Velký žárlivec

18.5.17 17:13

velký žárlivec

Ahoj všem. Zajímalo by mě, jestli jste některá žila s hodně žárlivým chlapem a jak to případně dopadlo? Už mám totiž dost toho co se děje u nás doma. Jen mi pípne telefon, tak už má kecy, kdo mi zase píše. Nedej bože, když někdo napíše večer. To je pak přece jasný, že je to nějakej chlap, určitě milenec, že jo. Přitom ale nemá důvod takhle vyvádět. Nikam nechodím, jen do práce, z práce hned domů, a 1.-2. za měsíc na konzultaci do školy, kterou dálkově studuju a to je vše. Ani na kafe nikam nejdu, nic. Už mě to fakt nebaví :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11361
18.5.17 17:22

Dokud nepřizná že to je celé díky jeho mindrákům a nejistotě a nezačne na sobě vcelku dost tvrdě pracovat, aby se změnil, tak se to celé bude jen zesilovat.

Plus je tam vždycky riziko, že když mu prasknou nervy, tak že sáhne po násilí.

Může se změnit, to pochopitelně ano, ale nejdřív musí zjistit a přiznat si, že problém je v jeho hlavě, ne ve vašem chování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8184
18.5.17 17:22

@janaz01 Tak nesedˇjen doma a někam občas vyraz, na tom fakt není nic špatného :nevim: v klidu bych mu řekla že se mi jeho chování nelíbí, nemá důvod takhle žárlit a pokud s tím nepřestane tak bych to ukončila protože s velkou pravděpodobností se to bude stupnovat a za chvilku nebudeš moct sama ani na nákup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4571
18.5.17 17:32

@janaz01 zažila jsem a už nikdy více :zed: bylo to fakt na palici, postupně jsem se musela přestat bavit s každým kamarádem a nakonec i s kamarádkama… Opravdu to mělo zhoršující tendenci… Určitě to chce řešit hned, jinak to bude čím dál horší.. :oops: naštěstí jsem dostala rozum a odešla od něj.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.17 17:39

Mám extrémně zarliveho manzela taky, ze začátku vztahu to bylo strašný, opravdu kvůli každé blbiny scéna(výstřih, jak se ohybam pri obouvání a spulim u toho prdel, proč říkám chlapům ahoj a ne čau)…Postupem let to skoro zmizelo a bylo vše v pohodě, až teď zase jsem se prokecla, co se týče počtu chlapů, co jsem měla před ním a bylo docela dlouho zle a ještě občas je, ale zase se to zlepšuje…Já vím, že manžel má nižší sebevědomí, přitom podle mě vůbec nemá důvod, je to pěknej chlap…Já jsem také dost žárlivá a proto ho i trochu chápu, tak možná proto jsem ty vlny žárlivosti vydržela. Ted máme zase klid, tak snad to vydrží co nejdéle, nejlíp napořád :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.17 17:40
@donutkaP píše:
@janaz01 zažila jsem a už nikdy více :zed: bylo to fakt na palici, postupně jsem se musela přestat bavit s každým kamarádem a nakonec i s kamarádkama… Opravdu to mělo zhoršující tendenci… Určitě to chce řešit hned, jinak to bude čím dál horší.. :oops: naštěstí jsem dostala rozum a odešla od něj.. ;)

Moje kamaradka to ma taky tak. Sedi doma na zadku jak pecka. Ceka na nej pres tyden (jezdi MKD) a o vikendu jen s nim, sama nikam nesmi. Je ji 23. I posila fotky, ze je skutecne tam, kde mu napsala ze je - pisou si neustale. Je to strasny, nikdy bych v tomhle zit nechtela. Anonym kvuli kamaradce.

• Nahlásit
  • Citovat
4571
18.5.17 17:52

Já jsem taky nikam nemohla a když už, tak jen s ním.. Kdyz jsem si vzala výstřih, tak byl oheň na střeše, o kousek kratší sukně, než se mu zdálo, tak taky oheň na střeše.. :roll: čím jsme spolu byli dyl, tím to bylo horší.. Uměl mnou i pěkně manipulovat, což mi došlo až zpětně.. :oops: díky bohu že je to za mnou :lol:… Současný přítel byl z kraje taky trochu žárlivý, ale tak klasicky a zdravě.. A po pár měsících ho ti přešlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
18.5.17 18:12

No nevím jak jiné ženy tady. Ale u mě vždycky ti co přehnane žárlili a přesně měli tyhle blbý kecy, tak jen kryli svoji nevěru. A aby se na ně neuderilo, tak vždy šli okamžitě proti mně útokem. Pořád jen kdo mi píše. a že je zcela jasný, že nějakej chlap. A kdo je ten a ten v mých přátelích na fb apod. Hrůza. A nakonec se vždy ukázalo že to bylo : podle sebe soudím tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
18.5.17 18:18

Měl bych naopak otázku, proč některá s žárlivcem zůstává a ustupuje mu, pokud v tom nejsou děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:19
@Bizky píše:
No nevím jak jiné ženy tady. Ale u mě vždycky ti co přehnane žárlili a přesně měli tyhle blbý kecy, tak jen kryli svoji nevěru. A aby se na ně neuderilo, tak vždy šli okamžitě proti mně útokem. Pořád jen kdo mi píše. a že je zcela jasný, že nějakej chlap. A kdo je ten a ten v mých přátelích na fb apod. Hrůza. A nakonec se vždy ukázalo že to bylo : podle sebe soudím tebe.

To mě taky napadlo, ale spíš si myslím, že je,,postiženej´´z předchozího manželství, kdy mu žena zahýbala. To mu ale nedává právo si to vybíjet na mně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:21
@Emimin7 píše:
Měl bych naopak otázku, proč některá s žárlivcem zůstává a ustupuje mu, pokud v tom nejsou děti?

V našem případě v tom právě dítě je, jinak bych už byla dávno za horama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
18.5.17 18:22

@janaz01 To pak určitě chápu. A pokud zrovna nežárlí, tak je vše ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 18:28
@Emimin7 píše:
@janaz01 To pak určitě chápu. A pokud zrovna nežárlí, tak je vše ok?

Kdyby to bylo,,jenom´´tohle, tak je to ještě dobrý. Bohužel máme i finanční potíže kvůli jeho exekucím. Minulý rok jsme kvůli jeho průserům prodali barák a šli na vesnici do levnějšího. Nějakou dobu byl klid, vypadalo to, že se zbráborá a bude dobře. Bohužel to začíná nanovo. Teď mu přišel dopis od Providentu, že dluží 10tis.(o nějaké půjčce jsem samozřejmě nevěděla) a jako třešnička na dortu teď přišel dopis od soudu, že dluží na VZP cca 60tis..+ještě pár dalších věcí. Když jsem mu navrhla rozvod, tak jsem ještě za rozvracečku rodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3710
18.5.17 18:41
@janaz01 píše:
Kdyby to bylo,,jenom´´tohle, tak je to ještě dobrý. Bohužel máme i finanční potíže kvůli jeho exekucím. Minulý rok jsme kvůli jeho průserům prodali barák a šli na vesnici do levnějšího. Nějakou dobu byl klid, vypadalo to, že se zbráborá a bude dobře. Bohužel to začíná nanovo. Teď mu přišel dopis od Providentu, že dluží 10tis.(o nějaké půjčce jsem samozřejmě nevěděla) a jako třešnička na dortu teď přišel dopis od soudu, že dluží na VZP cca 60tis..+ještě pár dalších věcí. Když jsem mu navrhla rozvod, tak jsem ještě za rozvracečku rodiny…
:think: Se mi zdá, že žárlivost je ten nejmenší problém. Žárlí proto, že mluvíš o rozvodu, a proto, že ví, že je looser…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
18.5.17 18:53

@janaz01 Tak to mě mrzí. Máš to aspoň ošetřený předmanželskou smlouvou, nebo se dluhy týkají i tebe? Jinak myslím, že i přes ty děti bys měla odejít. Tohle nemůže dopadnout dobře. Měl jsem takového dědu (jen co se týče těch financí) a nikdy se to nezlepšilo.
A žárlivost podle mě natrvalo nezmizí nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama