prodejně BeNa Vše pro dítě (naproti továrně Koh-i-noor v Praze 10 Vršovicích) jsem nedávno viděla za velmi výhodnou cenu kočárek, který si prostorností s Big Footem nezadal a váží necelých deset kilo. Jsi-li z Prahy, zkus se tam mrknout. Značku kočáru si, pochopitelně, nepamatuji.

Evča

• Nahlásit
  • Citovat
752
22.9.04 08:28

Díky za rady,

o Hocu, nebo spíš Knorru jsem taky uvažovala, ale délku lůžka mají 84cm. což je úplně stejně jako mám já, asi nic většího nenajdu a malý teda bude muset spát s nohama svěšenýma dolů, což jsem sice nechtěla, ale co se dá dělat. Ještě jsem u nás v obchodě našla tříkolku značky Trend, délka lůžka 95cm, sice i taškou na dítě v základu, ale to nevadí, zůstane mi pro druhé. Na internetu jsem ji nikde nenašla, tak nevím. Dneska tam zajdu, ať mi ji ta strašně neochotná prodavačka pořádně předvede. Hrozně mi ji vymlouvala, že se s tříkolkou nedá jezdit, že si na ně každá zákaznice hrozně stěžuje. Tak uvidím. Zatím se mějte pěkně a díky za rady.

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
11.7.11 10:45

Uvažuji o pořízení nového sporťáčku - tedy až asi na zimu
mám Teutonii, ale Alex má v 10 měsících 10,3 kg a myslím, že v roce a půl se mi do ní už moc nevejde.
Původně jsem preferovala u sporťáku úplné položení do roviny a otočnou sedačku po/proti směru jízdy. To bych už u nového sporťáku oželela -bohužel je to dost na úkor prostoru.
Zatím mám jako favority Jane Slalon, Quinny Speedy, Joggster TFK, Red Castle a EasyWalker QTRO Plus
Máte nějaká osobní zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luzajic
11.7.11 23:11

Ahoj. Stejný problém jsem řešila minulý týden akorát u dcery, které je 17 měsíců. Koupila jsem kočár TFK joggster twist, plocha na spaní je 105 cm. Starý kočár měl plochu na spaní jenom 82 cm a vypadala v něm jako obr. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
7799
19.7.11 21:10

za mě JANÉ SLALOM PRO…je velký, prostorný, pohodlný, perfektně se s ním jezdí a je to 3-kolka :lol:
když jsem hledala sporťák, byl mi tento hodně doporučován, maminy mi hodně psaly, že se jim tam dítě pohodlně vejde i ve 3 letech.
máme tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama